Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Nejspis ti dosli argumenty na mobilu nepouzivam diakritiku. Nejdes hrat, tim padem se stebou nema cenu dohadovat kdo ho ma vetsiho. Cia
    Mě argumenty nedošli ))) a ano beru je i podle založenýho acc

  2. #32
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Údaj z wikipedie:

    Eazy - sám seba považujúci za faktor hráča s najoriginálnejším nickom, ktorý nikdy nič nedokázal, no nemá problém označovať každého randomom aj keď v tej sprostej hlave ani netuší kto je kto... Podľa vlastného tvrdenia nemá vygumovanú hlavu (faktami vyvrátené tvrdenie) a pri písaní používa "háčky a čárky" (rozumej diakritiku) no zároveň zátvorku namiesto smile...

    Počet vyhratých serverov - 0
    Počet hospitalizácií na psychiatrii - 6
    Last edited by Kane; 11-09-2017 at 14:17.

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Údaj z wikipedie:

    Eazy - sám seba považujúci za faktor hráča s najoriginálnejším nickom, ktorý nikdy nič nedokázal, no nemá problém označovať každého randomom aj keď v tej sprostej hlave ani netuší kto je kto... Podľa vlastného tvrdenia nemá vygumovanú hlavu (faktami vyvrátené tvrdenie) a pri písaní používa "háčky a čárky" (rozumej diakritiku) no zároveň zátvorku namiesto smile...

    Počet vyhratých serverov - 0
    Počet hospitalizácií na psychiatrii - 6
    Od kdy se dá vyhrát servr řekni mi to ))) oh ty jsi ho vlastně vyhrál, když jsi hrál s dalšími 20 lidmi na mrtvém servru ))) a od kdy se píše o hráčích L2 na Wikipedii? :o asi nějaký maďarský pokus o vtip ale tak já znám lepší jak Slovák opíchá opici a hodí jí za Dunaj tak nějak jsi se narodil ne Kane? ))))

  4. #34
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    " ( a že to byli nějaký jména na starým OG ) " toto me pobavilo asi nejvic, tady de videt ta cz/sk komunita co si mysli ze se da mluvit o lidech na CZ serveru jako o kvalitnich hracich, Eazy...ty s tim hrozne kreativnim nickem by ses nemel vubec vyjadrovat. Nema cenu tu celkove neco resit, uvidime na livu kdo je random a kdo ne
    Podme preměřovat e-penisy.
    Ja byl třeba CL Infrared na tom Arionu, kterej je tu zmíněnej... užasny. Mimo epiku, instanci a podobnych pičovin jsem tak - tak stihal spat.
    A stejne raději vzpomínám na DE/RE, takže ano. Na tomto foru je jméno na starym OG daleko víc než vaše zážitky z trash ruských serverů, kde ste stejně všichni mimo pár jedinců byli totální hovna.

  5. #35
    IE21 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Elfská Vesnice.
    Posts
    46
    Quote Originally Posted by Hellboy View Post
    Můžeš mě nazývat randomem, mě to nevadí Nicméně,na to,že mě neznáš a nevíš s kým a kde jsem hrál, máš poměrně silná slova.Možná,když použiješ hlavu ( pokud ji máš i k jiným účelům,než proti dešti) a zamyslíš se nad mým předchozím příspěvkem, má hlavu i patu Ale pochybuji, že člověk s primitivním slovníkem a omezenou inteligencí jako ty, by tomu rozuměl, či vůbec byl schopen přečíst. Přeji ti hezký zbytek dne.
    PS: Co se týká prvního Valakase, moc nevěřím, že na něm byl.První Valakas,co kdy padl,bylo na NA ofiku a druhy,asi o měsíc později,padl na EU ofiku,kterého jsem se účastnil a popravdě,nevím o tom,že byl tehdy v naší ally přítoměn i jiný čech.
    SORRY JAKO :-D

    ech... primitivním slovníkem
    Nemám tolik času trávit na forku a popsat, či číst dvě A4, když tě to baví
    přeji ti taky hezký den :-)

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    18
    Hrajete nekde? Nebo budete hrat? Ci uz na to serete?

