Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast
Results 201 to 210 of 216
  1. #201
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    tu řešíte kolik dáte za buf na 16x servru,bože proberte se...Mělo to být jako všuse,jen norm buf od NB jakej je všude...(ale vám by se líbil full buf za nic) rovnou jděte hrát HR

  2. #202
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Jenže přijde nějaký čůr** zabije tě na PK a buff a adeny máš v pr****... Ono to pak časem omrzí si ty buffy takhle kupovat.
    ano, může to nastat. Uvidíme co nám poví beta, třeba se s cenama ještě hne budeme o tom ještě mluvit.

  3. #203
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    No ale k tomu treba pripočitat napriklad A shoty s cenou cca 800 aden/KS a za hodku nieje problem spalit aj liter+ buf od npc s tym, že obcas mob obcas PVP, proste s tim sa v lepšich lokacich na farme počitať musi. Proste každy kto to mysli važne bude si musieť expiť buferov aspon na 58 lvl... Najhoršia vec u buferov je ten 6 hodinovy druhy prestupak...

  4. #204
    GE20 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    107
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    No ale k tomu treba pripočitat napriklad A shoty s cenou cca 800 aden/KS a za hodku nieje problem spalit aj liter+ buf od npc s tym, že obcas mob obcas PVP, proste s tim sa v lepšich lokacich na farme počitať musi. Proste každy kto to mysli važne bude si musieť expiť buferov aspon na 58 lvl... Najhoršia vec u buferov je ten 6 hodinovy druhy prestupak...
    Hrál jsem na RPG 3x za buf jsem sice neplatil,ale ceny jaký říkáš byli stejný...a s adenama jsem neměl nikdy problém!

  5. #205
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Cenou bych se zatím netrápil. To co je navedeno jsme testovali na testu, brzo to budete moci podrobit na Betě testu vy a pak se dohodnem jak to spácháme, pokud toto nebude vyhovovat.

  6. #206
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by Tazman View Post
    Hrál jsem na RPG 3x za buf jsem sice neplatil,ale ceny jaký říkáš byli stejný...a s adenama jsem neměl nikdy problém!
    Jasne zazobanej trpaslik sa ozval S každeho moba v branded 5 purifi a s jednej skupinky EWC a už na lvlu 50 mas celej A maje setik peknej novučkej nabliskanej pripraveny pre seba Skus si raz nukera, ešte pri 60lvlu budes v devotione behať na CDL

  7. #207
    O tu cenu bych se tolik nebál, aspoň to bude tak, jak jsem se s tím potkával poslední dobou všude. "Zabij a potom pozdrav a zeptej se, jak se má"

  8. #208
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    34
    Cau kdy bude ta Beta ja myslel ze bude 18ho v 20:00

  9. #209
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Daevek23 View Post
    Cau kdy bude ta Beta ja myslel ze bude 18ho v 20:00
    to se spouštěla rezervace nicků

  10. #210
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    to se spouštěla rezervace nicků
    A beta poběží kdy?

 

 
Page 21 of 22 FirstFirst ... 1119202122 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top