Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 48
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Todle je obrovska chyba vedeni DE bejt nastaveni vyresene pred tim nez vubec bylo oznameno ze se spousti DE tak by tu byla jen jedna skupina hracu kteri to nastaveni chteji hrat Misto toho tu jsou 2 skupiny a kazda chce to sve A stejnak ani jedna nedostane to sve protoze tu hraci nemaj evidentne zadne slovo a najejih nazor nikdo neda to asi pozorujete i vy sami Jinac je todle 1 server kde se resi nastaveni takle pozde po oznameni startu serveru ja osobne jsem todle jeste nevidel nevim jak vy Tadle debata nemusela bejt nebejt proste spatneho rozhodnuti

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    15
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    ty keby si netaral by bolo fajn pre teba aj pre nas...
    mě nevadí jak to šroubk nastaví, ale řešit přes leto nastavení ratu, které by se dalo dořešit těsně před prazdninama a začátkem července https://forum.lineage2.cz/showthread...-nebo-GF/page4 ale nemohou slučovat něčí server s tímto, kdyby se tu spouštělo gf, tak bych mi nevadilo, kde bych hrál. oroduju tu za náš klan (spíš pt starochů), který tu kdysi hrál na C4 a jak uviděl že se tu bude spouštět Ilko a ted jak tu se tu pvpkaří někteří v přímém přenosu o ratech a npc buffech, tak rychle zalezou a budou dál činé hrát na těch zahraničních a donátit. zmiňoval sem že sem proti donate serverum, ale když tu bude (nevadí mi) ale házet npc buff za adeny? nejlíp by se asi hrálo bez newbie buff, na co jsou pak v glocerce lahve na haste (speed) či alarcity? pamatuji si, že sme si pořizovali jen hp a tihle potion a na oly par mana flašek (moc toh taky nebylo) a nedali se klikat na moment. v našem klaně to byla povinnost si založit aspon jednoho buffera z wc/pp a magove a healeri se brali do do dv na rb nebo do toiky na golkondu, kernona. Tak či tak si ten server GM sami zjednoduší, jak to nastaví. ve výhodě budou ti, co zadonátí.

  3. #33
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    A nechcete rovnou postavy na max levelu s TOP EQUIPEM ?
    Pak nemusíte řešit raty.
    Neblbněte, chcete i tu hru zahrát, nebo během chvilky dohrát?
    Ked logovanie si 5+ petov aby si vobec vyliezol z mesta povazujes za hru tak to GF

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Ked logovanie si 5+ petov aby si vobec vyliezol z mesta povazujes za hru tak to GF
    Brečíš tady jenom z toho důvodu, že na posledním serveru si byl nula a nebyl si mezi těmi, kteří byli v první vlně. Věci sis dodělal 3 týdny po ostatních, jenže to už to hold bylo skoro dead, jelikož lidi jako ty neberou wary, když farmí.
    PS: Příště jestli budeš mít něco na srdci, piš mi a nepomlouvej mě za zády, když tě naše CP nechce vzít mezi sebe

  5. #35
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by peps1 View Post
    Todle je obrovska chyba vedeni DE bejt nastaveni vyresene pred tim nez vubec bylo oznameno ze se spousti DE tak by tu byla jen jedna skupina hracu kteri to nastaveni chteji hrat Misto toho tu jsou 2 skupiny a kazda chce to sve A stejnak ani jedna nedostane to sve protoze tu hraci nemaj evidentne zadne slovo a najejih nazor nikdo neda to asi pozorujete i vy sami Jinac je todle 1 server kde se resi nastaveni takle pozde po oznameni startu serveru ja osobne jsem todle jeste nevidel nevim jak vy Tadle debata nemusela bejt nebejt proste spatneho rozhodnuti
    Tak to není, právě proto je tu ta diskuze. Pochopitelně, že představa o tom jak by to mělo být je daná už před startem. Sami jsem řekli, že vyjdeme z posledního DE. Sbíráme podněty a ty které nás zaujmou projednáváme a upravujeme dle toho nastavení. Nechci ti sahat na svědomí, ale to že zrovna tvůj návrh neprošel neznamená, že nikdo nesleduje ty další.

