Quote Originally Posted by Sroubek View Post
Rale, fakt ruku na srdce, myslíš to celé ty roky vážně, nebo tu jen trolíš?

Vzpomeň si jak to na DE vypadalo, vždyť už tam prakticky nikdo nehrál. Na serveru byl neskutečný nepořádek, za ty roky tam bylo rozdáno mnoho custom věcí, lidé tam měli i zbraně +50 atp. Drop byl nastaven tak špatně, že polovina věcí z droplistu nikdy nepadla. V té době to bylo každému fuk, dnes by to bylo nepřijatelné. Na konci vás tam bylo tam 100 maximálně. V té době DE už dávno upadalo, protože se i doba měnila. DE mělo být uzavřeno o dva roky dříve, my jsme jeho životnost ještě proti vůli majitele prodloužili, přesto nás tu roky kamenuješ za nic. Když už s tou starou DB nechceš nic zkoušet, tak to prosím stále dokola netahej, je to už vážně únavné. Raději si přijď zahrát na nové DE, kde můžeš všem předvést své kvality.

Děkuji předem, že to alespoň zvážíš, nechci se tu s tebou stále přít. Vím, že čekáš až umřu a někdo to tu přebere
Hehe, Ral nikdy netroli, to uz bys za ty leta taky moh vedet. Kdyz uz za neco bojuju myslim to vazne. Pamatuju si dobre jak DE vypadalo a bylo mi to jedno onehda a je mi to jedno ted. Ve farmeni mi to vubec neprekazi a hlavne, byl to nas server coz se bohuzel o zadnym dalsim rict uz neda. Jedinej ustupek kterej sem ochotnej udelat je ze vam dam pokoj at muzete rozjet ten novej server (ale to zneuziti jmena Dark Elmore me nehorazne toci ). Na moji ucast na nem ale zapomente, vazne toho casu uz neni co bejvalo a staci na mesic fofr v praci a zas ho celej propasnu (jak se mi to uz parkrat povedlo ...). Mno a co se tebe tyka, osobne proti tobe nic nemam a kdybys ty novy servery pojmenoval jinak asi bych ani nepipnul, cekal az te to prestane bavit a prijde nekdo dalsi ale budu happy i kdyz s tebou bude o otevreni DE rozumna rec. Zatim si rozjed tohle, aspon budu mit cas sehnat kontakty na lidi ze staryho DE. Umirat nemusis, stras si tu klidne do 120 .