Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3

    Lightbulb Oficiální Discord server OGčka.

    .
    Last edited by Dementhor; 19-11-2017 at 19:39.

  2. #2
    +1, tsko uz je o nicem

  3. #3
    Můžete mi někdo vysvětlit o co jde?

  4. #4
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Můžete mi někdo vysvětlit o co jde?
    V podstatě to samý jako TS, má lepší redukci ozvěny, když mluví dva lidi přes sebe.. Každopádně z mojí zkušenosti si ho spousta lidí neumí nastavit a mikrofon aktivuje každý mlasknutí, který dotyčnej člověk udělá (samozřejmě pokud používá voice activation). Dále dost často Discord padá a někdy se na server klidně i půlhodiny nelognete. Oproti TS má lepší design a celkově je to prostě hezčí.

    TS je v určitým směru daleko jednodušší a v jednoduchosti je krása.
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


  5. #5
    Používám TS i Discord a pro běžné uživatele je TS prostě lepší imho .. já sám ho mám mnohem radši

  6. #6
    Quote Originally Posted by Timi View Post
    V podstatě to samý jako TS, má lepší redukci ozvěny, když mluví dva lidi přes sebe.. Každopádně z mojí zkušenosti si ho spousta lidí neumí nastavit a mikrofon aktivuje každý mlasknutí, který dotyčnej člověk udělá (samozřejmě pokud používá voice activation). Dále dost často Discord padá a někdy se na server klidně i půlhodiny nelognete. Oproti TS má lepší design a celkově je to prostě hezčí.

    TS je v určitým směru daleko jednodušší a v jednoduchosti je krása.
    za ten rok uzivani me diskord nikdy nespadl

  7. #7
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by zase me zabanovali View Post
    za ten rok uzivani me diskord nikdy nespadl
    Tak to asi bude blbým servem na mojí straně
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top