Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 61

Hybrid View

  1. #1
    ja to porad nechapu. lidi sem pujdou hrat aby si nafarmili veci a byly nejlepsi. to ze bys tu rad pustil starou databazi tim docilis ceho? ze se kazdej logne na max hodinku, probehne znamy lokace a pak odlogne? ty lidi tu nebudou mit co delat = proc by tu hrali?

  2. #2
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    ja to porad nechapu. lidi sem pujdou hrat aby si nafarmili veci a byly nejlepsi. to ze bys tu rad pustil starou databazi tim docilis ceho? ze se kazdej logne na max hodinku, probehne znamy lokace a pak odlogne? ty lidi tu nebudou mit co delat = proc by tu hrali?
    +1
    ja to vidim stejne a navic mi to prijde ze to chce jen aby se dostal zpatky k vecem ktery mel nebo ktery nakradl protoze se k nim uz nikde nedostal, jinak si nedokazu vyvetlit neustale trvani na spusteni stare DB
    strasne moc postav

  3. #3
    Quote Originally Posted by Johnas View Post
    +1
    ja to vidim stejne a navic mi to prijde ze to chce jen aby se dostal zpatky k vecem ktery mel nebo ktery nakradl protoze se k nim uz nikde nedostal, jinak si nedokazu vyvetlit neustale trvani na spusteni stare DB
    jedinej kdo chce starou db je ral. a to je neskutecnej mamonar, x let si syslil veci a kdyz mu to zavreli tak na nic jinyho nemuze myslet

  4. #4
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    100
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    jedinej kdo chce starou db je ral. a to je neskutecnej mamonar, x let si syslil veci a kdyz mu to zavreli tak na nic jinyho nemuze myslet
    no jako jsem rad ze nejem jedinej komu to tak prijde. Protoze po tom vysvetleni co mu dal sroubek by kazdej rozumnej clovek prestal psat to stejny porad dokola
    strasne moc postav

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top