Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 41 to 50 of 76
  1. #41
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Pod tohle nemůžu, než se 100% podepsat. Co se týče přístupu k elfím mágům i zajímavosti postavy .) Jsem hrdý na to, že Draik tady na SWL byl původem z farmářské rodiny a vypracoval se díky svým činům až k rytířskému titulu Neříkám, že to je ultimátně nejlepší RP, protože to má mnoho tváří, ale já osobně jsem s tím plně spokojenej

  2. #42
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by I.Raziel View Post
    Rozhodně nemám v plánu předstírat, že je mi X tisíc, něco takovýho neni pro člověka ani představitelný.
    Toho jsem si všiml v některých questech. Občas se v elfí zóně řeší nějaká záhada, co by si questgiver měl pamatovat . Speciální extrém byl nelf co trvdil že před dvaceti lety byl ve Swamp of Sorrows.

    Elfkám jsem moc backgroundu pravdu nedal. Dvě ze tří jsou dost staré na to, aby pamatovaly Sundering, z nich jedna dělala pro Stráže. Skoro deset tisíc let vojenské expertízy se musí užívat poskrovnu . Nejvíc lore věnuju lidem, no. A musím se pochlubit, že jen jednu jedinou postavu mám tak, že by mohla být z knížky od Knaaka .

  3. #43
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    35
    Tak asi přišel čas se vyjádřit, když už tu zaznělo jméno. No, tohle mi nikdy nešlo, takže nevím, odkud začít. Tak asi za prvé, nejsem cvičená opička, naučená být k užitku nějaké skupině lidí. Mám vlastní vůli a k lidem, kteří jsou pro mě přátelé, jsem se přidal zcela dobrovolně a netajím se, že možná dokonce až vlezlým způsobem. Jednám sám za sebe, umím člověka poslat někam a vůbec dokážu být krutě upřímný v tom, co si o někom myslím, to nepopírám. Pokud vím, když se nějaká nepříjemnost nedotkla konkrétně mě, držel jsem se spíše stranou, na druhou stranu někdy nemám problém to, co jsem někde zaslechl, poslat dál. Jo, tohle přiznávám, ale je pro mě urážkou, jestli si někdo myslí, že podléhám něčí vůli. Dokážu dělat, že se nic takového neřeklo, co navíc, dokážu to lidem díky hodnotám a zásadám, které osobně ctím a dodržuji i odpustit.


    Co se týká toho…no dejme tomu spamu, někdy umím být únavný, nevím už přesně, o co šlo. Navázal jsem kontakt, protože jsem měl dojem, že postavu znám z dřívější doby, pokud si pamatuji dobře, mýlil jsem se. Vyjádřil jsem se možná jadrně, možná přehnaně a možná jsem se trošku neudržel, ale mám dojem, že šlo čistě o staré téma elfského zákoníku, no…měl jsem potřebu si postěžovat náhodné osobě. Neudělal jsem to poprvé a dost možná ani naposled, je to jakási moje slabost.


