Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Drop aden

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330

    Drop aden

    Adena drop není 100%. Typuji, že to je retail, takže 70% šance na drop. Nezvážíte drop 100%?

  2. #2
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Adena drop není 100%. Typuji, že to je retail, takže 70% šance na drop. Nezvážíte drop 100%?
    To možem potvrdiť moj odhad 60% na drop adena, dalsia vec ma zarazila a to šipi, to je čo za sranda zdvihnem po 4 mobov drop i zo sipni a hned pretazenie cca 12% navyse. Dalsie enchant homa zo 120 EWC neskvor BEWC už ma nebavilo stale kupovať po 10 homa rupali na cca 10% od +3 s 10 hom jedno sa podarilo dať na +4 a s 50 hom jedno na +6...
    Za dalsie MP regen po cca15 bodoch a invo mi dobilo cca 1200MP? Na C4 som si MP navaril, na gracii kokabura buf na viac MP a kopec inich pomocok, tuna je to strašna bieda, to aby som si logol 4 MP pumpi na farmu a enchantil vsetky mage skili na COST.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    To možem potvrdiť moj odhad 60% na drop adena, dalsia vec ma zarazila a to šipi, to je čo za sranda zdvihnem po 4 mobov drop i zo sipni a hned pretazenie cca 12% navyse. Dalsie enchant homa zo 120 EWC neskvor BEWC už ma nebavilo stale kupovať po 10 homa rupali na cca 10% od +3 s 10 hom jedno sa podarilo dať na +4 a s 50 hom jedno na +6...
    Za dalsie MP regen po cca15 bodoch a invo mi dobilo cca 1200MP? Na C4 som si MP navaril, na gracii kokabura buf na viac MP a kopec inich pomocok, tuna je to strašna bieda, to aby som si logol 4 MP pumpi na farmu a enchantil vsetky mage skili na COST.

    Bez offeinsivy: Hraješ IL poprvé?

    Jinak na IL existují herby

  4. #4
    jak si muzes na bete lehce otestovat, fighter zbrane se enchantuji mnohem lip..... proto bych enchantil fighter zbran a pak u mammona vymenil za homo.... i tak to ale stoji bez pvp bonusu za prd....

    many je malo.... ale dost lidi tady chtelo retail tak si ho vychutnej

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    19
    Presne tak retail je top : )) ziadne mana potioniky D pekne si najdi aktiv ee alebo tahaj boxiky

  6. #6
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Řešíme zde adeny a ne enchantování homa. Díky.

  7. #7
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    No adena je cca 70% podla toho ako padaju, a aj niektore mobi asi nebudu nastaveni na 16x. V mosku som len tak isiel cestou k RB a po ceste mobi niektore hodili na zem 250k a niektore len 60k.
    PS: Otazka ku MP je tuna kokabura co dava MP?
    V Pagan zase tomu červenemu mobovi trvalo asi 3s k prekonaniu dveri, ale nieje to problem ked ho zamknem von a odlognem, potom už sa nazad nebuguje.
    Last edited by WUDY; 26-09-2017 at 12:45.

  8. #8
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    No adena je cca 70% podla toho ako padaju, a aj niektore mobi asi nebudu nastaveni na 16x. V mosku som len tak isiel cestou k RB a po ceste mobi niektore hodili na zem 250k a niektore len 60k.
    PS: Otazka ku MP je tuna kokabura co dava MP?
    V Pagan zase tomu červenemu mobovi trvalo asi 3s k prekonaniu dveri, ale nieje to problem ked ho zamknem von a odlognem, potom už sa nazad nebuguje.
    Duvod,proc z nekterych padlo jen 60k je,ze jsou tam i typy mobu,kteri jsou opravdu weak (prirovnal bych to k 1x HP).Je jich tam opravdu malo,ale je tam jeden takovy typ moba.

  9. #9
    Asi by nebylo od veci zvazit 100% drop aden.

  10. #10
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Takže podle nového drop hacku je drop aden stále 70%...

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top