Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 5 of 5

Thread: Makro

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    2

    Makro

    Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak udělám makro, aby char provaděl určitý skill/spell třeba s 5ti minutovým zpožděním? Konkrétně chci s dýkařem craftit klíče, ale nemám čas na to každých cca 7 minut klikat, tak aby se to craftilo samo jakmile dojde reuse skillu... Na internetu jsem našel nějaké návody, ale nefungovaly, nebo jsem něco dělal špatně, nevím. Díky

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    /useskill summon treasure key
    /delay 300 ... v se*****ch 5minut
    /useskill summon treasure key
    /delay 300
    atd
    a kdyz to makro ceka tak nemuzes s postavou hejbat jinak se prerusi

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    2
    Díky, vlastně tohle přesně jsem už zkoušel, ale nikdy to nefungovalo, s jinyma skillama ano, ale zrovna s tímhle craftem ne, ale zkusím a uvidíme, možná jsem předtím špatně spočítal ten reuse, protože zrovna u tohohle skillu je to pokaždé trošku jinak, jednou jsem to stopoval a ještě, bude fungovat, když udělám celé makro na tenhle craft a pak ho celé dám několirát do dalšího makra ? aby to craftilo třeba půl dne ?

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    225
    oficialni odpoved je ze ne.
    Ale na c4 pts obcas proslo kdyz makro na konci zavolalo samo sebe na liste, uspesnost byla tak 1/3 mozna min

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    8
    Mno na gameparku sjem měl nejdříve problém taky z makrama, ale pak jsem nato došel......prostě musíš zmáčnkout Fx (podle toho na čem to máš) 2* po sobě....a pak překliknout tabulátorem (když překlikneš přes záložky v Windows liště) tak pohoda....

    Jinak pokud by nefungovalo tak proklikni Enter chat a opakuj :-D

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top