Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 53
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    12

    Poctivý server = Chronicle 4

    Dobrý deň, diskusiu okolo nového začiatku serveru Dark Elmore sledujem už nejaký čas, a vzhľadom na nespokojnosť s doterajším vývojom som sa rozhodol po dlhom váhaní k tejto téme vyjadriť.

    Všetci si určite pamätáme najlepšie obdobie, ktoré zažil Dark Elmore a určite si ho nikto nespojuje s chroniclom Interlude. V súčasnosti som v kontakte so širokou skupinou ľudí, všetko bývalí hráči Dark Elmoru a členovia klanov Soul of Destiny, NightWalkers, Ice or Fire, Dark Horde, Confrontations atd... a zatiaľ som nenarazil na žiadneho čo by mi nedal za pravdu. O Interlude proste medzi týmito ľudmi záujem nie je, aj vzhľadom na globálnu ponuku ktorá na trhu nepochybne je. Seriózny hráč ktorý chce ísť hrať na Interlude sem určite nepôjde kvôli zlej skúsenosti s aktivitou GM, či krátkej životnosti IL serverov na portály Onlinegamers.

    Navrhujem: Zaviesť Chronicle 4 25x rate so základným NPC bufferom do 78. Stačilo pokusov o umelú globálnu komunitu a volanie nových hráčov. Tí kašlú na Lineage 2. Treba sa zamerať na oslovenie širokej Lineage 2 CZ/SK komunity a to pôjde jedine marketingom postaveným na novom C4 servery.

    NPC buffera s tým, že komunita už značne vymrela čo by viedlo k logovaniu XY charakterov pre zachovanie úrovne na ktorú sú hráči zvyknutí. Z dlhodobého hľadiska by to však viedlo k znechuteniu a preto by bolo dobré obmedziť dual-box na 1 aktívny charakter.

    Argumenty Šroubka v minulosti boli demagogické a postavené na tom, že kvalitná C4 neexistuje. Túto tézu si dovolím spochybniť niekoľkými príkladmi funkčných serverov ako je L2blaze, či L2max. Ak by sa C4 neosvedčila následne sa môže prejsť na IL - čo nebude problém.

    Pointa staronového majiteľa serveru spočíva v tom ponúknuť po niekoľký krát rovnaký produkt s tým, že úspešnosť a počet "oblbnutých ľudí" bude menší ale stále atraktívny pre jeho zištné ciele. Už len to, že GM team sa buduje až po ohlásení začiatku serveru hovorí o tom, že ide o umelý rýchly štart čo sa rovnako prejaví na kvalite. Naozaj môžeme v tomto prípade pochybovať, že ide o nostalgiu za komunitou. Prosím znovu nenaleťme projektu Interlude na Dark Elmore. Ukážme že nás je viac!

    Cieľom tohto topicu nie je kritizovať nikoho prácu ale vyvolať potrebnú diskusiu pre zvrátenie súčasného scenáru. Ďakujem za pochopenie!

    Gonchar, Morozov, Morozov2

  2. #2
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    neverim, ze argumentujes serverom l2blaze v spojitosti so slovom kvalitny... Inak pozri sa na trend vo svete. Ak by C4 bola taka pecka bolo by tych serverov vac ako IL co nieje. C4 bol proste len zaciatok niecoho co sa dost zdokonalilo prave v IL odkial sa to potom zacalo uberat kus inym smerom. Vazne je viac ludi, co maju radsej Il ako C4 a btw ja beriem C4 ako cast IL resp IL ako rozsirenu C4. Viem, ze mas pekne spomienky na C4 casy, aj ja mam na GP server, ale musis pochopit, ze to co si zazil vtedy uz nezazijes uz len preto, ze gro hracov tvorili ludia 15-25 rokov, ktory uz zostarli a valna vacsina z nich uz l2 nehrava a zase ti mlady ktory prisli potom hraju ine mmorpg a online hry, lebo ponuka sa niekolko nasobne zvacsila a uz to nieje len l2, wow a cs...

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    C1- 4 - vydané updaty v jižní koreji zákl. hry L2 v 2004-06 (dříve placený)
    IL, kamael, hb (kamael +), gf - updaty Chaotic throne už v roce 2006

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Jsem všemi deseti za C4. Na DE C4 jsem toho odehrál hodně (GuardiansOfNight). Je to nej chronicle!!
    Je pravda, že IL s vyšší servery mě tolik nelákají a hráči v mém okolí by taky radši C4.

  5. #5
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Co je těžkého pochopit na tom, že C4 nebude?

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Pro mě je to těžké pochopit. Interludů jsou všude mraky, ale kvalitní C4 není nikde. To by hráče nalákalo.

  7. #7
    Já bych C4 taky uvítal radši upřímně

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    To jako vážně tento topic přesunuli do krčmy? Takže žádná diskuze? Žádná snaha?

  9. #9
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Ono pustit jakýkoliv server není o tom zadat do googlu "lineage 2 c4 download"

    O zdejších možnostech jsem psal zde: https://forum.lineage2.cz/showthread.php?18209-IL-nebo-GF&p=162430&viewfull=1#post162430.

  10. #10
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Simbao View Post
    To jako vážně tento topic přesunuli do krčmy? Takže žádná diskuze? Žádná snaha?
    Potom co jsme oznámili, že bude startovat Dark Elmore Interlude a bavíme se o jeho nastavení mám nechat v relevantních sekcích debatu o spuštění C4? Lidi mějte rozum Fórum je kdom sekce Krčma moderováno, takže přesunutí tohoto topicku je více než logické

 

 
Page 1 of 6 123 ... LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top