Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 164

Thread: Pride Clan

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    odpovídám jen na to co mi napsal tento chlapec a větu "toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec" neberu jako urážku, než vypustíš příště něco z pusy tak si prečti všechno a nebo nekomentuj ;) a toprated servery jsou ty co byli ve své době zrovna top hodnocený, a nickname mám pokaždé jinej, nehraju to jak vy tady že kdo má dýl založenej acc ze stejným nickem tak je legenda

  2. #2
    Tak na tom je dost pravdy no... Je nahoda, že si tu jedinej, kdo vypisuje kolik měl hero statusu.

    Znovu te prosim, řekni nám konečně ty "toprated servery" a svuj nick, ať konečně víme, kde hrát.

    // Však dej nějakej konkretni, nějaký videa od cp/klanu třeba, cokoliv.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Tak na tom je dost pravdy no... Je nahoda, že si tu jedinej, kdo vypisuje kolik měl hero statusu.

    Znovu te prosim, řekni nám konečně ty "toprated servery" a svuj nick, ať konečně víme, kde hrát.

    // Však dej nějakej konkretni, nějaký videa od cp/klanu třeba, cokoliv.
    videa opravdu nemám, klidně bych něco točil ale PC mi to nedovolí, kluci co semnou hráli možná a server ? vy tady znáte jen DE ne? tak třeba Tales by ste mohli znát, nemyslím tales co je teď ale 1./2. kde byl top real online ze všech EU midek, tak tam sem měl x krát hero Soultakera nick (Rime/Merlin/Limitless už nevím co sem tam měl)

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    videa opravdu nemám, klidně bych něco točil ale PC mi to nedovolí, kluci co semnou hráli možná a server ? vy tady znáte jen DE ne? tak třeba Tales by ste mohli znát, nemyslím tales co je teď ale 1./2. kde byl top real online ze všech EU midek, tak tam sem měl x krát hero Soultakera nick (Rime/Merlin/Limitless už nevím co sem tam měl)
    To je vse? Cekal sem trochu vic.

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by gravedigger View Post
    To je vse? Cekal sem trochu vic.
    víc předvedu na startu

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    víc předvedu na startu

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    víc předvedu na startu
    Ona největší sranda je, že si na tebe nikdo ve finále nevzpomene (((

    Quote Originally Posted by Number0ne View Post
    Vyblil jsem typicky slovenské nadávky a jsem i*d*i*o*t
    Nevím o tom, že bych dalšímu navíc SK random kidu dovolil mluvit))

    Quote Originally Posted by tankyou View Post
    zadarmo poskytnu upraveny systém kde vedle možností po smrti to Village to clan Hall je i možnost uninstal lineage
    Určitě ho používáš do dnes )))

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    btw pokud jdeš hrát na DE, tak se může ukázat jestli mám pravdu nebo jen trolím ;) IL du hrát po X letech tak to pro mě bude výzva

  9. #9
    Proč tu nepíší lidi, co tu hru doopravdy umí. Protože už dávno žijí a dávají přednost reálu nebo jiné hře :-) Pak jsou tu vyjímky, kteří se jen baví, ale ruku na srdce, není to jako kopat do důchodců či bezdomovců na ulici?

  10. #10
    Děkuji každému co se tady vyblil (ničím nepřispěl) do diskuze, Prosím vyjadřovat se jenom k tématu proc je náš klan lepší a vzdy bude lepší jak vy ostatní stejnomrdi a zadarmo poskytnu upraveny systém kde vedle možností po smrti to Village to clan Hall je i možnost uninstal lineage

 

 
Page 9 of 14 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top