Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 37
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Kencui View Post
    Jsem taky pro aby "píchání" bylo vypuštěno... klidně za náhradu něčeho ono samo o sobě už ty 4 sub rb pokud si to někdo bude chtít držet budou problém ze začátku...
    Souhlasim jedinej problem je Baium ale mam strach ze to zustane jak je A my budeme muset donatit a nebo schanet velke Love na ty DEC nebo jak to je

  2. #22
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by peps1 View Post
    Tady proste nesouhlasim stim ze to je fer pro vsechny a to i vivojari pochpil a na baiumovi se nepokracovalo Vim ze vas nebude zajimat jak to maj jinde ale proste jine server to pochopili a proste jako jediny tento Q zrusili uplne a tak by to melo bejt protoze todle proste neni stejny pro vsechny a i kdyz se to da vehre koupit za ty DEC proste todle lidi odrazuje nejvic Ty dec urco nebudou ani vehre jen tak sehnani Todle je jediny Q kterej se rusi dnes uz na 90% serveru protoze to odrazuje vidim to na nasem FB resi a zrovna ne pozitivne
    Nevim no to mě přijde už jako sekera, na starém DE nebyl problém. Promin, ale vidím to jako lenost nesehnat si DEC za adena či výměnu něčeho jiného. Ingame je jich vždy dostatek.

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Nevim no to mě přijde už jako sekera, na starém DE nebyl problém. Promin, ale vidím to jako lenost nesehnat si DEC za adena či výměnu něčeho jiného. Ingame je jich vždy dostatek.
    No ja to reknu takle Tvuj nazor a jelikoz nejsem sam tak muzu rict nas nazor A lenost ? ne jenom je to nespravedlive nebo nefer spis zame oboji

  4. #24
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by peps1 View Post
    No ja to reknu takle Tvuj nazor a jelikoz nejsem sam tak muzu rict nas nazor A lenost ? ne jenom je to nespravedlive nebo nefer spis zame oboji
    Netvrdím, že to je spravedlivé, ale to není řada věcí v L2. Někdo by mohl namítnout, že i PK není spravedlivé. Dříve to musel každý píchnout, dnes už je tu jiná cesta a tou je nákup za DEC. Serveru to pomůže finančně a lidem, kteří nemají tolik čas hrát a raději investují do DEC a potom je prodávají ingame to dá odbyt. Nebudu se za to rvát do krve, ale dobrý argument jsem zatím neslyšel. Zkus i to co jsem psal zahrnout do tvého posuzování, dík předem.

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Netvrdím, že to je spravedlivé, ale to není řada věcí v L2. Někdo by mohl namítnout, že i PK není spravedlivé. Dříve to musel každý píchnout, dnes už je tu jiná cesta a tou je nákup za DEC. Serveru to pomůže finančně a lidem, kteří nemají tolik čas hrát a raději investují do DEC a potom je prodávají ingame to dá odbyt. Nebudu se za to rvát do krve, ale dobrý argument jsem zatím neslyšel. Zkus i to co jsem psal zahrnout do tvého posuzování, dík předem.
    To ze nepovazujes jako dobry argument ze to neni zrovna fer kmencim klanum a hracum co hrajou radsi solo nebo nemaj moznost hrat svice lidma me mrzi Taky je skoda ze nepovazujes za dobry argument ze to odrazuje lidi je taky skoda Chapu ze server neni zadarmo ale todle je proste spatny pristup No ty ses evidentne rozhodnut my se budeme rozhodovat zejtra jak se ktomu postavime az sesejdeme a bude vreseno a nebudeme tu muset uz debatovat (Osobne to chapu mas stoho hodne love a proto to nechces menit to chapu ale vem si jinde to maj lidi zadarmo serveru je hodne lidi maji kde hrat a nemusi platit a to je neodrazuje tam hrat pokud te ani todle nepresvedcuje jeto stracena vec a nema cenu to resit a nepis na starem DE to fungovalo Prej to tax extra dobry nebylo co lidi rikaj ve skupinach na FB)
    Nakonec to je jen preci na vas a uz vite jak to bude Rovnou to muzes napsat jak to teda bude a uzavrit tuto diskuzi protoze jestly te nepresdci to co se napsalo tak uz nic nema cenu ani resit (nezlob se za nas nazor)

