Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 22 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast
Results 71 to 80 of 216
  1. #71
    No pokud dáte dance a songy ... nedej bože koňo a kočko buff, tak si tu hrajte sami...

  2. #72
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Stejně dance a songy nebudou na hodinu, takže se nevyhneš expení těchto petů. Přijde mi, že z toho chcete vyloženě pvp server. 8 DD a bish v pt bez supportu co?
    L2 je na pvp postavené, to je realita. Takže ano - za sebe můžu říct, že chci podporu pvp, třeba prostřednictvím toho NPC buffera. A nevidím, jak by tohle třeba pve hráče omezovalo.


    Parta s aktiv supportem bude mít vždycky výhodu, to už jsem tu zmiňoval. Na tom NPC buffer nic nezmění. Navíc, upřímně, kolik lidí ten aktiv support hraje?


    S uděláním kompromisu souhlasím. Dokonce jsem navrhl možnost (buffer se schématem kde bude počet buffů jednotlivých kategorií omezený, takže si buď budeš muset vybrat to nejdůležitější a spokojit se s tím, nebo si udělat vlastního buffera). Pokud by se vyřadily dance a songy, tak jsme zase u tahání 3 a víc oken. Ale je dobře, že se o tom diskutuje.

  3. #73
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Quote Originally Posted by padris View Post
    Pokud by se vyřadily dance a songy, tak jsme zase u tahání 3 a víc oken. Ale je dobře, že se o tom diskutuje.
    No, jedná se o MMORPG, takže si budeš muset sehnat lidi co ti to budou hrát, když je u tebe problém hrát trial. Není to hra pro jednoho hráče, tak proč to solistum takhle zjednodušovat? Chceš hrát sám, tak pro to něco udělej. Bude to mid server 16x rate, ne pvp server... Už by to mohl konečně Šroubek uzavřít. Tohle brečení o full buff u NPC je už trapný.

  4. #74
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    Hradec Králové
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    No, jedná se o MMORPG, takže si budeš muset sehnat lidi co ti to budou hrát, když je u tebe problém hrát trial. Není to hra pro jednoho hráče, tak proč to solistum takhle zjednodušovat? Chceš hrát sám, tak pro to něco udělej. Bude to mid server 16x rate, ne pvp server... Už by to mohl konečně Šroubek uzavřít. Tohle brečení o full buff u NPC je už trapný.
    Ok, ale v tomhle případě se tu zase budeme bavit o serveru o dvou klanech. Psal jsem, že udělat buffery je ten nejmenší problém. Jde spíš o ten samotný koncept, kdy těch 5 oken taháš po lokacích za jediným účelem - jednou za x minut použít makro s buffy. A ve výsledku to tak dělají skoro všichni, protože je situace donutí.

  5. #75
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Tak netahej 5 oken a sežeň si lidi. Takhle prostě sebereš hru lidem, co hrají support. Nebo si myslíš, že support se přestane hrát a všichni pojedou DD díky NPC bufferu? Máme tady názory bez NPC buffera, s full NPC bufferem a kompromis základní PP,SE,EE NPC buffer. Stejně jak jsem psal, aby se to vyplatilo musí být danc a song na hodinu a to by bylo vážně moc na mid server.

  6. #76
    L2 Admin
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Liberec
    Posts
    2,731
    Quote Originally Posted by padris View Post
    Na prvních stránkách diskuze se tu psalo o bufferovi s PP/EE/SE buffy. Nebránil bych se, kdyby byla možnost mít tam i dance a songy. Pokud je záměr takový, aby nebylo dostupné vše, tak to dát třeba za speciální příplatek, případně ve schématu nějak omezit jejich množství (třeba 3 sloty pro dance, 3 pro songy, 12 pro ostatní buffy -> tj. celkem 18 slotů od NPC buffera, ostatní sloty pak již jen self-buff nebo od ostatních hráču/postav).


    3rd class buffy a resisty jsou pak asi pro samostatnou diskuzi. Pokud se budeme držet té hypotézy, že na konci mají "fullbuff" všichni, bez ohledu na to, jaká cesta se zvolí, tak jejich absence zase bude vést k nutnému multiboxu. Ale chápu, že někomu jejich případná dostupnost u NPC už evokuje high-rate a je proti.
    Budeme se držet toho co je napsáno v úvodu, jak jsem psal bude to živá záležitost, takže změny v budoucnu budou možné. Já myslím že bude stačit v pohodě to plánované. Už tak je to velký pokrok něco takového tu nasadit proti stavu kdy nebylo nic Musíme krůček po krůčku

  7. #77
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    S tímhle souhlasím. Ještě se domluvte o čase... Jestli to bude 20 min, 40,60,120...

  8. #78
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Kane View Post
    dance, song, okrem resistov je ok, nikto ti nebude hrat aktiv bd ani sws a su to zbytocne 2 okna naviac. Kocka, kon uz nie no dal by som prophercy buffy alebo aspon magnus/cov...
    Na to ze nikdo nebude hrat sws bd mame uz ve skupine 4 z 20 lidi

  9. #79
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by sa2sa View Post
    Na to ze nikdo nebude hrat sws bd mame uz ve skupine 4 z 20 lidi
    logicky, kedze skladate CP party. Ostatny, ktorych bude hromadna vacsina si budu tahat pety a budeme tam kde sme nechceli byt...

  10. #80
    tu cenu dystak s rozumem ne ze me nekdo zabije 5x na portu a budu bez penez jinak cas klidne 120 ale minimalne tu hodku

 

 
Page 8 of 22 FirstFirst ... 67891018 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top