Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 61
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    promin ale uz mi to neda a musi se ozvat
    ted pises ze plno lidi nechce zacinat od zacatku a o dva prispevky nahoru pises ze si muzou zalozit (ti stari hraci) novy postavy a hrat od znovu, prijde mit o jako trosku protireceni, hlavne kdyz by sem chteli jit proto ze tu vsechno maji a pujdou si uz jen zahrat a ne farmit.

    a jeste jedna vec, ctu to tu celkem pozorne, ale nejak mi uniklo co ze to vlastne chces vlastne spustit
    dik za odpoved
    Nvm kdo si tu protireci, ctes pozorne, je to tu snad 100x a stejne nevis ze se tu psalo o puvodni zaloze staryho DE (IL) . A neprotirecim si, chcu to pustit proto ze ne kazdej ma naladu a cas zacinat porad od zacatku, ne kazdymu to za to stoji byt by si tu rad obcas zafarmil. Proto jsem chtel pustit stary DE. A pro lidi ktery uz si nahodou nepamatujou hesla jsem psal ze neni problem jim to behem chvile zas dofarmit (stejne jako pro novy hrace co by se chteli zapojit). Mela to bejt alternativa k sroubkovejm rychlofailum ktery pusti, do par mesicu sou bez lidi a pak bezej rok a pul zbytecne naprazdno (a je zbytecny tam farmit kdyz clovek vi ze je zavrou). Takhle by bylo kde hrat po celej rok.
    Last edited by Ral; 03-09-2017 at 13:25.

  2. #22
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by Ral View Post
    Nvm kdo si tu protireci, ctes pozorne, je to tu snad 100x a stejne nevis ze se tu psalo o puvodni zaloze staryho DE (IL) . A neprotirecim si, chcu to pustit proto ze ne kazdej ma naladu a cas zacinat porad od zacatku, ne kazdymu to za to stoji byt by si tu rad obcas zafarmil. Proto jsem chtel pustit stary DE. A pro lidi ktery uz si nahodou nepamatujou hesla jsem psal ze neni problem jim to behem chvile zas dofarmit (stejne jako pro novy hrace co by se chteli zapojit). Mela to bejt alternativa k sroubkovejm rychlofailum ktery pusti, do par mesicu sou bez lidi a pak bezej rok a pul zbytecne naprazdno (a je zbytecny tam farmit kdyz clovek vi ze je zavrou). Takhle by bylo kde hrat po celej rok.
    ahaaaa ja jen ze si celou dobu psal ze chces pustit starou DB z C4 , jinak se k tomu co si napsal se da jen napsat ze to tvoje breceni o starou DB je uz trapny. Ale jinak diky a odpoved
    strasne moc postav

  3. #23
    ja to porad nechapu. lidi sem pujdou hrat aby si nafarmili veci a byly nejlepsi. to ze bys tu rad pustil starou databazi tim docilis ceho? ze se kazdej logne na max hodinku, probehne znamy lokace a pak odlogne? ty lidi tu nebudou mit co delat = proc by tu hrali?

  4. #24
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    ja to porad nechapu. lidi sem pujdou hrat aby si nafarmili veci a byly nejlepsi. to ze bys tu rad pustil starou databazi tim docilis ceho? ze se kazdej logne na max hodinku, probehne znamy lokace a pak odlogne? ty lidi tu nebudou mit co delat = proc by tu hrali?
    +1
    ja to vidim stejne a navic mi to prijde ze to chce jen aby se dostal zpatky k vecem ktery mel nebo ktery nakradl protoze se k nim uz nikde nedostal, jinak si nedokazu vyvetlit neustale trvani na spusteni stare DB
    strasne moc postav

  5. #25
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    +1
    ja to vidim stejne a navic mi to prijde ze to chce jen aby se dostal zpatky k vecem ktery mel nebo ktery nakradl protoze se k nim uz nikde nedostal, jinak si nedokazu vyvetlit neustale trvani na spusteni stare DB
    jedinej kdo chce starou db je ral. a to je neskutecnej mamonar, x let si syslil veci a kdyz mu to zavreli tak na nic jinyho nemuze myslet

  6. #26
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    jedinej kdo chce starou db je ral. a to je neskutecnej mamonar, x let si syslil veci a kdyz mu to zavreli tak na nic jinyho nemuze myslet
    no jako jsem rad ze nejem jedinej komu to tak prijde. Protoze po tom vysvetleni co mu dal sroubek by kazdej rozumnej clovek prestal psat to stejny porad dokola
    strasne moc postav

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    ahaaaa ja jen ze si celou dobu psal ze chces pustit starou DB z C4 , jinak se k tomu co si napsal se da jen napsat ze to tvoje breceni o starou DB je uz trapny. Ale jinak diky a odpoved
    Jen tak ze srandy, najdi mi prosimte nejakej post kde za posledni mesic pisu ze chci pustit starou DB z C4, do ty doby si budu myslet ze si budto uplne blbej nebo troll .

