Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 66

Thread: AutoLearn

  1. #51
    Nikde jsem nepsal ze tam byl trolo

  2. #52
    Quote Originally Posted by K3nn1 View Post
    Na poradě jsme tohle téma řešili a nakonec jsme se dohodly že celý proces učení skillů zůstane retail.

    Takže autolearn - NE
    SB v GM shopu - NE

    Podpoří se tím prodej SB mezi hráči.
    Jsme rád že to takto dopadlo, přeci jenom to k té hře patří.

  3. #53
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1
    Já si jako pozvanej zahraju tak jako tak. Je to přece jen pár let co jsem to nehrál a nejvíc jsme se kdysi vyblbli a kvalitně si zahráli na low rate serverech. Tam se pozná kvalitní hráč a kámoš. Je mi jasný, že dneska chtěj dětičky všechno hned, ale tohle není hra pro děti. A když si něco poctivě nevymlátíš, tak to pak nebaví.

  4. #54
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by K3nn1 View Post
    Na poradě jsme tohle téma řešili a nakonec jsme se dohodly že celý proces učení skillů zůstane retail.

    Takže autolearn - NE
    SB v GM shopu - NE

    Podpoří se tím prodej SB mezi hráči.
    super, vyreseno, aspon usetrim cas protoze na server kde musim dropovat knihy vazne nepujdu hlavne kdyz je to 16x (mohli jste udelat uceni bez potreby knih a bylo by to super ke spokojenosti vsech)
    strasne moc postav

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    na druhou stranu je tu npc buff kterí bude učelově (pro farmáře) hradit dostupnost všech buffu (od lvlu) bez zbytečních pp/se/ee bufferu. ti kdo budou poctivě dropovat po 40+ knižki (na haste/focus/zerk) či wc amuleti budou v nevíhodě, pač ten jejich buff vidrží jen 20min a budou mít smysl jen po 76 (po 3.rd), aš naučene skilly
    začnou mit buff kolem 40min, které si nakonec stejně bude muset každí nadropovat z mobu z kterích to bude hůře padat.

  6. #56
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    10
    tady budou lidi co budou dělat buffery hrozně pozadu s tím dropováním knížek .... jsem rozhodně pro autolearn už naposled to bylo hrozně zbytečné.

  7. #57
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    mě ani tak o autolearn nejde, ale kdiš mají mít víhodu ti, co dostanou buff na hodku od npc, tak bi to mohli ulehčit i těm bufferu, kteri si budou zakladat. určitě bi nebilo od věci jim zvíšit čas buffu aspon na těch 40min. to dropovaní u těch potřebních skillu bude trochu těžši mlatit moby s hafo hpčkami a čekat až spadne knižka kterou potřebuješ bude fuška a ti amuleti taki stihnout reg do kata před periodou bude hlavní a ještě sám domlatit se aš k té mistnosti dostat kde ti amuleti z mobu padaji bude dost težke, tam bi to chtelo heal hlavne a nejlip asi toho halapartnika s d/s. no a u těch knižek jak sem psal po 76, tam uš musí bít cp určitě třeba pro magy/heal v nekropolisu či IoP nebo pro hieophanta element. protection v ketře zase sb na block shield, ww apod. smozřejme se daji i koupit, ale za tu cenu je lepší si to jit vydropnout.

  8. #58
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    ..to dropovaní u těch potřebních skillu bude trochu těžši mlatit moby s hafo hpčkami a čekat až spadne knižka kterou potřebuješ bude fuška
    https://clips.twitch.tv/SeductiveAbs...sHawkThunBeast

  9. #59
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    mě ani tak o autolearn nejde, ale kdiš mají mít víhodu ti, co dostanou buff na hodku od npc, tak bi to mohli ulehčit i těm bufferu, kteri si budou zakladat. určitě bi nebilo od věci jim zvíšit čas buffu aspon na těch 40min. to dropovaní u těch potřebních skillu bude trochu těžši mlatit moby s hafo hpčkami a čekat až spadne knižka kterou potřebuješ bude fuška a ti amuleti taki stihnout reg do kata před periodou bude hlavní a ještě sám domlatit se aš k té mistnosti dostat kde ti amuleti z mobu padaji bude dost težke, tam bi to chtelo heal hlavne a nejlip asi toho halapartnika s d/s. no a u těch knižek jak sem psal po 76, tam uš musí bít cp určitě třeba pro magy/heal v nekropolisu či IoP nebo pro hieophanta element. protection v ketře zase sb na block shield, ww apod. smozřejme se daji i koupit, ale za tu cenu je lepší si to jit vydropnout.
    Ty jsi vážně takový negramotný dement nebo to jen hraješ? Protože ty tvoje komentáře tady na fóru stojí za to! Jinak, jak někdo může napsat na 16x rate, že dropování SB je zdržení a že to bude těžký sehnat? Jediný co je těžký sehnat jsou SB z PI, ale ty stejně by v autolearnu nebyly.

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    44
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    super, vyreseno, aspon usetrim cas protoze na server kde musim dropovat knihy vazne nepujdu hlavne kdyz je to 16x (mohli jste udelat uceni bez potreby knih a bylo by to super ke spokojenosti vsech)
    Super, nepotrebujeme tě tam

 

 
Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top