Od kdy je wow čistý středověk? Nikdy jsem nebyl bedna přes dějepis, ale nevzpomínám si na žádné záznamy o příchodu orků na Zemi skrz bránu a podobné věci. Nemluvil jsem ani o vazalství. Žádné přepuštění toho území (panovník ve vazalském systému, který jsi sem vytáhl ani nevím proč a odkud, na tom poli sám nepracuje, pouze zemi postoupí a bere pak odváděné desátky) se tu nekoná. NPC neignorujeme, ale snažíme se je co nejpřirozeněji zapracovat. To je jen další snaha si s RP vyhrát, místo slepého podřízení věcí své vůli. Každý to může dělat jinak. To území je naše a využíváme ho, ale jejich jednotky jsou přítomné. Není to to žádné "dělání na někoho". Nevím jak to mám napsat, abys to pochopil. Takže to řeknu/napíšu úplně polopaticky:

Zástupce Argentů: Hele, šiklo by se nám pár hlídek blíž tomuhle a tomuhle území. vy jste dobře umístěný, můžeme si u vás udělat prozatimní tábor?
Náš zástupce: Jo fajn, není problém, když nám během tý doby vaše jednotky pomůžou s opravama a bránit základnu v případě napadení. Aby jen nečuměli, až se na nás nemrtví vrhnou, chápeš?
Zástupce Argentů: Jo, však to je samozřejmý ne? Vy pomůžete nám a my vám. Tak platí jo?
Náš zástupce: Jo platí, pošli to sem.
(pochopitelně to je přehnané, ale když nepomohlo sofistikovanější podání, asi je to nutné)

Nikdy jsem napsal nic o tom že nám slouží. Nepsal jsem nic o vazalech a podobné věci. Nevím kde to v tom vidíš, ale doufám že teď už to pochopíš. Nedochází tu ani k žádnému mísení místa a lore jak píšeš. Když to místo žádné lore nemá (jelikož jak jsem už psal, nejedná se tu o Heartglen jako takový, ten je Argentů a na tom se nic nemění), nemá se to ani jak mísit. Nevím z čeho a ani vlastně proč se tady snažíš vykonstruovávat a podkládat mi věci, co jsem neřekl. Doufám, že nynější podání už bude plně srozumitelné i pro tebe.