Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast
Results 51 to 60 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #51
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    vohoho člověk se po pár hodinách mrkne a samej random ho tu poučuje ))) především mě pak baví ta legenda s tím slovem v nicku )))) ty budeš asi krutej owner))) nechápu jak by jste v Gludiu kazily hru?Ale ty a ta tvoje hrstka nonfactoru mi to jistě vysvětlí )) a jak už bylo řečeno výše akorát vám děláme reklamu ))) a abych ti odpověděl... ne TOP lidi nejsou u mě ti, kteří se registrovali 2008, ale kteří ukázali jak umí hrát i na oly ( ne přelíváním ) a především ti, kteří nebuffovali/restorovali RB při failnutém PVP.Ono můžeš mít i TOP enemy )) třeba jako byli IoF kteří dokázali uznat prohru))
    vždycky maj všichni kecy před startem a pak nás prosí o klan ale ty si hvězda, ty hrát nejdeš, jen tu furt trolíš )a pokud se bavíme o oly, tak já měl víckrát hero status, než půlka lidí co tu tak drně píše, počet regnutí na oly...neješ ty náhodou kámoš Achylka? ten má taky věčně kecy ale předvést na server nic nejde ;) tímto končím konverzaci tady, nebudu se dohadovat s CZ loupakama co si myslí že někdy něco dokázali a maj právo mluvit. Už tu nebudu odpovídat na nic, takže fajn pokec přeju

  2. #52
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Psycho já o reklamu nestojím,ani ji nevyžaduji..Nemusím si tu honit ego..nemám jediný důvod abych to dělal

  3. #53
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    vždycky maj všichni kecy před startem a pak nás prosí o klan ale ty si hvězda, ty hrát nejdeš, jen tu furt trolíš )a pokud se bavíme o oly, tak já měl víckrát hero status, než půlka lidí co tu tak drně píše, počet regnutí na oly...neješ ty náhodou kámoš Achylka? ten má taky věčně kecy ale předvést na server nic nejde ;) tímto končím konverzaci tady, nebudu se dohadovat s CZ loupakama co si myslí že někdy něco dokázali a maj právo mluvit. Už tu nebudu odpovídat na nic, takže fajn pokec přeju
    uhm co je to '' neješ '' To říká každej random, že měl x her víš kolik z nás mělo status hero? ))) Protože tady vykládáš sračky jako by jsi to věděl a žádnýho dalšího randoma z vašeho servru neznám ))) ty legendo ))) takovým dětem jako jsi ty jsem ten status '' hero '' vzal x krát a to se mě snažily přelít jak na open oly tak na class a bylo jim to houby platný ))) a já o klan nikdy neprosil a můžu ti říct upřímně, že jedinýho člověka, kterého bych o klan prosil by byla Milinka nikdo jinej )) Vážně se mi kvůli tobě nechce zakládat char a farmit jen proto, abych dalšímu rádoby heru a LEGENDĚ dokázal, že je obyčejný nonfactor,nonamer,random apod.)))

  4. #54
    Ale my si chcem pokecat s kamarady.

    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    CZ loupakama
    A ty šašo si odkud?

  5. #55
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Ale my si chcem pokecat s kamarady.


    A ty šašo si odkud?
    já sem z chánova ;) šašo

  6. #56
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    já sem z chánova ;) šašo
    To je nějaký ghetto ne? )) ty budeš asi bratranec od Kane )))

  7. #57
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    To je nějaký ghetto ne? )) ty budeš asi bratranec od Kane )))
    jojo pokud je cigi tak sme určitě bratranci ty jsi myslím mistní vtipálek, bavíš mě už celej den

  8. #58
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    jojo pokud je cigi tak sme určitě bratranci ty jsi myslím mistní vtipálek, bavíš mě už celej den
    Asi se na tebe přijdu podívat na servr ať se můžu bavit na tom jak '' owníš '' ))) to bude taky stát za to

  9. #59
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Asi se na tebe přijdu podívat na servr ať se můžu bavit na tom jak '' owníš '' ))) to bude taky stát za to
    budu jenom rád

  10. #60
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    budu jenom rád
    To mi musíš dát nick ať vím koho v té bandě noname hledat (( a jaký char pojedeš )))

 

 
Page 6 of 17 FirstFirst ... 4567816 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top