Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 52

Thread: WB spawny

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330

    WB spawny

    Epic Raid Bosses:
    Queen Ant: 24 hodín +/- 1 hod
    Core: 36hod +/- 1hod
    Orfen: 36 hodín +/- 1 hod
    Zaken: 48 hodín +/- 1 hod
    Baium: 120hod + (0-2hod)
    Antharas: 192hod + (0-2hod)
    Valakas: 264hour
    Frintezza: 48hod + (0-2hod)

    S tímhle co Kane napsal souhlasím. Tuším, že tohle se jednou s Adminama na TS probíralo. Půldenní hlídání WB je otravný. Nevím co si o tom myslí ostatní, ale komu se chce tak dlouho čekat na WB?

  2. #2
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Epic Raid Bosses:
    Queen Ant: 24 hodín +/- 1 hod
    Core: 36hod +/- 1hod
    Orfen: 36 hodín +/- 1 hod
    Zaken: 48 hodín +/- 1 hod
    Baium: 120hod + (0-2hod)
    Antharas: 192hod + (0-2hod)
    Valakas: 264hour
    Frintezza: 48hod + (0-2hod)

    S tímhle co Kane napsal souhlasím. Tuším, že tohle se jednou s Adminama na TS probíralo. Půldenní hlídání WB je otravný. Nevím co si o tom myslí ostatní, ale komu se chce tak dlouho čekat na WB?
    U té QA jsem zažil i 22h +/- 1h (klidně by mohlo být i 22h+1h = max. hodinový fight u QA, co vy na to?), aby to nestagnovalo třeba kolem 10 hodiny večer. Je jasné, že ta hodina +/- ten čas posune, ale takhle by to bylo razantnější.
    Ostatní WB, kdyby byly takto nastavené, by byly ok. Core a Orfen nejsou tak frekventované WB. Zaken je limitovanej ještě herním časem.

    Protože čas je dneska drahá jednotka, jsem jedině pro. Určitě by to prospělo pvp u WB.

    Další otázkou je, budou low WB podle klasických lvl nebo všechno lvl 78+?

  3. #3
    GE20 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    U té QA jsem zažil i 22h +/- 1h (klidně by mohlo být i 22h+1h = max. hodinový fight u QA, co vy na to?), aby to nestagnovalo třeba kolem 10 hodiny večer. Je jasné, že ta hodina +/- ten čas posune, ale takhle by to bylo razantnější.
    Ostatní WB, kdyby byly takto nastavené, by byly ok. Core a Orfen nejsou tak frekventované WB. Zaken je limitovanej ještě herním časem.

    Protože čas je dneska drahá jednotka, jsem jedině pro. Určitě by to prospělo pvp u WB.

    Další otázkou je, budou low WB podle klasických lvl nebo všechno lvl 78+?
    Ty okna jsou fajn... čekat na spawn celou noc je fakt otrava, ale určitě bych nechal levely WB tak jak jsou.

  4. #4
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Lvl RB rozhodně nechat... A ještě bych si přál, aby Šroubek oficiálně WB spawny vypsal na web, jestliže se rozhodne to neměnit. Ne každý má své zdroje a ne každý se vyzná v nastavení serveru, aby věděl jak to je momentálně nastavený. Na internetu je plno spawnů na Interlude, ale vždy se najde něco co s DE vůbec nesouhlasí. Třeba u Core nevím do teď, jak to je tady nastavený. Vždy nám to vycházelo jinak a to jsme si ho hlídali často. Vím, je to šperk na nic, ale je to free S šperk...
    Last edited by fat12; 27-08-2017 at 23:15.

  5. #5
    a to ja sem zasadne proti tomu aby |RBcka byly na webu

  6. #6
    GE20 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Nechápu co je těžkého si udělat checkery... lidi to vážné chcete všechno ulehčovat ? trošku mi to připadá že lidi co píšou že nemají čas u toho sedět, to tady okupují celý den

  7. #7
    Administrator
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Krnov
    Posts
    667
    Quote Originally Posted by Kencui View Post
    Nechápu co je těžkého si udělat checkery... lidi to vážné chcete všechno ulehčovat ? trošku mi to připadá že lidi co píšou že nemají čas u toho sedět, to tady okupují celý den
    Jojo čekr ti vyhraje vstup k WB ...

  8. #8
    GE20 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    no info kdy se spawne taky ne

  9. #9
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Nemyslím kdy se spawne, ale nastavení randomu na serveru. Všude to mají zveřejněné jak to má server nastavený...

  10. #10
    GE20 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Tak to se omlouvám tohle by samozřejmě mělo být doplněné...

 

 
Page 1 of 6 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top