Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 61

Threaded View

  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    357
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    promin ale uz mi to neda a musi se ozvat
    ted pises ze plno lidi nechce zacinat od zacatku a o dva prispevky nahoru pises ze si muzou zalozit (ti stari hraci) novy postavy a hrat od znovu, prijde mit o jako trosku protireceni, hlavne kdyz by sem chteli jit proto ze tu vsechno maji a pujdou si uz jen zahrat a ne farmit.

    a jeste jedna vec, ctu to tu celkem pozorne, ale nejak mi uniklo co ze to vlastne chces vlastne spustit
    dik za odpoved
    Nvm kdo si tu protireci, ctes pozorne, je to tu snad 100x a stejne nevis ze se tu psalo o puvodni zaloze staryho DE (IL) . A neprotirecim si, chcu to pustit proto ze ne kazdej ma naladu a cas zacinat porad od zacatku, ne kazdymu to za to stoji byt by si tu rad obcas zafarmil. Proto jsem chtel pustit stary DE. A pro lidi ktery uz si nahodou nepamatujou hesla jsem psal ze neni problem jim to behem chvile zas dofarmit (stejne jako pro novy hrace co by se chteli zapojit). Mela to bejt alternativa k sroubkovejm rychlofailum ktery pusti, do par mesicu sou bez lidi a pak bezej rok a pul zbytecne naprazdno (a je zbytecny tam farmit kdyz clovek vi ze je zavrou). Takhle by bylo kde hrat po celej rok.
    Last edited by Ral; 03-09-2017 at 12:25.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top