Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 41

Hybrid View

  1. #1
    IE21 VIP
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    330
    Rusko není země, Rusko je životní styl. Takhle ti to asi řeknu.... Nemůžeš porovnávat ruského a českého hráče. V Rusku se hraní L2 živí. Chceme velkou populaci? Nechte 25x. Chcete malou pro farmáře? Dejte to na low.
    Sólóvání typu, že si 1-2 lidi nalogujou pet army a zabijí si RB, Zakena nebo AQ. Tohle ti přijde v pořádku? Taky jsem to tak hrál a rozhodně bych byl rád za změnu. Aspoň na start bych to tak udělal. Později, až klesne populace, bych povoloval více oken.
    Last edited by fat12; 12-08-2017 at 01:02.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    753
    Quote Originally Posted by fat12 View Post
    Rusko není země, Rusko je životní styl. Takhle ti to asi řeknu.... Nemůžeš porovnávat ruského a českého hráče. V Rusku se hraní L2 živí. Chceme velkou populaci? Nechte 25x. Chcete malou pro farmáře? Dejte to na low.
    Sólóvání typu, že si 1-2 lidi nalogujou pet army a zabijí si RB, Zakena nebo AQ. Tohle ti přijde v pořádku? Taky jsem to tak hrál a rozhodně bych byl rád za změnu. Aspoň na start bych to tak udělal. Později, až klesne populace, bych povoloval více oken.
    Quote Originally Posted by WRAlth View Post
    Souhlasím, udělejte max dualbox, jinak to dopadne zase takto, viz obrázek a na to už já kašlu.
    Rate 25x mi přijde optimální.

    http://www.imgup.cz/images/2017/08/12/POST.jpg[IMG]

    6 oken bylo ze začátku ještě dobrý, potom už to dělalo i 10 oken.

    rusům (je to země jako každá jiná) s low ratem nejde zdaleka jen o farmení. účelem low ratů je stabilní chod serveru a komunity na co delší dobu. povolený multiboxy nikomu nevadili, pač petům ani moc expů nepadalo a drop šel random zřídka někomu z petů v pt. s ratema sem s vámi za jedno (budiž 25x) stejně jako mlátit rb s celou pt se šesti okny je taky nesmysl, takže nejlepším východiskem a řešením by bylo multiboxy zrušit úplně (kromě 1 okna) a brát buff standartně od newbie (do 75 lvl).
    tím chci navrhnout, že by si každý musel sehnat klan s cp a chodit rb akce (po domluvě ts) apod. tím se znemožní jakýkoliv pokus farmení rbček, sjíždění fortrek a kata lokací. sólo hráči mají šanci expit svůj char jako vždy (v 1 okně), takže nepovolený autolearn zaměstná buffery, mágy i summonery sbírání knížek ve hře trochu dýl
    (s klanem dřív).

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top