Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 66

Thread: AutoLearn

Hybrid View

  1. #1

    AutoLearn

    Zdravim, tak jsem premyslel.
    Kdo bude chtit jeste dropovat knizky, nebude lepsi hodit autolearn at todle uplne odpadne?

  2. #2
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Ono by stačilo když by to bylo do určitého lvl.tz např do 74..Je to velký rate a ještě se tahat z knížkama? Dost nevyvážené...

  3. #3
    Jasný, to je přece už černá díra L2, dropovat knížky. Snad neznám jiný server než DE, kde se dropují knížky.

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    2
    Je spousta možností jak to udělat. Buď nastavit autolearn skills a vypnout drop knížek a nebo to nastavit do nějakého lvl.

    Například:
    Možnost 1: autolearn do 40 lvl /40-80 klasika.
    Možnost 2: autolearn do 74 lvl /74+ klasika.

    Záleží také na finálním nastavením serveru. Určitě tohle téma stojí za diskuzi. Můžeme založit anketu, aby jste vy sami měli možnost se rozhodnout.

  5. #5
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Frey View Post
    Je spousta možností jak to udělat. Buď nastavit autolearn skills a vypnout drop knížek a nebo to nastavit do nějakého lvl.

    Například:
    Možnost 1: autolearn do 40 lvl /40-80 klasika.
    Možnost 2: autolearn do 74 lvl /74+ klasika.

    Záleží také na finálním nastavením serveru. Určitě tohle téma stojí za diskuzi. Můžeme založit anketu, aby jste vy sami měli možnost se rozhodnout.
    konecne nekdo zvedeni kdo vyjadril nazor

    jsem pro moznost 2

    ale slo by to jest upravit, aby nekdo nebrenec ze auto learn zvyhodnuje magy.
    Nechat vyber skillu v guilde bez potreby knih tak jak je to na GF nebo H5. pokud to nejdete takto tak udelat GM shop a nechat knihy kupovat ale porad se je ucit. Reseni zvyhodneni magu je podle me celkem pase na 16x ratu kde i prach padaj 16x. Rozhodne zprijemni hry a zatraktivneni ILchroniklu

    //EDIT samozrejme tim myslim pouze knihy do lvl 74, ziskavani tech na 76+ je uz aspon sranda
    strasne moc postav

  6. #6
    Presne. Myslim ze moznost 2 idealni kompromis

  7. #7
    Za mě možnost č. 2.

  8. #8
    Ja bych dal klidne 0-80 autolearn a vypnout Drop SB...ideal

  9. #9
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Já osobně když už tak...
    NB buf klasika jak je do _75 lvl
    Dále bych dal auto lern skill do 75 taky,nikoliv do 80lv auto lern (za mě blbost) aby to nebylo tak snadné...

    Co se mi nelíbí je donate nobles,mín pvp a hlavně to jsou každodenní fajty,to bych z donate odebral... Je to - pro zábavu..Tudíž bych nobles do donáte nedal!!!ale to je jen muj názor..

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    každý si bude brát od npc buff, takže bi ani autolearn ani nevadil, kdybi se to nemuselo sbírat a buffeři bi měli taki výhodu vtom, že ti postavy dělaji jentak nadarmo (klidně dotoho 74vlu). jako je jasni, že se to bude valet a zbytečni to pak sbirat třeba v kata, uš takhle maji warlordi/dd plny invetare kaminku a nepotřebního matrose navíc.

 

 
Page 1 of 7 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top