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Podme preměřovat e-penisy.
    Ja byl třeba CL Infrared na tom Arionu, kterej je tu zmíněnej... užasny. Mimo epiku, instanci a podobnych pičovin jsem tak - tak stihal spat.
    A stejne raději vzpomínám na DE/RE, takže ano. Na tomto foru je jméno na starym OG daleko víc než vaše zážitky z trash ruských serverů, kde ste stejně všichni mimo pár jedinců byli totální hovna.
    Nevim kdo te zminoval ale nebav se o tom semnou, ja sem na Arionu nehral, takze si mi aji volnej jen se smeju kdyz mi kluci vypraveli jak si jim brecel do chatu a nadaval na rodinu jak kido, a na tomto forum mozna protoze to tu je plny cz/sk randomek co si mysli ze kdyz nekoho zabili pred dionskou branou tak jaou hrozni powal2masteri. Ja hral vzdycky na top populated serverech a byl v top partach takze si na tobe nic dokazovat nepotrebuju. Ja osobne hral na uplne prvnim DEcku tusim ze c4 20x 10let zpet ci kolik a tehdy sem nevedel ze se daj zapnou automaticky shoty a ze blue wolf boty a dc ruky k sobe uplne nejdou, a presne tam vznikali ty vase "legendy" ktery jsou ale furt stejnej lvl skill jako tech 10let zpet

  8. #38
    Jsem si jistej, že jsem nikomu do chatu neplakal.

    Dokazovat si nic nepotřebuješ, ale i do nicku si můsíš napsat, jaká si legenda.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Nevim kdo te zminoval ale nebav se o tom semnou, ja sem na Arionu nehral, takze si mi aji volnej jen se smeju kdyz mi kluci vypraveli jak si jim brecel do chatu a nadaval na rodinu jak kido, a na tomto forum mozna protoze to tu je plny cz/sk randomek co si mysli ze kdyz nekoho zabili pred dionskou branou tak jaou hrozni powal2masteri. Ja hral vzdycky na top populated serverech a byl v top partach takze si na tobe nic dokazovat nepotrebuju. Ja osobne hral na uplne prvnim DEcku tusim ze c4 20x 10let zpet ci kolik a tehdy sem nevedel ze se daj zapnou automaticky shoty a ze blue wolf boty a dc ruky k sobe uplne nejdou, a presne tam vznikali ty vase "legendy" ktery jsou ale furt stejnej lvl skill jako tech 10let zpet
    Neskutecny pribeh :-D

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    Nevim kdo te zminoval ale nebav se o tom semnou, ja sem na Arionu nehral, takze si mi aji volnej jen se smeju kdyz mi kluci vypraveli jak si jim brecel do chatu a nadaval na rodinu jak kido, a na tomto forum mozna protoze to tu je plny cz/sk randomek co si mysli ze kdyz nekoho zabili pred dionskou branou tak jaou hrozni powal2masteri. Ja hral vzdycky na top populated serverech a byl v top partach takze si na tobe nic dokazovat nepotrebuju. Ja osobne hral na uplne prvnim DEcku tusim ze c4 20x 10let zpet ci kolik a tehdy sem nevedel ze se daj zapnou automaticky shoty a ze blue wolf boty a dc ruky k sobe uplne nejdou, a presne tam vznikali ty vase "legendy" ktery jsou ale furt stejnej lvl skill jako tech 10let zpet
    Já zabíjel před Giranskou severní bránou !!Vždycky jsi hrál na TOP populated servrech a tlačíš se na DE ))))))))) tak ty si dobrej )))) v top partách? imho top parta je ta, která se baví nejen u pvp.Tak si vem tu svou TOP partu randomu a jdi se ukázat na DE ))) tam to možná přesvědčí offline tradery ))) legendo

 

 
Page 4 of 17 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top