    Jinak divili byste se kolik je lidi ktery proste bavi farmit, zalizt do FoGu bo kamkoliv jinam a tahat vlacky. Tohle jsou lidi ktery proste jinam nez na stary DE uz nedostanete. Proc ? Protoze jakej ma smysl nekde zacinat kdyz vite ze to do par mesicu zas skonci ? Prave oni se po zavreni DE rozutekli po soukromejch serverech aby je meli pod kontrolou (a sroub jim je nemoh zavrit). A prave tohle jsou lidi ktery jsem chtel dostat zpatky pac pro ty bylo DE od zacatku udelany. Samozrejme ze CSka a podobny sou fajn zpestreni ale hlavni je ta farma, ne kvuli equipu, ne kvuli tomu vytahovat se kdo ma vic ale kvuli relaxu u toho. Tohle je to o cem byla L2 od samyho zacatku a k cemu byla stvorena.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    aaano...L2 bylo stvoreno jako singleplayer aby si kazdej farmil fog

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Ral View Post
    Jen tak ze srandy, najdi mi prosimte nejakej post kde za posledni mesic pisu ze chci pustit starou DB z C4, do ty doby si budu myslet ze si budto uplne blbej nebo troll .

    Jinak divili byste se kolik je lidi ktery proste bavi farmit, zalizt do FoGu bo kamkoliv jinam a tahat vlacky. Tohle jsou lidi ktery proste jinam nez na stary DE uz nedostanete. Proc ? Protoze jakej ma smysl nekde zacinat kdyz vite ze to do par mesicu zas skonci ? Prave oni se po zavreni DE rozutekli po soukromejch serverech aby je meli pod kontrolou (a sroub jim je nemoh zavrit). A prave tohle jsou lidi ktery jsem chtel dostat zpatky pac pro ty bylo DE od zacatku udelany. Samozrejme ze CSka a podobny sou fajn zpestreni ale hlavni je ta farma, ne kvuli equipu, ne kvuli tomu vytahovat se kdo ma vic ale kvuli relaxu u toho. Tohle je to o cem byla L2 od samyho zacatku a k cemu byla stvorena.
    je hezkí, že bi tu db opět spustili, ale zase uš tu není nikde jistota, že těch 300+ by si pamatovalo za 5 let staré logi a hesla IL. nenapadlo tě, že to taki dlouho zůstalo většině z nás v zapomění? nikdo tady taki o tu DB neprosí. proto sem psal, že to uš spinká. nevěříš tomu, že po tak hřídké komunikaci zde na fóru nebo znovuzdevastované pamatky (vzpomínky DE) a zneuctění názvu DE nepřejmenovániho pro upravené nastavení (ratu, buffu atd.) bi sem tihle pamětnici DE s radosti nakročili i pod nakím signálem spuštění DB IL?

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by Thungdil View Post
    aaano...L2 bylo stvoreno jako singleplayer aby si kazdej farmil fog
    Kdo rika ze ho musis farmit sam ? Fascinuje me jak tu banda neschopnejch trotlu porad zavidi kdyz nekdo zvlada ovladat vic oken najednou. Nikdo ti nebrani farmit ve skupine kdyz se sam bojis a nezvladas to. Nam staci kdyz u toho mame klanchat. PT aktivnich lidi je potreba akorat na PVP, CSka a RBcka. Tam sou k nezaplaceni ale jinak ... ;).

    Hora cio ani to nebudu citovat, srsly, pokud nejsi bot tak si definitivne nejaka podivna forma trolla. Ja i lidi v okoli si loginy porad pamatujeme (mame je v poste), vcetne VOC bo jak se temu nadavalo a verim ze to tak ma i vetsina ostatnich. Ridka komunikace tu je proto ze kdyz sem na zkousku poslal odkaz par znamejm vydesili se "urovni" zdejsi diskuze a ochoty vedeni, srsly, nabizime penize na provoz a sroub a spol. maj vystupovani na urovni hospody 4. cenovy ... lidi ochotnejch hrat na DE je porad dost ale ne pod sroubem. Proto ty soukromy servery a proto nezbejva nez pockat az lidi prestanou bavit ty jeho dvoumesicni faily.

 

 
Page 3 of 7 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top