Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 53
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Snad se o to aspoň pokusí.

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by m4th3wsvk View Post
    Zdravím. V dnešnej dobe je obrovský problém nájst C4. Jediné čo človek nájde je nejaká C4 zo Španielska kde hra dokopy 9 ľudí. Určite som za C4 a nie IT. IT je všade kde sa pozriem a keď už do niečoho nového tak
    rozhodne do H5. Myslím že je o to záujem a určite to stojí za zváženie.
    dlouho sem hledal a po světe moc C4 není, jen ilka, gfka a zbytek už high rate či pts ruski.

  3. #43
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Tenhle mesic pustili dokonce i 1* C4

  4. #44
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Kdyby nekdo chtel zacit Lineage2 classic nebo lineage 2 C4 projekt (CZ/SK) jsem ochoten se spolu-ucastnit a cely ho zafinancovat a zaplatit ze sveho skromneho kapesneho (a to i dlouhodobe, aby byl server bez donate, ktery hru nici).]

    PS: Myslim to vazne

  5. #45
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    skromne kapesne ti na to nebude stacit ;)

  6. #46
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    funkcni a overeny odbugovany c4 - http://www.dktech.cz/forum/index.php...97.msg2571#new
    ochranu a dalsi veci jsem schopen naprogramovat i sam. ale nechci to delat sam jsem moc liny raci budu hrat tady pokud se toho nikdo neujme

  7. #47
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    rekneme ze mam neomezeny kapital a nudim se

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by soze25 View Post
    funkcni a overeny odbugovany c4 - http://www.dktech.cz/forum/index.php...97.msg2571#new
    ochranu a dalsi veci jsem schopen naprogramovat i sam. ale nechci to delat sam jsem moc liny raci budu hrat tady pokud se toho nikdo neujme
    když zahrnu reklamní bannery, vote, nastavení atd. a v prvé řadě bys měl začít s náborem a přibrat eazyho do týmu.

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    5
    Zdravim, C4 bol super, ale to je vsade furt necro necro a furt sleep sleep a sranda skoncila nezda sa vam?

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    Tak se třeba příště dočkáme naší C4ky, kdo ví
    Posledně Šroubek taky prohlašoval, že je to jeho poslední projekt a ejhle! Máme to další

    ... ne že by mi to vadilo
    No jo a my se taky těšili, že už se toho chytne někdo kdo má snahu a ten tupec je tu stále ((( ale kdo ví třeba za rok, za dva tu bude zase servr IL DARK ELMORE, protože nick servru a nostalgie přilákají lidi )))) Přeci jen to bude už DARK ELMORE IV. nastavíme IL, která pojede 2 měsíce, lidi do toho nasypou min 500 a budem se modlit ať jich zadonatuje aspoň 300 )))) Myslím, že Gonchar to napsal dokonale lidi nequitly, protože by byla nuda na servru, ale protože GM a Admin.....

 

 
Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top