Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 48 of 48
  1. #41
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Nehrali ani minule, nebudu ani teraz. Aky to ma vyznam expit buferov a logovat za ne? Pochybujem, ze zamer tvorcov je hrat za viac ako 1 postavu. Ja som tu dal nastavenie, pri ktorom server vydrzi minimalne 3 mesiace aj s GM bufferom pricom ciel je max pol roka +- a je jedno ze je to IL, je to uz odskusane... Kludne to nastavte ak minule, zase tu budu 3 pt hrat tryhard, potom zacnu plakat, ze nemaju enemy tak leavnu a ostanu tu farm klany a server pojde do *****e ako predtym...
    Kane, pochop, že se bavíš s člověkem, který jede solo a má v plánu si udělat xx bufferů a farmit si celý server. Tohle není člověk, kterého hledáme. Tenhle ti nikdy nekývne na nějakou CP, pojede si vše solo.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Byl nula? Chlapec picu vies kedze si po 2 tyzdnoch odisiel zo servera... V prvej vlne som bol ked sme joinuly ako CP Poke, ale o tom samozrejme nic nevies kedze si vysumel skor vacsina ludi zacala vobec hrat. Nikto ta za chrbtom nepomlouval, to ze nevies hrat za glada je verejne znama vec ;)
    PS: mam rad chlapcov, ktorym CP urobi equip a level aby potom mohli vyskakovat...
    Tak 1. Nehral jsem 2 tydny ale 5 tydnu
    2. Kde si byl ty a jak si na tom byl si pamatuju moc dobre
    3. Za glada hrat umim a s clovekem jako ty to urcite nehodlam rozebirar
    4. Zadna CP mi equip a nic neudelala. Nase cp se rozpala jakmile jsme dodelali cov a to jsme jeli setup 2 lukari,glad a supporti. Po rozpadu jsme hrali ve 3 lidech a konecne za 5. Ty blbecku,kdyz si byl takovy frajer jak se prezentujes,tak proc si chtel odeme koupit postavu s vecma? lepe receno kdyby to slo,tak darovat konec debaty,jestli chces napis mi na fb a nepis znamym,je to trapne

  3. #43
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by JuchY View Post
    Tak 1. Nehral jsem 2 tydny ale 5 tydnu
    2. Kde si byl ty a jak si na tom byl si pamatuju moc dobre
    3. Za glada hrat umim a s clovekem jako ty to urcite nehodlam rozebirar
    4. Zadna CP mi equip a nic neudelala. Nase cp se rozpala jakmile jsme dodelali cov a to jsme jeli setup 2 lukari,glad a supporti. Po rozpadu jsme hrali ve 3 lidech a konecne za 5. Ty blbecku,kdyz si byl takovy frajer jak se prezentujes,tak proc si chtel odeme koupit postavu s vecma? lepe receno kdyby to slo,tak darovat konec debaty,jestli chces napis mi na fb a nepis znamym,je to trapne
    5 tyzdnov, riadny rozdiel...
    Ja som bol v praci, na treningu, s frajerkov a az potom v L2
    S clovekom ako ja? Nigga plz...
    Ty si bol ten, kto predaval a nakoniec predal equip, ja som sa len dotazoval na cenu a to je rozdiel. Nikdy by som nedal 50 ci dokonca 70e za blbe dualy +7. A co sme sa bavili s Hunom bolo v ramci debaty a srandy, nikto nikoho neohovaral... Neviem, ako ti to potom prezentoval...

  4. #44
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Dnes jsme po debatě na FB věnovali hodně času přezkoumání rate RB. Po dohodě jsme rozhodli, že rate RB ze z 2x zvedne na 3x.

  5. #45
    Vzhledem ke snizeni Rate...bude se i menit cena 2 prestupu? 60m je trosku moc

  6. #46
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Otázka, která se týká rate a možná některé nově příchozí zajímá.

    Pokud tu nebude GM buffer, lidé si budou tahat pety. Byl tu/je tu level gap nebo mohou hráči s 80lvl tahat postavu s lvl 1? Či je tu klasika max. rozdíl 19 lvlů?

  7. #47
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Otázka, která se týká rate a možná některé nově příchozí zajímá.

    Pokud tu nebude GM buffer, lidé si budou tahat pety. Byl tu/je tu level gap nebo mohou hráči s 80lvl tahat postavu s lvl 1? Či je tu klasika max. rozdíl 19 lvlů?
    Na IL GAP není, ale dá se se zprovoznit

  8. #48
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    L2 web aktualizován https://www.lineage2.cz/cs/dark-elmore/server/about. Finální rates, je uzavřeno.

 

 
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top