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Tak to není, právě proto je tu ta diskuze. Pochopitelně, že představa o tom jak by to mělo být je daná už před startem. Sami jsem řekli, že vyjdeme z posledního DE. Sbíráme podněty a ty které nás zaujmou projednáváme a upravujeme dle toho nastavení. Nechci ti sahat na svědomí, ale to že zrovna tvůj návrh neprošel neznamená, že nikdo nesleduje ty další.
    Ano neprosel mam smulu co se da delat ale stojim si zatim co jsem napsal

  7. #37
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by peps1 View Post
    Ano neprosel mam smulu co se da delat ale stojim si zatim co jsem napsal
    Však to je v pořádku stůj za svým názorem, nic jiného ani nečekám. Jen prosím nepiš nepravdy o tom, že nesledujeme co hráči navrhují a že je vše rozhodnuto, děkuji

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Však to je v pořádku stůj za svým názorem, nic jiného ani nečekám. Jen prosím nepiš nepravdy o tom, že nesledujeme co hráči navrhují a že je vše rozhodnuto, děkuji
    promin ale to je muj nazor a zatim me nikdo nedal rozumnej argument ho menit

    //sroubek: ok ja o voze ty o koze, neva zkusil jsem to

  9. #39
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by JuchY View Post
    Brečíš tady jenom z toho důvodu, že na posledním serveru si byl nula a nebyl si mezi těmi, kteří byli v první vlně. Věci sis dodělal 3 týdny po ostatních, jenže to už to hold bylo skoro dead, jelikož lidi jako ty neberou wary, když farmí.
    PS: Příště jestli budeš mít něco na srdci, piš mi a nepomlouvej mě za zády, když tě naše CP nechce vzít mezi sebe
    Byl nula? Chlapec picu vies kedze si po 2 tyzdnoch odisiel zo servera... V prvej vlne som bol ked sme joinuly ako CP Poke, ale o tom samozrejme nic nevies kedze si vysumel skor vacsina ludi zacala vobec hrat. Nikto ta za chrbtom nepomlouval, to ze nevies hrat za glada je verejne znama vec ;)
    PS: mam rad chlapcov, ktorym CP urobi equip a level aby potom mohli vyskakovat...

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    6
    Tu porad cast hracu nechape, ze to neni zadnej zavod. Zazil jsem to (krom na DE) na vsech (hlavne i svetovejch) serverech....ze noliferi se prefarmi a pak je to nebavi, kdyz nemaj enemy a nejsou ochotny jeste 2-3 tydny pockat na konkurenci.

    Pokud si dobre vzpominam...tak se peti na interludu tahaj destrama.....a ruku na srdce....pri takovychto ratech je to prace na 1 den.

    Muj nazor je takovy, ze dat tam buffera je naprosta hovadina...o tom preci DE neni.....existuje vela HR kde se muze clovek vyblbnout a po par dnech to vypnout. Silne pochybuju, ze to je vize tohoto nastavajiciho projektu.

    Jak uz tu bylo zmineno nekolikrat, L2 je velmi citliva na zasahy, a dat tam buffera je fatalni zasah do hry. Zaroven hrani aktiv petu naprosto ztrati vyznam....protoze kdo by te bral do party, kdyz budou mit vsichni buffy z mesta? (jak na exp, tak do CP).

    Osobne se mi pristup Sroubka libi, ze ho zajimaji nazory obycejnejch hracu a vubec mu situaci nezavidim, nebot tu vzdy budou tabory priznivcu a odpurcu. GL

    PS: Sroubku, dobrej spousteci cas. Ziju na druhe strane sveta a tim, ze to zacne behem dne, tak stihnu start taky .

 

 
Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top