Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #21
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Elfská Vesnice.
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by Hellboy View Post
    Očividně i v tomto "random" pvp ti to moc nešlo Já osobně bych se nevymlouval na prohrané pvp,protože to bylo "random" Akorát se tím ještě víc ponižuješ.
    Když Pytel sjížděl prvního Valakase, tak ty jsi byl v taťkových záprtcích pomlč registrovaný randome 2017 !


    Last edited by Erivir; 09-09-2017 at 17:50.

  2. #22
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Můžeš mě nazývat randomem, mě to nevadí Nicméně,na to,že mě neznáš a nevíš s kým a kde jsem hrál, máš poměrně silná slova.Možná,když použiješ hlavu ( pokud ji máš i k jiným účelům,než proti dešti) a zamyslíš se nad mým předchozím příspěvkem, má hlavu i patu Ale pochybuji, že člověk s primitivním slovníkem a omezenou inteligencí jako ty, by tomu rozuměl, či vůbec byl schopen přečíst. Přeji ti hezký zbytek dne.
    PS: Co se týká prvního Valakase, moc nevěřím, že na něm byl.První Valakas,co kdy padl,bylo na NA ofiku a druhy,asi o měsíc později,padl na EU ofiku,kterého jsem se účastnil a popravdě,nevím o tom,že byl tehdy v naší ally přítoměn i jiný čech.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Hellboy View Post
    Můžeš mě nazývat randomem, mě to nevadí Nicméně,na to,že mě neznáš a nevíš s kým a kde jsem hrál, máš poměrně silná slova.Možná,když použiješ hlavu ( pokud ji máš i k jiným účelům,než proti dešti) a zamyslíš se nad mým předchozím příspěvkem, má hlavu i patu Ale pochybuji, že člověk s primitivním slovníkem a omezenou inteligencí jako ty, by tomu rozuměl, či vůbec byl schopen přečíst. Přeji ti hezký zbytek dne.
    PS: Co se týká prvního Valakase, moc nevěřím, že na něm byl.První Valakas,co kdy padl,bylo na NA ofiku a druhy,asi o měsíc později,padl na EU ofiku,kterého jsem se účastnil a popravdě,nevím o tom,že byl tehdy v naší ally přítoměn i jiný čech.
    koukám další no namer co nedokáže vymyslet vlastní nick stejně jako ten maďar Kane )))) kterej se snaží hejtit a přitom neumí vůbec nic ))) ale k věci na rychlo jsem projel co tu píšete za pitomosti ty a asi tvý no name členové a musím se zapojit.Co se týče psycha hrál jsem s ním, hrál proti němu a musím říct, že ať je jakýkoliv tak určitě není jeden z těch lidí, kteří nadávají při pvp ( ne v chatu )) ) napíše vždycky jen gf tak jako by to měli napsat normální enemy a ne styl '' haha lamo, noobe atd viz komentáře a chat Kane )) '' za dále píšeš jako by jsi hrál x let a víš kdy kde padl Valakas a takový člověk s takovými zkušenostmi má jít na servr, který pojede když zavřu oči 2 měsíce?Tak zkušený člověk, který dle tvých řečí hraje x let už dávno lajnu nehraje.Tady jsi no name a nepřesvědčíš o tom nikoho stejně jako Kane, který se snaží být eso a přitom je to random co si honil ego na mrtvým servru ( jo začne s tím jak mě zabil na oly ) Tady se nick '' budoval '' na prvním Dark Elmore možná ještě na Royalu.To s kým jsi hrál imo nikoho nezajímá já tu taky nepíšu s kým jsem hrál ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) takže vypusť tady už o svých kvalitách nikoho nepřesvědčíš ))
    Last edited by Eazy; 11-09-2017 at 11:48.

  4. #24
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    " ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    " ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne
    Random jsi ty já ti to klidně řeknu už teď ))) hlavně si založte co nejvíc forum acc ať se vám můžem smát ještě víc '' Registrován:Aug 2017 '' )) a já na servr, který má životnost pár týdnů nejdu) nemám potřebu zabíjet čas tímhle nastavením servru )) máš pravdu CZ komunita, která hraje na světových servrech nikdy nepřizná, že je nějaký CZ nebo SK hráč lepší vždycky fandí protivníkovi ))) ale běžte si dokázat něco na tenhle servr )))

  6. #26
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    507
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    " ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne

    pls co je to kvalitní hráč, jak se to pozná? Nezapomeň hrát aspoň 12 hodin denně, jinak nebudeš kvalitní hráč.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by sSs View Post
    pls co je to kvalitní hráč, jak se to pozná? Nezapomeň hrát aspoň 12 hodin denně, jinak nebudeš kvalitní hráč.
    Kvalitni hrac nemusi hrat 12h denne

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Random jsi ty já ti to klidně řeknu už teď ))) hlavně si založte co nejvíc forum acc ať se vám můžem smát ještě víc '' Registrován:Aug 2017 '' )) a já na servr, který má životnost pár týdnů nejdu) nemám potřebu zabíjet čas tímhle nastavením servru )) máš pravdu CZ komunita, která hraje na světových servrech nikdy nepřizná, že je nějaký CZ nebo SK hráč lepší vždycky fandí protivníkovi ))) ale běžte si dokázat něco na tenhle servr )))
    Opravdu si napsal, ze beres randomy podle zalozeneho acc na foru? To stebou asi nema cenu dal diskutovat, sem nevedel ze je to o prispevkach na forech ten lineage, dekuju za vysvetleni, to ty budes tim padem asi forum hero a urcite mas top skill kdyz si na foru tak dlouho

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Opravdu si napsal, ze beres randomy podle zalozeneho acc na foru? To stebou asi nema cenu dal diskutovat, sem nevedel ze je to o prispevkach na forech ten lineage, dekuju za vysvetleni, to ty budes tim padem asi forum hero a urcite mas top skill kdyz si na foru tak dlouho
    Tak hlavně nemám vygumovanou hlavu a používám háčky a čárky )) ještě jsi zapomněl napsat "Eazy ))

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Tak hlavně nemám vygumovanou hlavu a používám háčky a čárky )) ještě jsi zapomněl napsat "Eazy ))
    Nejspis ti dosli argumenty na mobilu nepouzivam diakritiku. Nejdes hrat, tim padem se stebou nema cenu dohadovat kdo ho ma vetsiho. Cia

 

 
Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top