Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Takže koupit si DEC za adena nebo je směnit za něco, je pro tebe nepřijatelné? Na to bych rád znal odpoveď.
    Samozrejme zalezi na cene a jak buddou padat adeny ale protoze to je z DONATE mozna i s eventu to nevim Tak cena bejva velka nikdo ti to nekoupi za korunky a neproda za pakatel vzdy to je velka cena a vem si ze jine veci taky nejsou za darmo a ze ne kazdej ma ten cas utoho sedet porad Ano da se to nasetrit ale za jak dlouho a vyplati se to ? Mozna Kazdopadne to neni stejne provsechny a to je to co nam vadi (Uz to neresme je jasne ze to menit nebudes protoze to nese)

  2. #32
    Quote Originally Posted by peps1 View Post
    To ze nepovazujes jako dobry argument ze to neni zrovna fer kmencim klanum a hracum co hrajou radsi solo nebo nemaj moznost hrat svice lidma me mrzi Taky je skoda ze nepovazujes za dobry argument ze to odrazuje lidi je taky skoda Chapu ze server neni zadarmo ale todle je proste spatny pristup No ty ses evidentne rozhodnut my se budeme rozhodovat zejtra jak se ktomu postavime az sesejdeme a bude vreseno a nebudeme tu muset uz debatovat (Osobne to chapu mas stoho hodne love a proto to nechces menit to chapu ale vem si jinde to maj lidi zadarmo serveru je hodne lidi maji kde hrat a nemusi platit a to je neodrazuje tam hrat pokud te ani todle nepresvedcuje jeto stracena vec a nema cenu to resit a nepis na starem DE to fungovalo Prej to tax extra dobry nebylo co lidi rikaj ve skupinach na FB)
    Nakonec to je jen preci na vas a uz vite jak to bude Rovnou to muzes napsat jak to teda bude a uzavrit tuto diskuzi protoze jestly te nepresdci to co se napsalo tak uz nic nema cenu ani resit (nezlob se za nas nazor)

    Kámo, ani jedna věta ti pořádně nedává hlavu a patu. Nechápu, v čem jako jednotlivec máš menší šanci na píchnutí baiuma jako nějaká CP? Ty ho nepotřebuješ zabít. Ty ho potřebuješ píchnout a ze zkušenosti vím, že jsem dokázal naportit k baiumovi a proběhnout mezi 4pt, aniž by si mě pořádně všimli. Nicméně pokud budeš normální v pohodě člověk a narazíš na normální lidi, tak i ti tě nechají píchnout do baiuma.
    Protože asi i Ownage si uvědomili, že ownit server a dělat hráčům ze hry paseku se úplně nevyplácí. Takže si myslím, že teď budou lidé přistupovat více s respektem k sobě navzájem.

    Co se týče subclassu, tak musím říct, že jsem na šroubkově straně. Minulý server to taky fungovalo, jak to bylo. Kdo má prachy, tak si to koupí, kdo nemá prachy, musí čekat. Možná by stálo za uvážení udělat retail z GF a hodit tam místo baiuma možnost obarvit 30 fabriků. Ale nevím, jestli to na C6 jde udělat, nebo zkusit jinou možnost.


    BTW až to startne, tak target WRAlth v giru na náměstí, můžete kupovat DECY rovnou ode mě, udělám Vám speciální nabídku.
    Last edited by WRAlth; 23-08-2017 at 11:02.

  3. #33
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Když to tak pročítám, tak mě napadl tento návrh.

    Jestli ve hře bude nějaké NPC na výměnu itemů za DEC, tak by tam mohla být i položka, kdy půjde směnit dýku na píchnutí Baiuma za dýku již obarvenou. S tím, že by hráč musel mít v inventáři čistou dýku a k tomu by musel zaplatit - například - 50kk Adena. Měl by tedy možnost zaběhnout za Baiumem, nebo prostě nafarmit adeny (případně prodat pár DEC) a item získat touto cestou. Cena by se asi musela odvíjet od rate adena, aby to nebylo úplně "zadarmo".

  4. #34
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Když to tak pročítám, tak mě napadl tento návrh.

    Jestli ve hře bude nějaké NPC na výměnu itemů za DEC, tak by tam mohla být i položka, kdy půjde směnit dýku na píchnutí Baiuma za dýku již obarvenou. S tím, že by hráč musel mít v inventáři čistou dýku a k tomu by musel zaplatit - například - 50kk Adena. Měl by tedy možnost zaběhnout za Baiumem, nebo prostě nafarmit adeny (případně prodat pár DEC) a item získat touto cestou. Cena by se asi musela odvíjet od rate adena, aby to nebylo úplně "zadarmo".
    No jelikoz dyka by mela jit koupit za DEC obarvena tak to tak asi zustane

  5. #35
    Kdo se bude chtít zúčastnit oly aby byl hero se ukáže hned od startu.. takovou soutěž.. bych nekazil žádným DONATEm - rozhodně retail - ruku na srdce - přejme to lidem co tu hru mají opravdu rádi .)

  6. #36
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Každý by toho chtěl jak to tak čtu,klasické cz fórum kde se řeší naprosté nesmysli,a za me je nesmysl i za donate mít nobes,vse se to jen kazí,kde je ten čas ze toto nebylo? Mas pvp a vše..ne ted da někdo par korun a ma to aniž by oto musela byt nějaká snaha..za me mínus

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Jak jsem psal již do topicu ohledně donate nobla, tak to napíšu i tady,

    Tak jak je donate list na stránkách, tak i zůstaně, s tím že itemy pro nobla a subku, budou dostupné až po prvních herech, které budou s 14 denní periodou.

 

 
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top