Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 41
  1. #21
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Hora cio View Post
    přesně, pustit se do farmení a založení klanu bude hlavní prioritou, obnovit obchodní system v giranu a co nejvíc vyvlačkovat mobíků všude jak to jde. svůj názor sem zde napsal, ale to vůbec neznamená že bude realně proveditelnej. ostatně jak se šroubteam rozhodne, ublíží to těm, kteří volali po dualboxech nebo po změně ratech. tak či tak, GM v otázce nastavení serveru budou mít těžké rozhodování, pač to někteří překousnou, zbytek odradí a ostatní odejdou ke konci roku po event silvestru.
    Hlavne je to uplne jedno jak se rozhodnou vzdycky bude nekdo spokojenej a nekdo ne. Nekoho to vzdy odradi a naopak.

  2. #22
    1. troufnu si říct že mírné snížení rate (alespoň xp/sp) by nebylo od věci.
    2. dual box bych nechal a nebo bych to dal za gn coiny, ale nepřeháněl bych to, aby to neodradilo lidi.
    3. mohl by někdo nějak umlčet toho ocase co tu spamuje? (ideálně někdo z vedení GN)

  3. #23
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by sa2sa View Post
    Hlavne je to uplne jedno jak se rozhodnou vzdycky bude nekdo spokojenej a nekdo ne. Nekoho to vzdy odradi a naopak.
    tak ono mě to jentak neodradí (ani to pívečko velmi chutné a zdravé). ale troufám se říci, že každý dříve nebo později z toho koně přesedlá na jiného jako já a tak to je všude pořád do kolečka (zkusit si to znovu příjít zahrát, zavzpomínat, sjed nakého bossíka určitě). navíc vždycky budou někde vrátka pootevřená, kam libovolně vejít. s hrou končit rozhodně nemá smysl (i přes ten jejich prozíravý pesimismus). na chvíli se zastavím, dobyju baterky, nasednu a vyjedu dále.

  4. #24
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Mě baví, jak tu mluvíte o lowrate a přitom máte na mysli 10x.. Pro někoho, kdo hrál odjakživa 1x rate je i 2x rate high, tam to teprve bylo zasloužený

  5. #25
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Ostrava
    Posts
    280
    Quote Originally Posted by Timi View Post
    Mě baví, jak tu mluvíte o lowrate a přitom máte na mysli 10x.. Pro někoho, kdo hrál odjakživa 1x rate je i 2x rate high, tam to teprve bylo zasloužený
    Pro tuhle komunitu a lidi co tu hrajou je nejmenší možny připustny rate 7x. Ted hraju na 3x a každý levl je fakt vydřený.

  6. #26
    IE21 VIP
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    199
    Quote Originally Posted by Timi View Post
    Mě baví, jak tu mluvíte o lowrate a přitom máte na mysli 10x.. Pro někoho, kdo hrál odjakživa 1x rate je i 2x rate high, tam to teprve bylo zasloužený
    Spis se bavime o nejakem realnem snizeni. Osobne nejsem proti 1* ale to by nas tu moc nebylo

  7. #27
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    jj souhlasím tu s vámy, za hodinku na ketrawars taky vydřený lvl a musím uznat, že jim ty povolený multiboxy jsou taky k ničemu. u těch tarantulí sem tam měl asi 3 okna pootevřená a za 1apůl hodinki šlo vymlatit jen char v 1 okne. ostatni peti expi sli jen do cvrtky lvlu. takže bych tu nechal kolem těch 10-15x ratu a dualboxy radšejc.
    mobování ve sněhu na celí den do 20tki, určitě by eventík na drop dát mohli aspon jeden místo tech 5k shotu a dyku, kdyz za tickety u npc jak je u gk dwarven blízko dostane každej lepší gunu a zbytek by se domlatil.

  8. #28
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    54
    Komunita nová a lepší už nebude..... Už se těším o5 na dětský emorage a emocry následovaný emoquitem
    Max 25x Rate, multibox povolen, jinak to hodně lidí odradí, dýky, přestupy aj. za donate bych vůbec nedával..., jinak taky hodně důležité bude aby se o to Šroub a spol. aktivně zajímali, řešili bugy a hlavně reagovali na případné podněty. A ne to pustit a nechat ladem po čase . Jinak bych řekl, že pokud se teď server trochu nezmátoří s lidmi co dojdou, tak už další nemá smysl pouštět a věnovat tomu čas.
    Já si ještě teď rád zablbnu dokud to bude trochu žít....

  9. #29
    Registered Users
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    413
    Quote Originally Posted by Timi View Post
    Mě baví, jak tu mluvíte o lowrate a přitom máte na mysli 10x.. Pro někoho, kdo hrál odjakživa 1x rate je i 2x rate high, tam to teprve bylo zasloužený
    omg timi jeste zije LE bylo top...ale to byla jina doba tehdy..ted uz lajnu zname jak svy boty a nikdo si poradne tu farmu neuziva...ted uz chcou vsici vsechno hned a kdo nema rb sperky je nula

  10. #30
    DE17 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    České Budějovice
    Posts
    30
    Quote Originally Posted by Killers View Post
    Komunita nová a lepší už nebude..... Už se těším o5 na dětský emorage a emocry následovaný emoquitem
    Max 25x Rate, multibox povolen, jinak to hodně lidí odradí, dýky, přestupy aj. za donate bych vůbec nedával..., jinak taky hodně důležité bude aby se o to Šroub a spol. aktivně zajímali, řešili bugy a hlavně reagovali na případné podněty. A ne to pustit a nechat ladem po čase . Jinak bych řekl, že pokud se teď server trochu nezmátoří s lidmi co dojdou, tak už další nemá smysl pouštět a věnovat tomu čas.
    Já si ještě teď rád zablbnu dokud to bude trochu žít....
    Souhlas s raty, multiboxem. Možná bych přestupy za donate asi nechal, je pravda, že už L2 netáhne moc lidí a je třeba polevit v náročnosti...
    Mě osobně by přestupy nevadily, dá se to přežít

    Quote Originally Posted by Thungdil View Post
    omg timi jeste zije LE bylo top...ale to byla jina doba tehdy..ted uz lajnu zname jak svy boty a nikdo si poradne tu farmu neuziva...ted uz chcou vsici vsechno hned a kdo nema rb sperky je nula
    Jistě, na L2 pořád vzpomínám, stále mám 2GB screenů
    Timi
    2006: Shilien Knight 75 / Destroyer on Light Elmore 1x rate >>> Lineage 2 Delete
    2017: Storm Screamer 80 / Soultaker / Titan & Noblesse on Dark Elmore 16x rate


 

 
Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top