Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 16 of 17 FirstFirst ... 614151617 LastLast
Results 151 to 160 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #151
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    to mi chce říct človek který vlastně brečel že se za 20% nebude zvedat? ouuuuch pomlčel bych,a ano máš pravdu pak jsem char přenechal ještě něco máš na talíři?

  2. #152
    Quote Originally Posted by eik View Post
    hezky videa z arionu, škoda že za toho tazmana vlastně nehraješ a hraje za tebe nějakej Řek po tom co si quitnul po pár dnech
    ty ještě žiješ?

  3. #153
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    ouuu asi jsem rejpnul do citlivého místa, když přišla taková reakce, njn není to spravné se hold chlubit nečím čím jsi nebyl součástí. btw vtipné že jsis vzpoměl zrovna na tohle já jsem měl podstatně větší práci si vzpomenout kdo vlastně jsi a ještě vtipnější je že jsi to asi pořád nepochopil, ale opravdu chci na low rate serveru radši ress od bishe než SE xD

  4. #154
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    ty ještě žiješ?
    ano žiju , ale kdyby mi holly nenapsal ani bych nevěděl, že se v téhle mrtvé hře bude zase rozjíždět DE

  5. #155
    Quote Originally Posted by eik View Post
    ano žiju , ale kdyby mi holly nenapsal ani bych nevěděl, že se v téhle mrtvé hře bude zase rozjíždět DE
    Takže sem půjdeš zaklikat?

    (sry za spam)

  6. #156
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    18
    Mrtvé hře?

  7. #157
    Mrtvou hrou bych Lko ještě nenazýval jasně že jsou tu 100x více hranější hry, ale Lko pořád žije
    Jinak Eiku, Scorpio .. hrál jsem s vámi někde v CP ale už nevím pod jakým nickem, kubajz to nebyl bohužel ale snad si dobře pamatuju Scorpio - BD, eik - BP =) tuším nějaký HF

  8. #158
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Tak jsem slyšel, že tenhle '' TOP klan legend '' nabíra lidi do akademky na dobrý slovo, že jim ani za akademku nedaj prachy )))

  9. #159
    proc by jim daval prachy lol

  10. #160
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Tak jsem slyšel, že tenhle '' TOP klan legend '' nabíra lidi do akademky na dobrý slovo, že jim ani za akademku nedaj prachy )))
    tak jsem slyšel, že o Eazym už nikdo po startu neslyšel (

 

 
Page 16 of 17 FirstFirst ... 614151617 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top