Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 13 of 22 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast
Results 121 to 130 of 216
  1. #121
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    44
    Nesouhlasím s NPC Buffama!

  2. #122
    Nikdy jsem neměl rád lidi co si udělaj 2-3 postavičky jako hera a záměrně tím blokujou, ale zneužívat lenosti(NPC fullbuff) ostatních lidí, abych si mohl honit ego, je ještě horší! Jsem proti NPC buffu.

  3. #123
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    9
    Taky přispěju svoji troškou do mlýna Resi se tu vice mene jak pomoct takovym tem solo hracum aby jste je prilakali.
    Když zařadís PP/SE//EE buff do 74lvl buffu, ulehčím tím hru lidem, který si jdou jen tak zahrát, vezmou si mage class s EE(kvuli pow) na dualku a budou si to vklidu tahat az do subky, a support budou řešit až po noblessu, jestli vubec nekdy.
    Kdežto fajtr pojede stejně od začátku s BD/SWS/WC, protože mu stejně nic jiného nezbude :-)
    Když tam přidáš D/S do 74lvlu buffu, tak akorat tomu mejgoj zrychlis expeni a fajtroj ulehcis to, ze asi nebude resit do noblessu ty supporty(krom teda wc na cov).
    Pak to stejne vsichni dodelaj, protoze magove proste ten renewal a sirenu na pvp chtej. fajtrove to maj v pici, ale ten bish bez renewalu asi taky nebude happy zj :-)

    Kazdopadne d/s po 3rd asi klasika 2min ne? a 3rd buffs klasika 5min? ne?
    Ještě jsem teda zvědavej jak to vyřešíš s tou manou kdyby se to dodencovala a dosongovalo, jestli tam budes mit low mp cost, nebo to bd/sws bude v *****i :-D
    Have fun pri rozhodovani :-)

  4. #124
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    2
    Já bych byl pro plného npc buffera s moznosti schemat. Pracujici clovek rozhodne oceni, ze nemusi tahat deset oken jenom aby si pofarmil...

  5. #125
    Baned Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Alexius321 View Post
    Já bych byl pro plného npc buffera s moznosti schemat. Pracujici clovek rozhodne oceni, ze nemusi tahat deset oken jenom aby si pofarmil...
    +1, vsade to funguje, neviem preco tu by to nemohlo. Noliferi budu aj tak v predu ci tu bude npc buffer ci nie a farmam to moze byt akurat tak jedno aj tak vrchol snazenia bude tahanie vlakov vo fogu alebo farmenie varky...

  6. #126
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6
    NPC buff: ne - jen newbie do 74 a dost
    jakekoliv upravovani delky buffu a D/S: ne

  7. #127
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    27
    dal bych d/s 5 minut pro usnadnění

  8. #128
    IE21 VIP
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    266
    Je to takto, aktiv CP budu mať full buf furt nezalezi od NPC v meste, proste pri PVP co ti kazdych 30s niekto zmaze komplet D/S s polkou bufu je to nevyhnutnosť samozrejme bufi +30. Tu sa riesia solo hraci a solo farma, ako bolo povedaneci na farmu si potaham dve okinka jednu postavu + jeden bufer, alebo 4 vokinka. Hral som na PVP serveroch kde bol full buf a aj tak každy mal vlasnich buferov s bufama +30. Na PVP hračov (CP) zabudnite ty budu mať všetko vlasne, tu zaleži aky rozdiel urobime medzi lamkami a PVP hracmi, ak lamky budu mať aspon s 50% to co PVP hrac tak možme čakať i nejaky ten odpor a zabavu, ale ak solo hrač bude dosahovať len 10% PVP hraca tak Girane pojdu na dračku BSOE a ked lamku nezabiješ na ranu tak ti ujde Tak že zhrnem, alebo budu v meste NPC s bufama, alebo NPC s BSOE za 1 adenu...

  9. #129
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    18
    Klidně zaplatím za AIO buffera. Když někdo chodí do práce a nemá čas expit 4 postavy si to koupí. A když někdo má čas si je vyexpí. Takhle se aspoň přispěje na server.


    PS: Klidně
    to stojí 10 000 DEC to už je na vás. Rád přispějí na server když si ho budu moc užít a zahrát po práci.
    Last edited by Mao; 04-09-2017 at 16:55.

  10. #130
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    386
    Quote Originally Posted by Sneaky View Post
    // Prosím, držte se tématu a neodbočujte. Na dohady je tu krčma. Určitě je ještě místo pro nějaké zajímavé návrhy, zkuste nad tím zapřemýšlet.
    Já tu měl pár nápadů dokonce i lidi byli nadšeni, ale nějaký t-r-o-t-l je smazal, asi někdo, kdo si myslí jak je důležitý )))) nicméně, to že mi nějaký bl-be-če-k maže komentáře jsem si už zvykl, jsem zvědav jak dlouho vydrží tenhle ))

 

 
Page 13 of 22 FirstFirst ... 31112131415 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top