Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 164

Thread: Pride Clan

  1. #91
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    já sem hrozný kido no (toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec), já na elmoru nehrál, jak už sem tu psal když sem hrál na původním DE tak to byli moje začátky L2 většinou jsem měl hera na serverech v toprated/toppopulation, ale pohoda...jinak to video co si mi poslal, tam to BD nemá víc jak 60pts a to že tam vytočil pár loupáků fakt nic nedokazuje pokud nemá class za jeden reset oly 300+ pts=1týden(bavím se o retail, ne kde začínáš s 50ti bodama) tak to je pro mě bezcenej char na oly a řikej si co chceš (btw o sws se možná mluvilo ale já sem napsal jasně ty 3 chary, takže se nauč číst opět)
    Tak už nám konečně prozraď, co sou ty toprated servery a jaky byl tvůj "slavný" nick.

    Jinak si strašný chudák, každý se tu baví o hře a ty začneš nesmyslně sypat urážky na real... tak debilni není ani Kane.

  2. #92
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Tak už nám konečně prozraď, co sou ty toprated servery a jaky byl tvůj "slavný" nick.

    Jinak si strašný chudák, každý se tu baví o hře a ty začneš nesmyslně sypat urážky na real... tak debilni není ani Kane.
    já sypu urážky na real ??? "zamindrakovane dite ktere asi nekdo sikanoval a musi v kazdem druhem postu psat kolikrat kde mel kolik her"

  3. #93
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    odpovídám jen na to co mi napsal tento chlapec a větu "toto mi nejspíš napsal 18ti letej chlapec" neberu jako urážku, než vypustíš příště něco z pusy tak si prečti všechno a nebo nekomentuj ;) a toprated servery jsou ty co byli ve své době zrovna top hodnocený, a nickname mám pokaždé jinej, nehraju to jak vy tady že kdo má dýl založenej acc ze stejným nickem tak je legenda

  4. #94
    Tak na tom je dost pravdy no... Je nahoda, že si tu jedinej, kdo vypisuje kolik měl hero statusu.

    Znovu te prosim, řekni nám konečně ty "toprated servery" a svuj nick, ať konečně víme, kde hrát.

    // Však dej nějakej konkretni, nějaký videa od cp/klanu třeba, cokoliv.

  5. #95
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Ano jeden byl se mnou v klanu a hrál glada asi jako ty ET))) Zase si se ukázal)))ve finále jsem na vás dva noname zvědavej na tom '' DARK ELMORE '' Třeba ukecám šrouba,aby mi přehodil na 14 dní můj starej char ať jednomu z vás vemu hero,druhého zesměšním před celým servrem ostatně jak jsem to dělal dříve ))) takových jako jste vy dva jsem už o hero připravil x krát a to se mě snažily všemi způsoby přelít,výlít mě a nikdy se jim to nepodařilo ))) nakonec skončíte jako váš maďarský kamarád, který mě tak moc chtěl na oly až mě dostal a já ho totálně vylil ((( ostatně důkaz místo slibů a takových případu mám asi dalších 9. ))) a každej kdo mě zná a hrál se mnou ví, že jsem si dokázal když jsem chtěl ( a měl čas, že jo ) nafajtit pokaždé hero )) http://jyxo.info/uploads/10/10d15ccb...cdd5bc183e.png
    Rozmyslam, ci si presiel v nedavnej dobe lobotomiou alebo len fetujes nejake lacne lepidlo. Spominam si, ako som ta chytil 3x na oly, vylial a zacal si plakat do shoutu a nakoniec rerollol na iny class kde si zase dostaval na budku tak si to quitol uplne stym aky je to mrtvy server a podobne sracky nonfactorov... Takze neviem koho by si ty bol schopny obrat o hera... A ked si taky uber tak si nafarmi equip a ukaz nam to, nie ze bude ziadat Srouba o support jak nejake decko... a btw za ET viem hrat oly takze dalsi fail...

  6. #96
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    Quote Originally Posted by LittlePsycho View Post
    Tak na tom je dost pravdy no... Je nahoda, že si tu jedinej, kdo vypisuje kolik měl hero statusu.

    Znovu te prosim, řekni nám konečně ty "toprated servery" a svuj nick, ať konečně víme, kde hrát.

    // Však dej nějakej konkretni, nějaký videa od cp/klanu třeba, cokoliv.
    videa opravdu nemám, klidně bych něco točil ale PC mi to nedovolí, kluci co semnou hráli možná a server ? vy tady znáte jen DE ne? tak třeba Tales by ste mohli znát, nemyslím tales co je teď ale 1./2. kde byl top real online ze všech EU midek, tak tam sem měl x krát hero Soultakera nick (Rime/Merlin/Limitless už nevím co sem tam měl)

  7. #97
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    63
    btw pokud jdeš hrát na DE, tak se může ukázat jestli mám pravdu nebo jen trolím ;) IL du hrát po X letech tak to pro mě bude výzva

  8. #98
    Proč tu nepíší lidi, co tu hru doopravdy umí. Protože už dávno žijí a dávají přednost reálu nebo jiné hře :-) Pak jsou tu vyjímky, kteří se jen baví, ale ruku na srdce, není to jako kopat do důchodců či bezdomovců na ulici?

  9. #99
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Rozmyslam, ci si presiel v nedavnej dobe lobotomiou alebo len fetujes nejake lacne lepidlo. Spominam si, ako som ta chytil 3x na oly, vylial a zacal si plakat do shoutu a nakoniec rerollol na iny class kde si zase dostaval na budku tak si to quitol uplne stym aky je to mrtvy server a podobne sracky nonfactorov... Takze neviem koho by si ty bol schopny obrat o hera... A ked si taky uber tak si nafarmi equip a ukaz nam to, nie ze bude ziadat Srouba o support jak nejake decko... a btw za ET viem hrat oly takze dalsi fail...
    DDDDDD uff až mi slza smíchu ukápla pokud vím chytl jsi mě jednou no equip koníka dal jsi mě, což nepopírám, ale další pohádky, že já quitl servr a jiné si nech pro ty co ti to žerou ))) Já Šrouba o support nikdy nežádal rofl )))) ale to barevnej maďar co si čichá k toulenu asi nikdy nepochopí )))

  10. #100
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by RimeLegend View Post
    čekám, že bude reagovat dalších xxx trubek jako ty těším se na live, mám čím dál víc kamarádu tu
    Tak neni se cemu divit, kdyz v kazdem prispevku zminis, jak si TOP a v jakych top partach si byl.. Urcite si na tom live vshcni na tebe vzpomenou, neboj.

 

 
Page 10 of 17 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top