Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    270
    Stačí aby ten server byl vidět. Čili koupit banery a to už ted Nebal bych se vážně investovat do reklamy a určitě by to zařídilo kšeft i do budoucna :o) Reklama, reklama, reklama. V CZ/SK tu hru hraje ted max 1000 lidi a z toho pulka jde na server co začíná ve stejné datum a má všude reklamy .) S tak malou komunitou nemá cenu ani server začínat. Proto hurá do reklamy v zahraničí

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by WUDY View Post
    Dal by som si zaležať hlavne na sposobu pripojenia, čim jednoduchšie. Bežne to funguje tak, ze hladam downloads, alebo conect, tam je prvi odkaz na downloads klienta a druhy odkaz na System. Niekde je i na vyber čisty system alebo PVP system s vychytavkami, na stranke je to prve čo mi do oči udrie. Vačšitou napišem meno, heslo a hrajem, niekde je dodatočna autorizacia v hre na email a druhe heslo kde si možem lepšie zabespečiť postavu.
    Určite by som zmenil system, že niekde niekam sa prihlasovať, niekde nekam udavať meno i heslo, strašne komplikovane ces co sa je problem preluskať a už to 90% bludivich hračov odradi. Taky priklad Sinister 3 dni mi trvalo kym som sa dokazal zaregistrovat a prihlasiť!!!
    Zahraničny hrači sa daju nalakať, len treba na to vytvoriť podmienky. Na zahraničnych treba mať kvalitny softwar, lahky pristup, premakany obchod, kde bez toho aby som niečo napisal všetko dokažem predať aj kupiť, alebo zohnať.
    na webu se regneš či přihlášíš přes logini jako všude. čistího il klienta si mužeš stáhnout odevšak, tadi nebil moc problem za ta léta se připojit, ale aktivace učtu zkrz emaili, na nekterejch il serverech je ani nevižadují. proto za loginname se mohu vyskitnout někde i předpony (f19_name) kvli temu zabezpečení a jen heslo zustane stejné. registračku i stažení klienta a sistému bych spojil v jednu stránku, aby to bylo hezky přehledné pro všecky.

 

 
Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top