Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37

Hybrid View

  1. #1
    GE20 VIP
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Jsem taky pro aby "píchání" bylo vypuštěno... klidně za náhradu něčeho ono samo o sobě už ty 4 sub rb pokud si to někdo bude chtít držet budou problém ze začátku...

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kencui View Post
    Jsem taky pro aby "píchání" bylo vypuštěno... klidně za náhradu něčeho ono samo o sobě už ty 4 sub rb pokud si to někdo bude chtít držet budou problém ze začátku...
    Souhlasim jedinej problem je Baium ale mam strach ze to zustane jak je A my budeme muset donatit a nebo schanet velke Love na ty DEC nebo jak to je

  3. #3
    ja jsem proto aby se musel pichnout baium. pokud uz nejakou zvracenou mysl napadne to odstranit, tak pozaduji pvp zonu u vsech 3 subb RB

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    27
    já se k tomu baiumovi přes šestadvacet oken dostanu

  5. #5
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Takže koupit si DEC za adena nebo je směnit za něco, je pro tebe nepřijatelné? Na to bych rád znal odpoveď.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Takže koupit si DEC za adena nebo je směnit za něco, je pro tebe nepřijatelné? Na to bych rád znal odpoveď.
    Samozrejme zalezi na cene a jak buddou padat adeny ale protoze to je z DONATE mozna i s eventu to nevim Tak cena bejva velka nikdo ti to nekoupi za korunky a neproda za pakatel vzdy to je velka cena a vem si ze jine veci taky nejsou za darmo a ze ne kazdej ma ten cas utoho sedet porad Ano da se to nasetrit ale za jak dlouho a vyplati se to ? Mozna Kazdopadne to neni stejne provsechny a to je to co nam vadi (Uz to neresme je jasne ze to menit nebudes protoze to nese)

  7. #7
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Když to tak pročítám, tak mě napadl tento návrh.

    Jestli ve hře bude nějaké NPC na výměnu itemů za DEC, tak by tam mohla být i položka, kdy půjde směnit dýku na píchnutí Baiuma za dýku již obarvenou. S tím, že by hráč musel mít v inventáři čistou dýku a k tomu by musel zaplatit - například - 50kk Adena. Měl by tedy možnost zaběhnout za Baiumem, nebo prostě nafarmit adeny (případně prodat pár DEC) a item získat touto cestou. Cena by se asi musela odvíjet od rate adena, aby to nebylo úplně "zadarmo".

  8. #8
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Když to tak pročítám, tak mě napadl tento návrh.

    Jestli ve hře bude nějaké NPC na výměnu itemů za DEC, tak by tam mohla být i položka, kdy půjde směnit dýku na píchnutí Baiuma za dýku již obarvenou. S tím, že by hráč musel mít v inventáři čistou dýku a k tomu by musel zaplatit - například - 50kk Adena. Měl by tedy možnost zaběhnout za Baiumem, nebo prostě nafarmit adeny (případně prodat pár DEC) a item získat touto cestou. Cena by se asi musela odvíjet od rate adena, aby to nebylo úplně "zadarmo".
    No jelikoz dyka by mela jit koupit za DEC obarvena tak to tak asi zustane

  9. #9
    Kdo se bude chtít zúčastnit oly aby byl hero se ukáže hned od startu.. takovou soutěž.. bych nekazil žádným DONATEm - rozhodně retail - ruku na srdce - přejme to lidem co tu hru mají opravdu rádi .)

  10. #10
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Každý by toho chtěl jak to tak čtu,klasické cz fórum kde se řeší naprosté nesmysli,a za me je nesmysl i za donate mít nobes,vse se to jen kazí,kde je ten čas ze toto nebylo? Mas pvp a vše..ne ted da někdo par korun a ma to aniž by oto musela byt nějaká snaha..za me mínus

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top