    Možná až příliš často zapomínáme, že na druhé straně sedí lidé, kteří žijí i skutečný život a ne každý se dokáže zcela oprostit od nálady z událostí v něm. Říkejme tomu, že je to neprofesionální, slyšel jsem už názory, že takoví lidé by neměli RPit, ale to jsou silácké, naivní řeči, protože každý může zažít něco, co ovlivní jeho úsudek. Neříkám, že se mi děje v životě něco hrozného, je mi 19 let a v současnosti jsem spokojený člověk. Ale nemůžeme nikdo z nás popřít, že se mezi námi nacházejí různí lidé. Můžeme uvést rodiče, pozůstalí, manželé, rozvedení, zdraví, nemocní, fyzicky i duševně a i když někdo hru nechá ležet, někdo chce jít dál. Když někdo napíše něco na fórum nebo do chatu ve hře, je ovlivněný. Můžete mít jiný názor, ale já neuvěřím žádnému člověku, opravdu žádnému, který mi řekne, že jeho RP a vše, co napsal, řek, udělal ve zdejší komunitě bylo zcela oddělené od emocí, plynoucí ze situace kolem něj. Doma, v rodině, v okolí. Vždy jsem věřil, že každý z místních konfliktů začal shodou náhod. Prostředí, ve kterém lidé žijí, situace, ve které se nacházejí, to všechno se mohlo sejít v nesprávném poměru v nesprávný čas na nesprávném místě a lavinu už nikdo nedokázal zastavit. Ale ne teď. Když konečně můžeme začít znovu, s čistým štítem někde jinde…neříkám, že zapomenu. A neslibuji, že se mi něco povede dřív než jsem se začal snažit, ale mohu slíbit, že se budu snažit nepřipomínat to, co se dělo zde tam, kam jdeme. Já věřím, že nikoho ze zúčastněných tyto hádky nebaví. Pokud náhodou ano, vyvolejte si nové, ale tohle měla být už dávno uzavřená záležitost a já tu vidím jen, jak se přilévá olej do ohně. Pokud vám to nevadí, tak ten oheň už dávno není uvnitř ohniště…jen pro informaci. Jak dlouho tohle ještě má trvat? Rok? Dva? Nakonec se stejně zapomene, co bylo na začátku a lidi do sebe budou rýt jen z principu. Já rád budu věřit, že se tohle nestane, když tohle skončí tady a teď. Bez dalších otázek a odpovědí mimo téma, pro které bylo vlákno založeno. Ice Online je server s rozsáhlou populací a je možnost se v něm ztratit. Neřešit to dál. Kdo se chce přidat k Legacy, ať se přidá k Legacy, kdo ne, tak ne, nevidím nic špatného na zveřejnění jména první aktivní RP guildy na IceWoW (pokud se nemýlím). Vím, proč se držet stranou, pro svůj radikální přístup k věcem, možná někdy až fatalismus, mám spoustu špatných vlastností a charakterových vad a kdo ví, co ještě. Pokud se mnou někdo hrát nechce, nebudu ho k tomu nutit. Stejně jako já, když mi bude někdo nepříjemný, budu se mu snažit vyhnout…v reálném životě to děláme zcela přirozeně. Soulwell umírá. Můžeme s ním do země zakopat i válečné sekery, můžeme se konečně začít hádat kvůli novým věcem, pokud je to nutné. A mluvím tím ke všem. Ne jen k lidem, kteří stojí „proti mně“, pokud to tak mohu říct, ale i ke svým přátelům. Na začátku byla chyba a na konci apokalypsa. Víte, že se to nemusí opakovat.

  4. #44
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    152
    ne Legacy, ale Legendě, jen poopravím ;-)

  5. #45
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Quote Originally Posted by Redknife View Post
    ...Kdo se chce přidat k Legacy, ať se přidá k Legacy, kdo ne, tak ne...
    Jestli jsi myslel tohle Cerothe, tak jsem si celkem jistý, že chtěl napsat Legacy. Tak se naše gilda na iCe Online skutečně jmenuje, takže to má dobře. Ale ono to platí koneckonců i pro Legendu. Kdo se chce přidat k Legacy, může a kdo se chce přidat k Legendě, taky může. Jak už jsem tu někde psal, ať si lidi sami vyberou. Jedno, druhé nebo ještě jiná možnost. Každému jak je libo

  6. #46
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Budu rád, když mne kontaktují jakýkoliv hráči ze starý gardy, kteří u RP zůstanou a chystají se na ICE... (CzD, Orlice) Případně se k někomu přimíchám, uvidíme.

  7. #47
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Uvidíš, jaký typ RP budeš preferovat. Pokud by ti naše vyhovovalo, není problém

  8. #48
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Neznám typy RP, znám jen RP jako takové a to je jiné s každým jednotlivcem.

  9. #49
    Registered Users
    Join Date
    Feb 2015
    Posts
    19
    Já jsem na ICE už jeden RP projekt rozjížděl, nicméně né u Aliance, ale u hordy. Najdete ho v RP sekci ice WoW pod názvem "Kolegium" .. podívejte se na to, případně mi napište na ice zprávu, komu se chce. Dá se to samozřejmě přesměrovat i k Alianci, tenkrát o to byl celkem zájem, jen jsem bohužel neměl čas to dotáhnout.

  10. #50
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Hm, to koukám vypadá jako pokus o nějakou antalogii, do které se nikdo další nezapojil. Každopádně zajímavý nápad Naše skupina se zaměřuje na poněkud klasičtější RP (eventy atd), synchronizovat několik autorů do uceleného díla by bylo dost složité a bylo by to velmi časově náročné (jeden takový projekt jiného žánru už mám za sebou a vím jak to bylo náročné korigovat, a to stejně skončil předčasně ). Každopádně pokud by jste netrval na zapojení do Kolegia, můžete se minimálně přijít podívat na nějaký event (každou sobotu od 20:30) a vidělo by se, jestli by vás tenhle styl také nezaujal. A kdo ví, třeba se mezi námi naopak najde někdo, koho zaujme nápad váš

 

 
Page 5 of 8 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top