Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 52

Thread: WB spawny

  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by kubajzz View Post
    +1 random u všech, kromě antika a valika, tam dejte klidně +2 ale s +4 to úplně zabijete!

    Nikdo tam nebude postávat takhle dlouho! (možná prvních pár WBček)
    Bude to akorát o tom si to vyčekovat a pak bude následovat možná tak jedno pvp a konec..když dáte hodinu tak budou clany bojovat celou tu hodinu protože spawn může přijít každou minutou, nevím proč tu vymýšlíte takové s prominutím zhovadilosti jako +4? Na co je potom tahle diskuze? Neviděl jsem tu ani jeden návrh kde by padla taková vysoká cifra.
    Rozhodně +4 NE!
    Diskuze je aby se diskutovalo... přečti si prosím tě co jsem psal... je to tam myslím jasně napsané, že časy jsou k diskuzi a nic není uzavřené. A na základě 3 názoru se má podle tebe nastavit server ? Mluvili jsme s hodně lidma na TS ohledně WB... a názory byly různé od zrušení random spawnu až po retail... Nejde vyhovět pár jedincům tady na foru, ještě když se ve většině názorů neshodnou ;)

  2. #22
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by K3nn1 View Post
    z oficiálního ? kde si vzal že má valík 11 dní bez okna ?
    tohle je zažitý omyl...
    Jak to je tedy oficiálně? Všude kde jsem hrál, tak Valik random neměl. Dokonce i na C4.

  3. #23
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Jinak tady na forku jsme se snad shodli všichni. Random udělat na co nejmenší čas. To by mě zajímalo, kdo je pro retail v dnešní době? Každý říká jak na to není čas a najednou se najde někdo, kdo chce čekat na spawn až 8 hodin.

  4. #24
    Quote Originally Posted by K3nn1 View Post
    Diskuze je aby se diskutovalo... přečti si prosím tě co jsem psal... je to tam myslím jasně napsané, že časy jsou k diskuzi a nic není uzavřené. A na základě 3 názoru se má podle tebe nastavit server ? Mluvili jsme s hodně lidma na TS ohledně WB... a názory byly různé od zrušení random spawnu až po retail... Nejde vyhovět pár jedincům tady na foru, ještě když se ve většině názorů neshodnou ;)
    Souhlasím, že jsme se ve mnoha věcech na fóru s ostatními neshodli, ale zrovna na toto téma si myslím, že jsme se shodli, že chceme random co nejkratší..tak jak píše fat12

  5. #25
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Mne osobne sa pacilo nastavenie co bolo na jednom nemenovanom francuskom serveru, spavn AQ od 16:00 do 17:00 pevne, to uz su večšina ludi zo školi a prace doma tak že už je čas na to PVP. spawn vačšich WB bol o 20:00 do 21:00 pondelky a piatky Baium, Antaras stredy a Valakas štvrtky, soboty boli TW a nedele CS. Na večer bola furt nejaka zabava a dvovod lognuť

  6. #26
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    Mne osobne sa pacilo nastavenie co bolo na jednom nemenovanom francuskom serveru, spavn AQ od 16:00 do 17:00 pevne, to uz su večšina ludi zo školi a prace doma tak že už je čas na to PVP. spawn vačšich WB bol o 20:00 do 21:00 pondelky a piatky Baium, Antaras stredy a Valakas štvrtky, soboty boli TW a nedele CS. Na večer bola furt nejaka zabava a dvovod lognuť
    To nezní špatně

  7. #27
    By me zajimalo skym ste na TS mluvily nikde ste nenapsali nejakej sraz takze urcite nejaky farmy ktery u toho nemusi ty hodiny sedet. Tady na forku jsou vicemene vsichni za jedno a to aby s u toho nemuselo sedet dlouho a bylo PvP coz todle nastaveni dokonale splnuje.Nevim ocem dal debatujete Retail proste nejde...

  8. #28
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by ElectroOW View Post
    By me zajimalo skym ste na TS mluvily nikde ste nenapsali nejakej sraz takze urcite nejaky farmy ktery u toho nemusi ty hodiny sedet. Tady na forku jsou vicemene vsichni za jedno a to aby s u toho nemuselo sedet dlouho a bylo PvP coz todle nastaveni dokonale splnuje.Nevim ocem dal debatujete Retail proste nejde...
    Odhaduju ze meli sraz gmka?

  9. #29
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Vrskmaň
    Posts
    29
    Jak píše kubajzz, jsme s vámi za jedno. Na tomto jste se shodli. Určitě se pokusíme ten čas přizpůsobit co nejvíc jak to nejlépe půjde.

    pro ElectroOW, sa2sa : Myslím, že není důležité přesně s kým, ale ubezpečim vás, že jsme brali v potaz jak diskuzi zde tak názory dalších.

    S pozdravem Charlie
    Last edited by Charlie; 06-09-2017 at 21:50.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    pevny cas spawnu je nesmysl zvlast u baiuma..nekdo proste v ten cas neco ma a nikdy by se k nemu pak nemohl dostat... nejlepsi je nechat random tak 2 hodky max

 

 
Page 3 of 6 FirstFirst 12345 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top