Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 53
  1. #11
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Teď k fenoménu C4, vzpomínáte na staré servery a dobu, který se již nevrátí. Interlude je poslední spustitelná řekněme vylepšena C4, další verze hry se již hodně odklánějí. V čem je pro vás v Interlude takový problém, že chcete C4?

  2. #12
    zdar gonchar, dalsi znamej zlodej DE :-)

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Interlude, jste oznámili Vy. Již před spuštěním serveru DE minulý rok tu bylo spoustu ohlasů na C4. Mám jednoduchou otázku a rád bych měl pravdivou odpověď. Je technicky možné spustit C4? Nebo se Vám prostě nechce? Je možnost spustit oba servery? jak IL tak C4?

  4. #14
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    Interlude, jste oznámili Vy. Již před spuštěním serveru DE minulý rok tu bylo spoustu ohlasů na C4. Mám jednoduchou otázku a rád bych měl pravdivou odpověď. Je technicky možné spustit C4? Nebo se Vám prostě nechce? Je možnost spustit oba servery? jak IL tak C4?
    Tato debata se tu vedla již vícekrát, je to především kvůli technické stránce. C4 pochopitelně máme, bohužel zabezpečení pro něj nikoliv, proto jsme jej zavrhli již před lety. Interlude je hodně oblíbený chronicle, stále se pro ně řeší ochrana i vývoj, takže je to poslední nejstarší udržitelná verze hry.

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    C4 byla vždy TOP chronikcle. Tady záleželo i na hráči jak vše ovládá. Nehledě na to že IL vše zjednodušuje. Hodím augument a neřeším jestli sem PK, však ta zbraň mi nevydropuje. Equip si koupim v obxhodě po B a sem frajer! Nuda, navíc z hlediska vyváženosti skillu charů byla C4 nej.

    C4 by měla určitě delší životnost jak IL. IL serveru je mrak i kvalitních.

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Tato debata se tu vedla již vícekrát, je to především kvůli technické stránce. C4 pochopitelně máme, bohužel zabezpečení pro něj nikoliv, proto jsme jej zavrhli již před lety. Interlude je hodně oblíbený chronicle, stále se pro ně řeší ochrana i vývoj, takže je to poslední nejstarší udržitelná verze hry.
    Jak to, že jiné servery dokáží C4 spustit. Co obnáší sehnat to zabezpečení?

  7. #17
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    C4 byla vždy TOP chronikcle. Tady záleželo i na hráči jak vše ovládá. Nehledě na to že IL vše zjednodušuje. Hodím augument a neřeším jestli sem PK, však ta zbraň mi nevydropuje. Equip si koupim v obxhodě po B a sem frajer! Nuda, navíc z hlediska vyváženosti skillu charů byla C4 nej.

    C4 by měla určitě delší životnost jak IL. IL serveru je mrak i kvalitních.
    Kdy jsi ji naposledy hrál? Bereš v potaz fakt, že dnes je L2 a hráči úplně jinde? V dobách kdy se C4 hravala, tak mmorpg v podstatě začínalo, nikdo nic pořádně neuměl. Pojem CP neexistoval....

    Tak či onak, snad jsem ti odpovědel na tvůj dotaz. Jak už tu uvedl i DIaz, C4 is not in option.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Kdy jsi ji naposledy hrál? Bereš v potaz fakt, že dnes je L2 a hráči úplně jinde? V dobách kdy se C4 hravala, tak mmorpg v podstatě začínalo, nikdo nic pořádně neuměl. Pojem CP neexistoval....

    Tak či onak, snad jsem ti odpovědel na tvůj dotaz. Jak už tu uvedl i DIaz, C4 is not in option.
    Hrál jsem po ukončení C4 i další chronikly samozřejmě. Ale už to nikoho z klanu tak nebavilo a lidi začali odcházet a přestaly hrát úplně. Znám spoustu lidi kteří by se rádi vrátili, ale na C4.

    Samozřejmě rozhodnutí záleží na Vás, pokud o tom ani neuvažujete tak chápu. Jen ti poradím. Nastavení serveru udělej podle sebe, jak do toho budou hráči kecat, tak se nikdy nezavděčíš všem a vždycky bude někdo nasranej a bude nadávat. Když je postavíš před hotovou věc, tak nikoho nenasereš.

  9. #19
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    Pro mě je to těžké pochopit. Interludů jsou všude mraky, ale kvalitní C4 není nikde. To by hráče nalákalo.
    O tom pochybujem. Preto je tolko IL serverov, lebo je po nich dopyt. Aj prevadzkovatelia serverov sa riadia trhom a spustaju to co sa hra najviac cize ak by bol taky zaujem o c4 ako pises, bolo by aj tolko c4 serverov, co nieje... C4 chce len par ludi, ktory stale ziju v minulosti a dufaju, ze vsetko sa da vratit. No neda, lebo L2 je o ludoch a ti, s ktorymi ste hrali ci uz spolu alebo proti sa tu v takom pocte nevratia a ti, ktory hrali nieco vyssie ako C4 tiez C4 nemusia uz len koli tym obmedzeniam ktore tam su oproti IL napr...

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    O tom pochybujem. Preto je tolko IL serverov, lebo je po nich dopyt. Aj prevadzkovatelia serverov sa riadia trhom a spustaju to co sa hra najviac cize ak by bol taky zaujem o c4 ako pises, bolo by aj tolko c4 serverov, co nieje... C4 chce len par ludi, ktory stale ziju v minulosti a dufaju, ze vsetko sa da vratit. No neda, lebo L2 je o ludoch a ti, s ktorymi ste hrali ci uz spolu alebo proti sa tu v takom pocte nevratia a ti, ktory hrali nieco vyssie ako C4 tiez C4 nemusia uz len koli tym obmedzeniam ktore tam su oproti IL napr...
    Jak víš, že by se nevrátili?
    Ty omezení o kterým mluvíš, ale dělali C4. Nic neulehčovali člověk se musel snažit!

 

 
Page 2 of 6 FirstFirst 1234 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top