Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 14 of 22 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 216
  1. #131
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Možná už by to chtělo udělat od někoho pověřeného poll, kde by se to odhlasovalo a jasně by se vidělo, o co má valná většina hráčů zájem. Takhle se tu můžeme "překřikovat" do konce září a nic se nezmění.

  2. #132
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    44
    Většina lidí nechápu význam ani proč se tenhle server jmenuje Dark ELMORE. Zkuste se zamyslet a nepřidávat tu kraviny jako je Auto LearnSkill, a NPC buff, je to vážně směšné, nechápu proč někdo vymyslel tuhle tému..

  3. #133
    No ja bych dal npc buf do 74 jen pp se ee
    Le: Titan 76 sub nekro 56 konec servru
    EE: Grand Khavatari 78 sub Hawkey 75
    Grace: Titan 81 sub sws,wc,
    De: Titan 80

  4. #134
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Eazy View Post
    Já tu měl pár nápadů dokonce i lidi byli nadšeni, ale nějaký t-r-o-t-l je smazal, asi někdo, kdo si myslí jak je důležitý )))) nicméně, to že mi nějaký bl-be-če-k maže komentáře jsem si už zvykl, jsem zvědav jak dlouho vydrží tenhle ))
    Ale Eazy, nikdo tu nemaže komentáře, které se týkají tématu. To, že se tu hašteříte a odbíháte od tématu se smazat musí, aby se tu v tom bordelu neztratili ty vaše (tvoje) nápady.
    Je mi líto, že musíš napadat lidi oslovením jako je t-r-o-t-l nebo bl-be-če-k aniž bys je znal. Pokud tak soudíš podle toho, že lidé dělají svou práci, tak je to smutné, ale to už je tvoje prezentace zde na foru. Tahle naše debata půjde taky pryč, jsou to dva příspěvky o ničem, ale odpovědět by jsme si měli.

  5. #135
    L2 GM
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    135
    Quote Originally Posted by Calma View Post
    Možná už by to chtělo udělat od někoho pověřeného poll, kde by se to odhlasovalo a jasně by se vidělo, o co má valná většina hráčů zájem. Takhle se tu můžeme "překřikovat" do konce září a nic se nezmění.
    Forum sleduje možná tak 1/5 hráčů (troufám si odhadnout), to by bylo dost zavádějící hlasování a výsledky. My od Vás chceme slyšet různé návrhy, názory. Kdo to čte, tak musí uznat, že je tu chce dost lidí full NPC buff a pak je tu druhý extrém, že nechtějí NPC buff. Třeba najdeme kompromis, který bude vyhovovat. Ale nikdy se nepůjde zavděčit všem. To doufám, chápete.

  6. #136
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Ale Eazy, nikdo tu nemaže komentáře, které se týkají tématu. To, že se tu hašteříte a odbíháte od tématu se smazat musí, aby se tu v tom bordelu neztratili ty vaše (tvoje) nápady.
    Je mi líto, že musíš napadat lidi oslovením jako je t-r-o-t-l nebo bl-be-če-k aniž bys je znal. Pokud tak soudíš podle toho, že lidé dělají svou práci, tak je to smutné, ale to už je tvoje prezentace zde na foru. Tahle naše debata půjde taky pryč, jsou to dva příspěvky o ničem, ale odpovědět by jsme si měli.
    Pokud mi řekneš tvůj real nick ze servru pak budu vědět s kým diskutuje takhle máš u mě ceduli nováček a nezkušený ( Šourových lží a blbých keců) Myslím, že právo mám soudit přeci jen ho znám od té doby se dostal do pozice admina upřímně, kdyby jsi věděl kolik lidí sem nepůjde jen proto,že ten servr povede tenhle imbeci-l dobře by ti nebylo )))) jinak nápady jsem měl v jednom komentáři samozřejmě s rýpnutím si do toho exota samozřejmě jsem se '' dotkl '' jeho '' ega '' spíš mi to přišlo jako trucování ))) a tak viděl jen to rýpnutí, ale už nee ty nápady a tak buď on nebo další exot to smazal.Pak vám má člověk radit,aby VÁM ten servr vůbec fungoval déle než měsíc )))
    Last edited by Eazy; 04-09-2017 at 19:56.

  7. #137
    GE19 VIP
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    Forum sleduje možná tak 1/5 hráčů (troufám si odhadnout), to by bylo dost zavádějící hlasování a výsledky. My od Vás chceme slyšet různé návrhy, názory. Kdo to čte, tak musí uznat, že je tu chce dost lidí full NPC buff a pak je tu druhý extrém, že nechtějí NPC buff. Třeba najdeme kompromis, který bude vyhovovat. Ale nikdy se nepůjde zavděčit všem. To doufám, chápete.
    Je mi to jasné, určitě bych nebral poll jako nějaké dogma, protože přesně jak jsi psal, bude to mínění cca pětiny serveru. Ale jde o to, že by se tu alespoň ta pětina vyjádřila jasně, aby jsme viděli, jak je to zhruba poměrově FULL BUFF vs NO BUFF vs KOMPROMIS. Mohlo by to pomoci i Vám, jako GM teamu aby jste vědeli na čem zhruba jste.

