Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 216
  1. #21
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Vysocina
    Posts
    38
    PP SE EE Do 74 lvl bez Dance a Songu ale dat S/D na 5 min Muj nazor jen

  2. #22
    Pokud bude ten NPC buffer tak tam prosím Šroube implementuj scheme buff a aby to bylo zvlášť pro hráče i summona.

  3. #23
    Doufám že mě neukamenujete, ale sám vím dobře že i když si solo hráči užijí hru do 74 s buffem, tak po dosažení 75 ho mít nebudou a velice často to i ukončí jejich hraní. Já osobně nejsem pro NPC buffera, ale když už po něm tolik lidí touží tak bych ho nechal neomezeně a třeba i za poplatek. Např: do 40 lvl gratis, od 40-61lvl - 20k adena, 61-75 lvl - 40k adena a od 76 třeba 80k. Je to jen nápad, ale když se na tom zamyslíte, tak znám i lidi kteří se baví tím že prodávají silné buffy atd... (PP/SE/EE buff). Proti d/s na 5 minut nic nemám, jelikož jsem dříve na takto upravených serverech byl a nikomu to nevadilo (ať už sólo hráčům, nebo partám).

  4. #24
    buffy do 74 lvlu... tim neni myslen lvl hrace, ale lvl buffu... to znamena ze tam najdes buffy do lvl 74 tech bufferu... nenajdes tam buffy co by meli bufferi na 76+.. zadne pof/pow ani nic po prestupu

  5. #25
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by morales View Post
    buffy do 74 lvlu... tim neni myslen lvl hrace, ale lvl buffu... to znamena ze tam najdes buffy do lvl 74 tech bufferu... nenajdes tam buffy co by meli bufferi na 76+.. zadne pof/pow ani nic po prestupu
    Přesně tak Čili kdo bude hrát odpočinkově nalezne toto ve městech, kdo to bude hrát naplno, tak se stejně vlastním či klan bufnám nevyhne. Vím, že to u nás nikdy nebylo, ale dovolím si tvrdit, že to bude mít spíš pozitivní účinek.

  6. #26
    Quote Originally Posted by Sroubek View Post
    Přesně tak Čili kdo bude hrát odpočinkově nalezne toto ve městech, kdo to bude hrát naplno, tak se stejně vlastním či klan bufnám nevyhne. Vím, že to u nás nikdy nebylo, ale dovolím si tvrdit, že to bude mít spíš pozitivní účinek.
    Dobrá práce. Už jsem myslel, že si to uděláš podle sebe.

    BTW na jak dlouho buff +dnc/song?
    -protože pokud si naklikne buffy na 19 minut, tak než se dostane na pořádné místo, kde se dá farmit, tak má buffy 10 minut a může znovu soe.

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    15
    já uš si tu vážně připadám jak v parlamentu , ale když to spočítám, tak tu padlo asi 5x návrh pro 75, 6x návrh pro 74, 1x pro 76 a 1 bez npc. zbytek se ještě nevyjádřil.

  8. #28
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by Scorpio View Post
    Doufám že mě neukamenujete, ale sám vím dobře že i když si solo hráči užijí hru do 74 s buffem, tak po dosažení 75 ho mít nebudou a velice často to i ukončí jejich hraní. Já osobně nejsem pro NPC buffera, ale když už po něm tolik lidí touží tak bych ho nechal neomezeně a třeba i za poplatek. Např: do 40 lvl gratis, od 40-61lvl - 20k adena, 61-75 lvl - 40k adena a od 76 třeba 80k. Je to jen nápad, ale když se na tom zamyslíte, tak znám i lidi kteří se baví tím že prodávají silné buffy atd... (PP/SE/EE buff).
    Pěkně napsané, level hráče, který si přišel pro buf se bude zohledňovat. Jak v lvl daného buffu tak i v ceně. Navíc je dost pravděpodobné, že pokud NPC buff zavedeme, bude se dále rozvíjet dle toho jak se osvědčí v praxi.

    Promazal jsem irelevantní posty.
    Last edited by Sroubek; 24-08-2017 at 20:28.

  9. #29
    Šroubku, děláš pokroky, to cením. Jsem rád, že bereš v potaz všechny názory lidí a umíš se rozhodnout.

    Ještě jen tak mimo, aby se na to nezapomnělo. Jak to bude s rate dropu itemů na S armory? Bylo to hrozná makačka nafarmit, kor když ti několikrát padly adeny nebo recepty na major arcana.
    Neříkám, aby se to dalo vyfarmit za den, ale nevím teď přesně kolik byl rate dropu, ale kdyby se jen o trošičku zvětšil, tak by to taky nebylo na škodu. Ale je to na Vás všech, má to klady a zápory.

  10. #30
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    67
    Za mě žádný NPC buff .......

 

 
Page 3 of 22 FirstFirst 1234513 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top