Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 41 to 50 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #41
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Já zabíjel před Giranskou severní bránou !!Vždycky jsi hrál na TOP populated servrech a tlačíš se na DE ))))))))) tak ty si dobrej )))) v top partách? imho top parta je ta, která se baví nejen u pvp.Tak si vem tu svou TOP partu randomu a jdi se ukázat na DE ))) tam to možná přesvědčí offline tradery ))) legendo
    Nechápem, ako účasť v top partách vylučuje hranie na DE... Ty tu možno nebudeš hrať aj keď sám seba nazývaná skillerom ale tvoje dôvody budú asi iné, niečo ako že stebou nikto nechce hrať a že nechceš zase failnut ako minule

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Nechápem, ako účasť v top partách vylučuje hranie na DE... Ty tu možno nebudeš hrať aj keď sám seba nazývaná skillerom ale tvoje dôvody budú asi iné, niečo ako že stebou nikto nechce hrať a že nechceš zase failnut ako minule
    Protože člověk, který si o sobě myslí, že je lepší nepůjde na servr, který vedou slibotechny )) se mnou nikdo nechce hrát? já hrál s více '' TOP '' lidmi než ty jsi potkal na tvých fail servrech ))) ale musíš trochu zauvažovat proč už nejdu hrát, asi proto, že moje CP a lidi s kterýma jsem mimo CP hrál už skončili, protože žijí rl ? )) myslíš, že člověk, který chodí do práce a má děti má pořád čas sedět u lajny x hodin? )) každej máme hold jiný priority a priorita mě a lidí z mé CP je už rl ))

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Protože člověk, který si o sobě myslí, že je lepší nepůjde na servr, který vedou slibotechny )) se mnou nikdo nechce hrát? já hrál s více '' TOP '' lidmi než ty jsi potkal na tvých fail servrech ))) ale musíš trochu zauvažovat proč už nejdu hrát, asi proto, že moje CP a lidi s kterýma jsem mimo CP hrál už skončili, protože žijí rl ? )) myslíš, že člověk, který chodí do práce a má děti má pořád čas sedět u lajny x hodin? )) každej máme hold jiný priority a priorita mě a lidí z mé CP je už rl ))

    A proč by člověk neměl čas na něco, co má rád? Miluji když lidi na herních forech vytahují argumenty typu: žiji rl Však ho žijeme všichni. Mohl by teď z mojí strany přijít argument typu: Pokud člověk není socka, nežije od výplaty k výplatě a nedělá pouze 12ctky někde u stroje, tak má v klidu čas a finance i na to si zahrát. Ale takový argument nepoužiji, protože ten čas si dokáže udělat každý...

    Kecy typu hrál jsem s top lidmi a v top partách jsou taky dost od věci. Protože lineage2 není counterstrike kde potřebuješ mít aim, lineage a ještě k tomu neustálý IL je pořád dokola... "TOP" lidi jsou možná v daný okamžik ti, co u toho sedí nejdéle, ale stejně se na stejnou úroveň dostane i člověk co má na to méně času.

    Všichni jsme si rovni, hrajeme to pro zábavu, je to jen hra :o))))

  4. #44
    Quote Originally Posted by uNiquii View Post
    A proč by člověk neměl čas na něco, co má rád? Miluji když lidi na herních forech vytahují argumenty typu: žiji rl Však ho žijeme všichni. Mohl by teď z mojí strany přijít argument typu: Pokud člověk není socka, nežije od výplaty k výplatě a nedělá pouze 12ctky někde u stroje, tak má v klidu čas a finance i na to si zahrát. Ale takový argument nepoužiji, protože ten čas si dokáže udělat každý...

    Kecy typu hrál jsem s top lidmi a v top partách jsou taky dost od věci. Protože lineage2 není counterstrike kde potřebuješ mít aim, lineage a ještě k tomu neustálý IL je pořád dokola... "TOP" lidi jsou možná v daný okamžik ti, co u toho sedí nejdéle, ale stejně se na stejnou úroveň dostane i člověk co má na to méně času.

    Všichni jsme si rovni, hrajeme to pro zábavu, je to jen hra :o))))

  5. #45
    nee... to ja sem hral s top lidma a vy ne! debata jak z piskoviste ale co je nejvic divne ze clovek co na to nema cas a jede rl tady chtel delat gm... to by pak dopadlo jako minule s tou aktivitou

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Já zabíjel před Giranskou severní bránou !!Vždycky jsi hrál na TOP populated servrech a tlačíš se na DE ))))))))) tak ty si dobrej )))) v top partách? imho top parta je ta, která se baví nejen u pvp.Tak si vem tu svou TOP partu randomu a jdi se ukázat na DE ))) tam to možná přesvědčí offline tradery ))) legendo
    na DE jdu, protože si chci po 10ti letech zkusit CZ/SK server(není tolik času) a vysmát se brainerům jako jsi ty až nám každej bude brečet do chatu že kazíme hru a že sme nolifeři )

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Protože člověk, který si o sobě myslí, že je lepší nepůjde na servr, který vedou slibotechny )) se mnou nikdo nechce hrát? já hrál s více '' TOP '' lidmi než ty jsi potkal na tvých fail servrech ))) ale musíš trochu zauvažovat proč už nejdu hrát, asi proto, že moje CP a lidi s kterýma jsem mimo CP hrál už skončili, protože žijí rl ? )) myslíš, že člověk, který chodí do práce a má děti má pořád čas sedět u lajny x hodin? )) každej máme hold jiný priority a priorita mě a lidí z mé CP je už rl ))
    pro tebe znamenají TOP lidi, ti kteří si registrovali acc 2008 nebo kdy? zbytek jsou špatní že?

  8. #48
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    samej hejt tady kluci nechte si to do hry

  9. #49
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    samej hejt tady kluci nechte si to do hry
    Buď rád a přilej něco... beztak vám akorát děláme reklamu.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    vohoho člověk se po pár hodinách mrkne a samej random ho tu poučuje ))) především mě pak baví ta legenda s tím slovem v nicku )))) ty budeš asi krutej owner))) nechápu jak by jste v Gludiu kazily hru?Ale ty a ta tvoje hrstka nonfactoru mi to jistě vysvětlí )) a jak už bylo řečeno výše akorát vám děláme reklamu ))) a abych ti odpověděl... ne TOP lidi nejsou u mě ti, kteří se registrovali 2008, ale kteří ukázali jak umí hrát i na oly ( ne přelíváním ) a především ti, kteří nebuffovali/restorovali RB při failnutém PVP.Ono můžeš mít i TOP enemy )) třeba jako byli IoF kteří dokázali uznat prohru))

 

 
Page 5 of 17 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top