Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 76
  1. #11
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Ne, ani jeden, mluvím o normálních RP hráčích, ne trollech. Pokud tam ti dva hrají, nevím o tom. Ti kluci, co to hrají mají úplně jiný vzorec chování.

  2. #12
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Ti dva jsou stejně gnómové, fuj .

  3. #13
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Nejde o rasu, ale o jejich chování a hlavně tu letitou antiRP trollící kampaň

  4. #14
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by Xaverius View Post
    Ti dva jsou stejně gnómové, fuj .
    Ja už som videl Zippyho aj ako taurena, keď sme mali RP event...vraj bol v tom Hearthglene kvôli achievu (loremaster na Cata Soulwelli...ako by povedala Edna: Cha!)

  5. #15
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No, každopádně tohle Zippy není. Jeden z nich je bývalý RP hráč SWL (ještě starého tuším), víme i nick, takže v tomhle je to celkem jisté. Psát ho tady ovšem nebudu. Je to svéprávný člověk, takže kdyby to považoval za důležité, představí se sám Hlavní je ale to, že to RP tam začíná trochu ožívat. Tady nebylo rozjetí Wildhammerů povoleno, ale o to víc na iCu budeme klukům fandit a když budou chtít tak jim pomůžeme .)

  6. #16
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    No, po převodu se přidám. Mám tam sice dvě full postavy, ale obě u hordy, což je trochu škoda... Každopádně Ashadach bude převeden chudák už asi na čtvrtý server od dob CzD :-D
    Last edited by sirskera; 07-07-2015 at 12:03.

  7. #17
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No my u hordy moc nerpíme (zatím vůbec ). Ne, že bychom tam neměli postavy co mají příběh, ale zatím na to zkrátka nedošlo a svou energii směřujeme tam kde to má větší smysl. Je lepší mít něco lokálnějšího, než se snažit urvat celý svět, ale prakticky nic z něj. A Aliance je nám zkrátka nějak bližší. Ale pokud budeš mít ali postavu, určitě tě rádi uvítáme. Pokud jsi člověk dobré vůle a chceš se bavit, jak bylo psáno v úvodu A pokud by ti z jakéhokoliv důvodu nesedla naše parta na 100% aby ses chtěl přidat do naší RP gildy, i tak budeš vítán na eventech, které jsou minimálně jednou týdně (momentální nejsilnější den je sobota, takže u té asi chvíli zůstaneme). Co se týče převodu, je hanba, že už nevím původní server, ale také za sebou já osobně mám tak tři až čtyři stěhování .)

    Na iCu už je také jeho první RP GM, které eventy bude pořádat a ty hráčské v případě zájmu podporovat, což je jen další známka toho, že admin a jeho tým jsou ochotni dát tomuto rozvíjejícímu se elementu jaksi oficiálně šanci. Ukazuje to, že RP tam má možnost se rozvíjet a je na nás hráčích, jak se s tím popasujeme a jestli mu pomůžeme růst.

  8. #18
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    Osobně jsem spíš horda, ale mám postavu u ali a už delší dobu uvažuju, že bych nějaký to RP zkusila. Přijdu vás očichat.

  9. #19
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Horda má svoje půvaby ... osobně mám hodně rád taureny například. Ale Aliance je rozhodně vhodnější pro nováčky. Navíc i tam praktikujeme RP školu, rádi poradíme i úplně neznalým zájemcům Žádný problém. Člověk nikdy neví, co ho chytne a bude bavit, dokud ty věci alespoň nezkusí. Proto se má zkusit všechno. Pro někoho je RP jediná náplň hry, pro jiného doplněk a někoho prostě vůbec nezajímá. Nic z toho není ani dobře ani špatně. Je to hra a cílem her je pobavit, čili dokud to neubližuje jiným, je jakákoliv zábava to správné

  10. #20
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    No, sice máš rád taureny, ale jinak zníš jako rozumnej člověk :-D.

    Už jen vymyslet mýmu alíkovi nejaký vhodný jméno (je obsazenej). Má někdo nějaký RP přátelský tipy? Pro NE druida?
    Last edited by I.Raziel; 07-07-2015 at 23:34.

 

 
Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top