Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #101
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    videa opravdu nemám, klidně bych něco točil ale PC mi to nedovolí, kluci co semnou hráli možná a server ? vy tady znáte jen DE ne? tak třeba Tales by ste mohli znát, nemyslím tales co je teď ale 1./2. kde byl top real online ze všech EU midek, tak tam sem měl x krát hero Soultakera nick (Rime/Merlin/Limitless už nevím co sem tam měl)
    To je vse? Cekal sem trochu vic.

  2. #102
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by gravedigger View Post
    Tak neni se cemu divit, kdyz v kazdem prispevku zminis, jak si TOP a v jakych top partach si byl.. Urcite si na tom live vshcni na tebe vzpomenou, neboj.
    baví mě to no dělám si kámoše pro live

  3. #103
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by gravedigger View Post
    To je vse? Cekal sem trochu vic.
    víc předvedu na startu

  4. #104
    Děkuji každému co se tady vyblil (ničím nepřispěl) do diskuze, Prosím vyjadřovat se jenom k tématu proc je náš klan lepší a vzdy bude lepší jak vy ostatní stejnomrdi a zadarmo poskytnu upraveny systém kde vedle možností po smrti to Village to clan Hall je i možnost uninstal lineage

  5. #105
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1
    Ešte som sa Vám nepredstavil aj keď z nicku by ste o mne všetko mali vedieť (číslo 1) , ale pretých čo majú odchodené len povinné vzdelanie (LittleDicG,EazyForumRambo) Vám sa predstavím v skratke = najlepši, číslo1, najkrajší, najmúdrejší proste ľudská dokonalosť. Za tie hovna čo tu píšete nemôžte, určite ste sa narodili za čias keď buchol Černobil a nemali ste takú imunitu. Tie silné slova čo máte Vám neberiem tiež som "ownil" CZ/SK server keď som mal 15 a hralo tam 100ludí. Teším sa na Vás na štarte, dúfam že keď po 2 dňoch prestanete farmit gremlinov tak sa dade stretneme ;)

    Prajem pekný deň

    Číslo 1

  6. #106
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by Number0ne View Post
    Ešte som sa Vám nepredstavil aj keď z nicku by ste o mne všetko mali vedieť (číslo 1) , ale pretých čo majú odchodené len povinné vzdelanie (LittleDicG,EazyForumRambo) Vám sa predstavím v skratke = najlepši, číslo1, najkrajší, najmúdrejší proste ľudská dokonalosť. Za tie hovna čo tu píšete nemôžte, určite ste sa narodili za čias keď buchol Černobil a nemali ste takú imunitu. Tie silné slova čo máte Vám neberiem tiež som "ownil" CZ/SK server keď som mal 15 a hralo tam 100ludí. Teším sa na Vás na štarte, dúfam že keď po 2 dňoch prestanete farmit gremlinov tak sa dade stretneme ;)

    Prajem pekný deň

    Číslo 1
    legenda NumberOne je zpátky na scéně :O

  7. #107
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    víc předvedu na startu

  8. #108
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Podme preměřovat e-penisy.
    Ja byl třeba CL Infrared na tom Arionu, kterej je tu zmíněnej... užasny. Mimo epiku, instanci a podobnych pičovin jsem tak - tak stihal spat.
    A stejne raději vzpomínám na DE/RE, takže ano. Na tomto foru je jméno na starym OG daleko víc než vaše zážitky z trash ruských serverů, kde ste stejně všichni mimo pár jedinců byli totální hovna.
    Myslíš ukradl jsem crest a jméno klanu InfraRed? Jinak si nedokáži představit jak můžes být ty clan leader

  9. #109
    Po založení xy fórum profilů viz problém(cikán/rom) si to zaslouží ,,odměnu´´: Zadej - www.pmfun.com - vyhledat - mob(větší kvantum HP) než poměr prvok vs. tvé IQ. Pak máš šanci se střetnout s hráči, kteří u hry přemýšlejí. Pozor! Vyskytují se v pt, skládají RB a při pvp nemačkají jen F1. GL :-)

  10. #110
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    víc předvedu na startu
    Ona největší sranda je, že si na tebe nikdo ve finále nevzpomene (((

    Quote Originally Posted by Number0ne View Post
    Vyblil jsem typicky slovenské nadávky a jsem i*d*i*o*t
    Nevím o tom, že bych dalšímu navíc SK random kidu dovolil mluvit))

    Quote Originally Posted by tankyou View Post
    zadarmo poskytnu upraveny systém kde vedle možností po smrti to Village to clan Hall je i možnost uninstal lineage
    Určitě ho používáš do dnes )))

 

 
Page 11 of 17 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top