  8. #138
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    svojho casu som tu daval nastavenie jedneho servera, ktory uz bezi 2 mesiace a stale ma 4,5k v spicke. Ano je to s NPC bufferom. Ak tu NPC buffer nebude a budu este mensie raty ako minule tak sa docieli este vacsi fail a rychlejsi koniec servera. Treba si uvedomit, koli comu to minule islo tak rychlo z kopca. Top hraci nemali konkurenciu a odisli, ostali tu uz len farmy. Preco odisli? Nudili sa lebo ta hlavna vlna hracov sa na ich level a uroven equipu dostala az po mesiaci po nich. Treba sa poucit z minulych chyb...

    Ako tu niekto spominal, npc buffer len ulahci pracu a znizi aspon ciastocne rozdiel medzi tryhard deckom na pracaku a jeho cp a casual hracom, ktory loguje po veceroch ked pride z prace. L2 sa vyvija, l2 komunita sa vyvija, to co bolo fun pred 10 rokmi ked ste l2 prakticky objavovali uz nikoho nebavi, snad len ludi zijucich v minulosti, ktory si myslia ze nastavenim servera ako v minulom mileniu docielia aj navrat hracov ktory vtedy snimi hrali. L2 uz nieje ako bola a ani nikdy nebude. Ludia ju pomaly prestavaju hrat tzn aj ti, s ktirymi ste ju dakedy hrali a vazne nic ich neprinuti vratit sa, urcite nie na dlhsie a ked tak lognu len z nostalgie. Nastavenie IL serverov sa vyvija a upravuje podla vole hracov. Nesnazte sa štať proti vetru... Kto caka, ze server pojde rok a viac pri dostatocnom pocte aktivnych hracov musi byt hlupak... Uplne postaci, ked server pobezi pol roka. Potom wipe a mozme ist od znova, znova skusit vyhrat server a skusit zmenit jeho dianie. Ved na L2 su najlepsie zaciatky...

  9. #139
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    svojho casu som tu daval nastavenie jedneho servera, ktory uz bezi 2 mesiace a stale ma 4,5k v spicke. Ano je to s NPC bufferom. Ak tu NPC buffer nebude a budu este mensie raty ako minule tak sa docieli este vacsi fail a rychlejsi koniec servera. Treba si uvedomit, koli comu to minule islo tak rychlo z kopca. Top hraci nemali konkurenciu a odisli, ostali tu uz len farmy. Preco odisli? Nudili sa lebo ta hlavna vlna hracov sa na ich level a uroven equipu dostala az po mesiaci po nich. Treba sa poucit z minulych chyb...

    Ako tu niekto spominal, npc buffer len ulahci pracu a znizi aspon ciastocne rozdiel medzi tryhard deckom na pracaku a jeho cp a casual hracom, ktory loguje po veceroch ked pride z prace. L2 sa vyvija, l2 komunita sa vyvija, to co bolo fun pred 10 rokmi ked ste l2 prakticky objavovali uz nikoho nebavi, snad len ludi zijucich v minulosti, ktory si myslia ze nastavenim servera ako v minulom mileniu docielia aj navrat hracov ktory vtedy snimi hrali. L2 uz nieje ako bola a ani nikdy nebude. Ludia ju pomaly prestavaju hrat tzn aj ti, s ktirymi ste ju dakedy hrali a vazne nic ich neprinuti vratit sa, urcite nie na dlhsie a ked tak lognu len z nostalgie. Nastavenie IL serverov sa vyvija a upravuje podla vole hracov. Nesnazte sa štať proti vetru... Kto caka, ze server pojde rok a viac pri dostatocnom pocte aktivnych hracov musi byt hlupak... Uplne postaci, ked server pobezi pol roka. Potom wipe a mozme ist od znova, znova skusit vyhrat server a skusit zmenit jeho dianie. Ved na L2 su najlepsie zaciatky...
    Ámen

  10. #140
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Ostrava
    Posts
    18
    Včera proběhla porada GM teamu a ať už se taky něco dozvíte tak jsme rozsekli většinu diskuzí ;)
    Ohledně NPC buffera jsme vybrali možnost progresivního buffera podle lvl hráče.
    Buffer bude mít v sobě buffy od PP/SE/EE a to do lvl 74 bez G. Might a G. Shield.
    Cena buffera bude také ovlivněná dle lvl hráče.

    Dojde tedy k tomu že na lvl 20 nebude hráč běhat s empem 3 apod...

    Délka buffu od NPC buffera bude 40 min a buffy od hráčů budou retail.

    Přesný rozpis ještě doladíme a zveřejníme před betou.

 

 
Page 14 of 22 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top