Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #121
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Jestli nevíš co znamená RP pak mi neříkej, že jsi někdy hrál L2 )))
    baví mě jak tu lidi nechápou ironii, sarkazmus, spíš nic Role Play opravdu vím co znamená a myslím si že se to prožívalo jen na CZ/SK serverech a připadlo mi to směšné už 10let zpátky a pokud si opravdu napsal že pokud nevím co znamená RP tak sem nehrál L2...tak to konečně začinám chápat tvoje určování skillu a že si myslíš že si hrozně skilla....určení jestli si highskill player = 1.mít co nejdříve založený acc na forum 2.vědět co to znamená RP zase jsi pobavil

  2. #122
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Je vtipný, že narážky na vzdělání a rodinu tady mají jen lidi,kteří samy maj takové problémy ))) pojď do mě víc nadávek tím vlastně všem ukazuješ jak jsi pr0)))
    Já ti chtěl jenom pomoct jestli mas teda nějaký problém ☺

  3. #123
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    4
    Našel jsem acc z roku 2011, takže jsem tu největší hvězda RimeLegend here

  4. #124
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    baví mě jak tu lidi nechápou ironii, sarkazmus, spíš nic Role Play opravdu vím co znamená a myslím si že se to prožívalo jen na CZ/SK serverech a připadlo mi to směšné už 10let zpátky a pokud si opravdu napsal že pokud nevím co znamená RP tak sem nehrál L2...tak to konečně začinám chápat tvoje určování skillu a že si myslíš že si hrozně skilla....určení jestli si highskill player = 1.mít co nejdříve založený acc na forum 2.vědět co to znamená RP zase jsi pobavil
    Stále bavíš pouze ty a tvá hrstka no name )) ale co už s tebou, buď hero na servru kde bude hrát 100 lidí (víc se jich tam nechystá ))) ) budeš asi známej teda mezi těmi 100 a z toho 50 hraje jen pro zábavu (třeba Milinka ) a 10 bude tady tvých forum/game nonfactoru ))) nejvíc je vtipný jak si myslíš, že mě tady ničíš ty a tvý kamarádi a přitom my ostatní se smějem spíše vám ))) teda mimo Kane toho musíš brát to je prostě člověk, (jestli vůbec) který je na podpoře (dle jeho slovníku a stylu uvažování,nadávek a historie )


    Quote Originally Posted by tankyou View Post
    Já si chtěl jenom pomoct jestli mám teda nějaký problém ☺
    Už to nezachráníš )))

  5. #125
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    4
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Stále bavíš pouze ty a tvá hrstka no name )) ale co už s tebou, buď hero na servru kde bude hrát 100 lidí (víc se jich tam nechystá ))) ) budeš asi známej teda mezi těmi 100 a z toho 50 hraje jen pro zábavu (třeba Milinka ) a 10 bude tady tvých forum/game nonfactoru ))) nejvíc je vtipný jak si myslíš, že mě tady ničíš ty a tvý kamarádi a přitom my ostatní se smějem spíše vám ))) teda mimo Kane toho musíš brát to je prostě člověk, (jestli vůbec) který je na podpoře (dle jeho slovníku a stylu uvažování,nadávek a historie )
    já si nemyslím, že tě ničím já stebou vedu jen troll konverzace, a mě je jedno kolik fans budu mít na serveru i 100 je dobrá pro moje ego ;) Rime Legenda

  6. #126
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by mirek1218 View Post
    já si nemyslím, že tě ničím já stebou vedu jen troll konverzace, a mě je jedno kolik fans budu mít na serveru i 100 je dobrá pro moje ego ;) Rime Legenda
    gj 2. příspěvek )))))))))

  7. #127
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    gj 2. příspěvek )))))))))
    gj 2013 randome

  8. #128
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by tankyou View Post
    Tebe už nezachranim? To je mi líto ☺☺☺☺ priste si rozmysli co tady budeš psát a koho chceš hejtit, ja hrál s tebou v klanu pod jiným Nickem a vím co jsi za kida
    já zas slyšel že legenda praví o Eazym co brečel o body na oly a teď píše že nepodporuje feed

  9. #129
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    já zas slyšel že legenda praví o Eazym co brečel o body na oly a teď píše že nepodporuje feed
    Ano mel jsi přezdívku cibule když jsi napsal /olympiadstat vždy jses pak rozbrecel

  10. #130
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Pojď se bavit do Pride Clanu nebudu tady víc spamovat crytersovi post)) a nebo ostatně jak jsem ti už říkal kdysi dávno pojď se sejít můžem si o tom osobně promluvit jakej problém máš ))) dělal jsi strašnýho zabijáka já se chci přesvědčit i Entony říkal, že to chce vidět ))
    A tímto ukazuješ svoji úroveň ty ☺☺☺☺☺ vyhrožovat ze ho chces vidět v rl tfuj tfuj tfuj

 

 
Page 13 of 17 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top