Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 53
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    6
    Taky jsem pro i když to nic nezměni ale +1
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Já bych C4 taky uvítal radši upřímně

  2. #22
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    10
    C4 je podla mna naj client

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Tato debata se tu vedla již vícekrát, je to především kvůli technické stránce. C4 pochopitelně máme, bohužel zabezpečení pro něj nikoliv, proto jsme jej zavrhli již před lety. Interlude je hodně oblíbený chronicle, stále se pro ně řeší ochrana i vývoj, takže je to poslední nejstarší udržitelná verze hry.
    ano je to logický šroubku, přesto toto téma žádný spam není, pač je to přesunuto v krčmě kvůli tomu, že se v návrzích řeší pouze nastavení IL serveru nikoliv C4. ale zahájením tohoto threadu se tu podstatně obnovila rozvířená diskuze řadu let zpátky a většinu starších hráčů zajímá už dlouho dobu (a jen tak se z obláčku nerozplyne). já už k celé této věci (roky) nechci mít výhrady, hlava mě taky proto přestala bolet, jak sem s ní pořád kroutil (doleva doprava), prostě nechce se mi o tom moc mluvit a trošku mi těchto veteránů je i líto, že jim tu radost (naději) kazíte a nespustite C4 rovnou. jako jóó ILko je oblíbené víc než h5 a C4 by se možná taky dala spustit bez ochran.

  4. #24
    IL je nuda, gf+ jedine v cp a na to uz vetsina lidi nema cas.

    C4 je pro me ciste top a neni to jen skrz nostalgii, hrali sme ji s par lidma i na dexu a proste nas to bavilo.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    ILek je ted všede po herním svete, treba ketrawars, tam je to dlouhi na nudu. C4ek už je mín a mít v česku žádný C4 server opravdu být fenoménem nemuže, ja nevím, vždycki me to dojme, že se blíži ten den startu, kdy se naposledy zde C4 spouštěla (nemá někdo kapesník?) a je to taky svátkem všem věrných og, gp, dktech nadšenců. my se sem vracíme po letech, aby jsme položili kytky na hrob celé C4 minulé herní generace, zahráli si na chvíli na zdejším serveru a šli zase dál v domnění, že C4 už je jen sen.

  6. #26
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    1
    Zdravím. V dnešnej dobe je obrovský problém nájst C4. Jediné čo človek nájde je nejaká C4 zo Španielska kde hra dokopy 9 ľudí. Určite som za C4 a nie IT. IT je všade kde sa pozriem a keď už do niečoho nového tak
    rozhodne do H5. Myslím že je o to záujem a určite to stojí za zváženie.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    6
    Že by převaha C4? NICE

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    a proto jich lituju

  9. #29
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Tomino93 View Post
    Že by převaha C4? NICE
    zaloz topic o tom kto ma rad Il a pride ti tam ten zvysok, teda velka vacsina...

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    zaloz topic o tom kto ma rad Il a pride ti tam ten zvysok, teda velka vacsina...
    Pochybuju

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top