  6. #26
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by peps1 View Post
    To ze nepovazujes jako dobry argument ze to neni zrovna fer kmencim klanum a hracum co hrajou radsi solo nebo nemaj moznost hrat svice lidma me mrzi Taky je skoda ze nepovazujes za dobry argument ze to odrazuje lidi je taky skoda Chapu ze server neni zadarmo ale todle je proste spatny pristup No ty ses evidentne rozhodnut my se budeme rozhodovat zejtra jak se ktomu postavime az sesejdeme a bude vreseno a nebudeme tu muset uz debatovat (Osobne to chapu mas stoho hodne love a proto to nechces menit to chapu ale vem si jinde to maj lidi zadarmo serveru je hodne lidi maji kde hrat a nemusi platit a to je neodrazuje tam hrat pokud te ani todle nepresvedcuje jeto stracena vec a nema cenu to resit a nepis na starem DE to fungovalo Prej to tax extra dobry nebylo co lidi rikaj ve skupinach na FB)
    Nakonec to je jen preci na vas a uz vite jak to bude Rovnou to muzes napsat jak to teda bude a uzavrit tuto diskuzi protoze jestly te nepresdci to co se napsalo tak uz nic nema cenu ani resit (nezlob se za nas nazor)
    Já usuzuji z toho, že se doposud nikdo neozval. Nechce se mě věřit, že jsou tu další lidi, kteří se rozhodují zda tu boud hrát na základě toho jak bude řešen quest na baiuma. Jsem rád za váš názor, ale ty zas prosím pochop, že nemohu změnit celkem zásadní věc jen proto, že to tvrdíš ty Uvidíme jak se to dále posune. Děkuji za tvé stanovisko.

  7. #27
    ja jsem proto aby se musel pichnout baium. pokud uz nejakou zvracenou mysl napadne to odstranit, tak pozaduji pvp zonu u vsech 3 subb RB

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2017
    Posts
    27
    já se k tomu baiumovi přes šestadvacet oken dostanu

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Já usuzuji z toho, že se doposud nikdo neozval. Nechce se mě věřit, že jsou tu další lidi, kteří se rozhodují zda tu boud hrát na základě toho jak bude řešen quest na baiuma. Jsem rád za váš názor, ale ty zas prosím pochop, že nemohu změnit celkem zásadní věc jen proto, že to tvrdíš ty Uvidíme jak se to dále posune. Děkuji za tvé stanovisko.
    To si spatne pochopil My se nerozhodujeme jestly tu hrat ci ne ale jestly to delat a pak mrhat cas cekani na Baiuma jestly se tam nahodou dostaneme A pak nejsem sam jukni ze i tady se par lidi ozvalo a lidem zvelkych klanu se to mluvi zejo kdyz vi ze se tam dostanou nebo maj velkou sanci ja nebej takovejdle invalida co ma sotva nanet taky bych si to koupil + travim hodne casu na dialyze dene ja nemam cas ani farmit moc naty DEC snad pochopis proc stim mam problem se stim srovnat (Vim ze to je nas problem a ne tvuj)


    Jinac 4 lidi sou proti tomuto Q 2 to je jedno ty maj dobrou praci penize maj na koupeni si toho Jen abys vedel ze ne vsichni stim problem maji si to koupit ale ja mam Sotva na zaplaceni leku a internetu

  10. #30
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Takže koupit si DEC za adena nebo je směnit za něco, je pro tebe nepřijatelné? Na to bych rád znal odpoveď.

 

 
Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top