Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 59
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Tak jsem si chtěl snad po 100 letech zahrát a ono toto
    2017.9.24 20:21:43
    OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
    CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2813 MHz with 4095MB RAM
    Video : ATI Radeon HD 5800 Series (1124)


    Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


    History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine

  2. #42
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Včera kolem 21:40 se měnil system patch, zkuste pro jsitotu stáhnout znovu.

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Zlaté staré dobré LE 1x :-)
    Posts
    51
    Tak pomohly ruské stránky Do složky SysTextures jsem musel dohrát soubor L2font-r.utx. Najít ho na netu v bývalém SSSR bylo teda něco

  4. #44
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1

    Řešení critical error

    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Tak jsem si chtěl snad po 100 letech zahrát a ono toto
    2017.9.24 20:21:43
    OS : Windows Vista 6.1 (Build: 7601)
    CPU : AuthenticAMD Unknown processor @ 2813 MHz with 4095MB RAM
    Video : ATI Radeon HD 5800 Series (1124)


    Failed to load 'Texture L2Font-r.SmallFont-r': Failed to find object 'Texture L2Font-r.SmallFont-r'


    History: UObject::SafeLoadError <- UObject::StaticLoadObject <- (Engine.Texture L2Font-r.SmallFont-r NULL) <- UCanvas::UCanvas <- UViewport::UViewport <- UWindowsClient::NewViewport <- UGameEngine::Init <- InitEngine


    Pokud Vám vyskočí toto okno s největší pravděpodobností jste špatně zkopírovaly patch. Nejlepší je jen jít do složky systém (Dark Elmore), Vše zkopírovat a vložit do složky system, kde je L2 nainstalované. Pokud přesunete celou složku system a původní smažete nemusí to fungovat.
    Pokud problém dál přetrvává, tady jsou rozebrané různé hlášení critical error a případné řešení. http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?t=8274

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    3
    Zkousim spustit clienta pod linuxama (wine-2.0.2) a hra se nespusti kvuli SmartGuardu:

    Failed to initialize SmartGuard. Lineage II can not run. Check your antivirus settings or add Lineage II to exceptions.
    (Error code: 3E6)

    Na jinych serverech jsem se smartguardem nemel problem. Je toto neco co se bude opravovat?

  6. #46
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Nazarei View Post
    Zkousim spustit clienta pod linuxama (wine-2.0.2) a hra se nespusti kvuli SmartGuardu:

    Failed to initialize SmartGuard. Lineage II can not run. Check your antivirus settings or add Lineage II to exceptions.
    (Error code: 3E6)

    Na jinych serverech jsem se smartguardem nemel problem. Je toto neco co se bude opravovat?
    Není SG jako SG, pokud ti tam něco blokuje stažení souborů, které SG při spouštění hledá, tak to nepůjde.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by RoianNirion View Post
    Zdravím, mám taky menší problém a udělal jsem vše podle návodu.... Nevěděli by jste co stím? http://www.imgup.cz/image/LHti

    Zdravím, stále mám ten samý problém. Zkoušel jsem reinstal a vše podle návodu a stále banned... Zajímalo by mě estli je chyba u mě nebo u vás nebo jsem něco vyvedl nevědomky ale ještě jsem mi nepovedlo ani lognout.....



    Účet: " RoianNirion "

  8. #48
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Ravenn View Post
    Tak pomohly ruské stránky Do složky SysTextures jsem musel dohrát soubor L2font-r.utx. Najít ho na netu v bývalém SSSR bylo teda něco
    No to mě podrž, jak to je možné, když tento soubor je v systextures kterou stáhneš spolu se složkou system?

  9. #49
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    1
    já to samé.... A ani jsem nedostal reakci takze v poho

  10. #50
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Deamon. View Post
    já to samé.... A ani jsem nedostal reakci takze v poho
    Pánové, ja jsem to jasně psal v Beta Topicku, kdo bude pokoušet ochranu boty a spol. tak ho to blokne. Pustí vás to až na ostrý provoz.

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top