Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 61 to 70 of 76
  1. #61
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No to je samozřejmě na vás, jestli vám Horda víc vyhovuje, proč ne .)

  2. #62
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Teď abych si vymýšlel něco na Hroudě : I.

  3. #63
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No můžeš, ale nemusíš S nejvyšší pravděpodobností se RP bude v nějaké formě vyskytovat na obou stranách takže si můžeš svobodně vybrat. Nebo pochopitelně hrát na obou frakcích. Taky mám horďáckou postavu, jen ji zatím ne RPím. Většinou si lidi vybírají podle rasy, protože její predispozice jim jsou nějakým způsobem blízké.

  4. #64
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by Draik View Post
    Většinou si lidi vybírají podle rasy, protože její predispozice jim jsou nějakým způsobem blízké.
    Vždycky jsem měl jen jednu Hroudu, a to byla blelfka. Je zajímavé, že background u mě mají venkoncem postavy původem z Azerothu/Lordaeronu .

  5. #65
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Ono to u té hordy vypadá na celkem překvapivý zájem. Tak si tam určitě nějakýho altíka schovejte.

  6. #66
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Určitě, především asi u belfů. Ona kombinace vzhledové dokonalosti, velké moci a jakési nadřazenosti je silný argument

  7. #67
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    O vzhledové dokonalosti by se dalo diskutovat, záleží na tom, jestli se člověku líbí zelené svítící oči . Nadřazenost to jo, obzvláště proti high elfům (kteří jsou samozřejmě nadřazení blood elfům, kteří jsou přirozeně nadřazení high elfům......). Moc, no ... ne. Ono asi záleží na tom, jak na to člověk nahlíží. Na jednu stranu, moci příliš neměli, protože ještě pořád uklízejí zbytky Pohromy a museli jim v tom pomoct nemrkví z Lordaeronu, a ani neměli Studnu, tu jim restartoval Velen, protože draenei jsou prostě tak super holy haxx0rz.
    Na stranu druhou, fakt, že se dovedli vůbec postavit na nohy potom, co Arthas provedl genocidu (a to se až na sbírání klíče tří měsíců ani moc nesnažil, elfové jsou prostě slabí na midlane), něčemu svědčí. Největší část tohohle aspektu vidím v tom, že to, co dnes mají (mínus studnu protože holier than thou náru), mají proto, že si to udělali sami, popřípadě sprostě sebrali (ne že by to původní vlastník postrádal, být rozkrájený na kousky a v každém tom kousku mít hořící šíp je větší problém).


    Unrelated, ale dávám to sem, protože to nikdo jiný neocení: http://wow.gamepedia.com/Denmother_Ulrica Já mám tak rád když blizzard nedává pozor na vlastní lore... Tahle říká že pár jich žilo v Ashenvale/Felwoodu od doby co se tam poprvé objevila Scythe of Elune, což z ní dělá elfa, ale hned druhý odstavec dialogu je gilneanský. Good jarb, Buzzard.
    Last edited by Xaverius; 14-07-2015 at 04:22.

  8. #68
    Registered Users
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    332
    Quote Originally Posted by Xaverius View Post
    Unrelated, ale dávám to sem, protože to nikdo jiný neocení: http://wow.gamepedia.com/Denmother_Ulrica Já mám tak rád když blizzard nedává pozor na vlastní lore... Tahle říká že pár jich žilo v Ashenvale/Felwoodu od doby co se tam poprvé objevila Scythe of Elune, což z ní dělá elfa, ale hned druhý odstavec dialogu je gilneanský. Good jarb, Buzzard.
    Práveže to dáva zmysel. Niektorí worgeni z Talonbranch glade sú pôvodní worgeni, ale väčšina obyvateľstva sú Gilneasania. Ak máš na mysli to, čo NPC hovorí, tak to je preto, lebo worgeni majú určité nahovorené hlášky, tak predsa kvôli jednému NPC nebudú odoberať odpovede len preto, aby uspokojili lore (to je asi ako keď je hráč oslovovaný vo WoD ako "commander", hoci už má hodnosť generála...proste je jednoduchšie mať len jednu verziu).

  9. #69
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Ne, myslím ten text, ne audio. To co je napsané na wiki má najednou když na ni klikneš - první odstavec naznačuje elfa, druhý gilneana .

  10. #70
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    58
    *Quote Draik*
    Ale houbeles my co v tuto dobu na GN hrajeme belfy, tak z úplně jiných důvodů. Vzhled + pýcha, to je podle mně pohled někoho, kdo belfa nehrál delší dobu nebo k nim zatím nemá vztah. Holt k tomu pravému elfisku se člověk musí dlouze prorpit.

    Ostatně kdo ví, jestli se na Ice vůbec dostanem. Ač jsme se tam těšili. Obávám se, že pár hráčů začíná být odrazováno.
    No snad bude důvod, aby je to přešlo

 

 
Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top