Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 71 to 76 of 76
  1. #71
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    Jakožto hrdá majitelka 12cti belfů musim říct, že u mě to neni o nadřazenosti, ale o touze hrát za postavu, která nemá svaly jako dva Švarcici v nejlepších letech :-D. Preferuju štíhlejší vzhled (a paladiny). Je mi osobně celkem jedno, jak se chová stereotypní blood elf, nebo co od něj okolí čeká. Lidi jsou různý a postava může bejt jakákoliv (samozřejmě v rámci nějakejch logickejch možností).

    Teď expim u alíků čubičku a taky dobrý. Normálně za samičky nehraju, ale čubička je prima. Už běhá po outlandu co jí nožky stačej.

  2. #72
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Čím odrazováno? Na ICE to u hordy vypadá na velice nadějnou RP komunitu, já bych se toho nebál. Kor chcete-li RPit belfa.

  3. #73
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by Xaverius View Post
    Ne, myslím ten text, ne audio. To co je napsané na wiki má najednou když na ni klikneš - první odstavec naznačuje elfa, druhý gilneana .
    "Zopár z nás žilo v tejto krajine odkedy cez ňu Kosa Elune prvýkrát prešla. Väčšina trpela počas pádu Gilneasu."

    Prosím ťa, čo tam naznačuje, že je z Gilneasu? Zopár z worgenov v Talonbranch Glade sú pôvodní worgeni, kým zvyšok sú Gilneasania. Nič nepochopiteľné, ak teda zrovna človek nehľadá zmysel, ktorý tam ani nie je len preto, aby mohol povedať, že Blizzard v tomto prípade nesleduje vlastné lore. Práveže ty si ten, kto spravil chybu v preklade, kde si predpokladal, že tými "most" myslí väčšinu z tých "few" a nie väčšinu zo všetkých, čo tam sú.

  4. #74
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No je fakt, že tak dlouho jsem u velfů nebyl, abych vstřebal jejich auru. Jestli to potěší, nemám moc rád aní nelfy. Prostě ... někdo kdo má uši, že na ně chytí vysílání CIA .... cmon, to je podezřelá osoba

    Snad ano, my můžeme rušit, že chceme nový start a klidné hraní a kdokoliv kdo by to z naší gildy porušoval nějakými útoky proti komukoliv si to bude muset vyřídit se mnou, když to bude podložené

    Osobně si myslím, že celkově ve hře je iCe nebo ofik. Legenda a Twin bude lákavé spektrum pouze pro uzší profil lidí.

  5. #75
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by Fingon View Post
    "Zopár z nás žilo v tejto krajine odkedy cez ňu Kosa Elune prvýkrát prešla. Väčšina trpela počas pádu Gilneasu."
    Ne, já vůbec nemluvím o most nebo few. To, co jsi přeložil, jsou ty věty, které vypadají elfsky. První mluví o tom, že je elf, bo gilneanští worgeni by se do Ashenvale jaksi špatně dostávali, druhá o tom, že většina worgenů obecně utrpěla v Gilneasu.

    "A few of us here have lived in this land since the Scythe of Elune first passed through it. Most suffered through the fall of Gilneas.

    We have settled in this forest to learn the ways of nature and uphold its balance. In this cursed land, our cursed people have found a new way of life."

    Jak vidíš, je tam ještě jeden odstavec. A v tom mluví o usazení se ve Felwoodu a pečování o přírodu atd, což, vzhledem k původu negilneanských worgenů, je něco, co by už dávno měla umět . Ano, ta úplně poslední věta by se dala debatovat, jestli tím cursed people myslí worgeny obecně, nebo Gilneany, ale já bych řekl že tím myslí gilneany, vzhledem k tomu, že kdyby tím opět byli myšleni druidi, tak by to pro ně zase tak nový život nebyl, že .

    Zkrátka ty dva odstavce si poněkud odporují. Aspoň to není tak okaté jako ten temný elf co tvrdil že byl před dvaceti lety ve Swamp of Sorrows.
    Last edited by Xaverius; 14-07-2015 at 22:07.

  6. #76
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Malý update o situaci pro ty, koho to zajímá. Na iCu se postupně vynořilo i několik "spících" RPrů, pravidelné sobotní eventy mají postupně zvyšující se účast, celkově už jimi prošly desítky hráčů a v RP škole se také vylíhlo několik nadějných jedinců. Takže RP na iCu má slušný náběh a potenciál na životaschopnou komunitu

 

 
Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top