Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    2

    Medailový event

    Dopoledním snížením drop rate na medaile, které během eventu padají a zachování cen u eventové kočky, IMHO tento event zazdilo.

  2. #2
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Nedošlo k žádné změně, u těchto eventů hodne záleží na tom kolik lidí reálně mobuje.

  3. #3
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    2
    Děkuji za odpověd. Nemám k dispozici statistiky o lidech a jejich réálném mobování ale nešlo si nevšimou, že jsem dopoledne hodinu běhal a vydropoval jsem cca 150 event medailí a 6 glittering. Pak jsem běhal další hodinu víceméně hned po restartu a cca 35 event medailí a 1 glittering a to samé číslo cca kolem 17 hodiny.

  4. #4
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Motsognir View Post
    Děkuji za odpověd. Nemám k dispozici statistiky o lidech a jejich réálném mobování ale nešlo si nevšimou, že jsem dopoledne hodinu běhal a vydropoval jsem cca 150 event medailí a 6 glittering. Pak jsem běhal další hodinu víceméně hned po restartu a cca 35 event medailí a 1 glittering a to samé číslo cca kolem 17 hodiny.
    Je to i jeden z důvodů, proč nemám server eventy rád, kdyby po tom nebyla taková poptávka, tak to řešíme jinak bez nich.

  5. #5
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Na eventy je lepsi si privstat.
    Anebo nechodit vubec spat, jako to tu dela par "nejmenovanych".
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


  6. #6
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Timi View Post
    Na eventy je lepsi si privstat.
    Anebo nechodit vubec spat, jako to tu dela par "nejmenovanych".
    Jo jo bylo to tak na všech serverech

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top