Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13

Thread: barvenej system

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    75

    barvenej system

    nema nekdo upravenej system kterej neukazuje hlasky typu: skill is on cooldown a pod?
    a s barevnym dmg, kdy skill projde kdy resistne?

    Dik moc :-)

  2. #2
    DE18 VIP
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Velký Šenov
    Posts
    62
    Taky bych to vcelku uvítal.. ale žádnou jamajskou divočinu (miliarda barev)

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    35
    Taky bych uvítal..

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    22
    Stačí stáhnout LineAge Utils.. sám ho mám a funguje naprosto v pořádku.. úprava barev, samotných hlášek a "něco" navíc - zdejší hejteři si jistě pošmáknou.. osobně používám verzi 1.6.8

  5. #5
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    3
    Můžu nabídnout svůj, přemýšlel sem, že bych vytvořil vlastní tému, ale on si každý dělá svůj vlastní, tak to je krapet zbytečné. Můžete zkusit, budu rád za reakce. Postupně přidávám věci podle toho jak expím. Teď mne bude čekat manoření, tak přihodím nějaké zobrazení na obrazovku když se povedlo zasetí, atd... :-)
    Download: LINK

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    46
    Chat je super, jen nešly by ty hlášky když dostáváš buffy posunout do spodního pravého rohu, nad tu lištu kousek, přibližně do jedné čtvrtiny. mam totiž lišty v pravo a ne dole. kdyžtak pm díky.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    35
    Quote Originally Posted by Xa* View Post
    Můžu nabídnout svůj, přemýšlel sem, že bych vytvořil vlastní tému, ale on si každý dělá svůj vlastní, tak to je krapet zbytečné. Můžete zkusit, budu rád za reakce. Postupně přidávám věci podle toho jak expím. Teď mne bude čekat manoření, tak přihodím nějaké zobrazení na obrazovku když se povedlo zasetí, atd... :-)
    Download: LINK
    A nemáš třeba screen nebo ukázku změn?

  8. #8
    Awaiting Moderation
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    3
    Quote Originally Posted by barcode View Post
    A nemáš třeba screen nebo ukázku změn?
    Vzhledem k tomu, že sem toho tam měnil poměrně hodně, screeny sem nedělal. (udělený/obdržený dmg, blokované poškození, nepodařené skilly, zvýrazněný spoil, zvýrazněné trade/manufacture, parta, friendlist, drop itemu ze tvojí osoby, pick up itemů v okolí, buffy, enchant...) je toho vážně hodně.

    Daleko snadnější je, když tomu dáš 5 minut na vyzkoušení a sám uvidíš :-)

    Teoreticky nějaké zobrazení úprav na obrázku poskládaného z několika screenshotů by bylo možné, ale to třeba v případě, že bych zakládal svou tému, ale jak sem říkal, to je asi zbytečné, každý má nějaké svoje upravené hlášky. Navíc stále upravuji a přidávám změny, podle toho jak hraji a postupuji.
    Last edited by Xa*; 29-10-2015 at 17:56. Reason: random

  9. #9

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    35
    Quote Originally Posted by Xa* View Post
    Vzhledem k tomu, že sem toho tam měnil poměrně hodně, screeny sem nedělal. (udělený/obdržený dmg, blokované poškození, nepodařené skilly, zvýrazněný spoil, zvýrazněné trade/manufacture, parta, friendlist, drop itemu ze tvojí osoby, pick up itemů v okolí, buffy, enchant...) je toho vážně hodně.

    Daleko snadnější je, když tomu dáš 5 minut na vyzkoušení a sám uvidíš :-)

    Teoreticky nějaké zobrazení úprav na obrázku poskládaného z několika screenshotů by bylo možné, ale to třeba v případě, že bych zakládal svou tému, ale jak sem říkal, to je asi zbytečné, každý má nějaké svoje upravené hlášky. Navíc stále upravuji a přidávám změny, podle toho jak hraji a postupuji.
    Díky za ten systém ale na mě to jsou moc velký omalovánky a moc alertů a hlášek všude..
    Navíc mě v kata dorazilo, když jsem si vytáh pár místností a zjistil, že můžu klikat jen na jména mobů ...

 

 
Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top