Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 76
  1. #31
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    Tak to je perfektní. Našla jsem to, jdu to zkusit, co to udělá :-D.

    Fííí, funguje to :-D. Zajímavý. Uvázla jsem na otázce "věk". To mě u NE vždycky mátlo :-p.
    Last edited by I.Raziel; 07-07-2015 at 23:40.

  2. #32
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by I.Raziel View Post
    Přijdu vás očichat.
    Druid spotted.

    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    ale rozhodně s ní nehraju dračici
    Jak někoho uvidím hrát draka, seženu si GM účet a odstřelím ho . Škoda že roleplayer's Lament už neexistuje, byly tam úžasné příklady toho jak NEdělat RP .

    Quote Originally Posted by I.Raziel View Post
    Uvázla jsem na otázce "věk". To mě u NE vždycky mátlo :-p.
    Je to jednodušší když předstíráš že jsi highborne. "Nepochybně víc než ty, hlupáku."

    Když přijde na jména, já většinou něco vymyslím (když pomineme fakt že 90 % mých postav začíná na Sha-), ale problém nastává v okamžiku, kdy je jméno někde obsazené a já musím měnit. To nad tím pak vždycky sedím pár dní.
    Na gejmnoudu to odnesla Sharry, které jsem musel dát celé jméno (Sharrielin), které by teda teoreticky neměly vědět ani ostatní moje postavy .

    Jináč co se týče točení seriálů, u mě je to tak, že alespoň trochu propracovaný background obdržely postavy původem z Azerothu (myšlen kontinent, yo). Takže všichni lyďy, trpaslík, a blelfka. Nelfky a troll mají smůlu .

    A nejjednodušší je udělat si veterána z druhé války, to je jednoduché a aplikuje se to na Hroudu i Alyjanci .
    Last edited by Xaverius; 08-07-2015 at 00:41.

  3. #33
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Xaverius View Post
    Druid spotted.


    Jak někoho uvidím hrát draka, seženu si GM účet a odstřelím ho . Škoda že roleplayer's Lament už neexistuje, byly tam úžasné příklady toho jak NEdělat RP .


    Je to jednodušší když předstíráš že jsi highborne. "Nepochybně víc než ty, hlupáku."

    Když přijde na jména, já většinou něco vymyslím (když pomineme fakt že 90 % mých postav začíná na Sha-), ale problém nastává v okamžiku, kdy je jméno někde obsazené a já musím měnit. To nad tím pak vždycky sedím pár dní.
    Na gejmnoudu to odnesla Sharry, které jsem musel dát celé jméno (Sharrielin), které by teda teoreticky neměly vědět ani ostatní moje postavy .

    Jináč co se týče točení seriálů, u mě je to tak, že alespoň trochu propracovaný background obdržely postavy původem z Azerothu (myšlen kontinent, yo). Takže všichni lyďy, trpaslík, a blelfka. Nelfky a troll mají smůlu .

    A nejjednodušší je udělat si veterána z druhé války, to je jednoduché a aplikuje se to na Hroudu i Alyjanci .
    No dovol, já jsem druid jen svátečně :-D. Vůbec to s druidama nepřehánim. Já tenkrát na TBCčku zakládala druida u alíků aby nemusel bejt tauren. Byla to postava vyloženě jen na dungy, nikdy jsem jí nezapracovala do svejch povídek. Teď už mám trolla druida u hordy, což je mnohem pohodlnější. Nějak jsem si říkala, že za něj asi už nebudu ani hrát. A hele, má teď novou šanci na život :-D.

    Hehe, "Kdo je tu nejstarší, kdo je tu nejstarší" křičel X letý elf a tloukl o stůl svým občanským průkazem.

    No, díky všem za příspěvky, já prozkoumám ten addon, kouknu na jména a hádám, že se uvidíme po převodu :-).

  4. #34
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by I.Raziel View Post
    povídek
    Povídek? Povídek?! POVÍDEK?!

    Můžeš mě k nim nasměrovat?

    Quote Originally Posted by I.Raziel View Post
    Hehe, "Kdo je tu nejstarší, kdo je tu nejstarší" křičel X letý elf a tloukl o stůl svým občanským průkazem.
    I understood that reference.

  5. #35
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    Quote Originally Posted by Xaverius View Post
    Povídek? Povídek?! POVÍDEK?!

    Můžeš mě k nim nasměrovat?


    I understood that reference.
    Můj noční stolek, jen kouek od dveří, takovej štos sešitů, to musíš hned poznat.

    To jsem ráda.

  6. #36
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Quote Originally Posted by I.Raziel View Post
    Můj noční stolek, jen kouek od dveří, takovej štos sešitů, to musíš hned poznat.

    To jsem ráda.
    Sakra, k nočnímu stolku se nedostanu, je už ráno. Kdyžtak je někdy publikuj .

  7. #37
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No ono RPit highborna není zrovna nejlehčí záležitost. Ano, nemusíš řešit věk, ale budou tam poměrně velké nároky na hraní jistých charakterových rysů a koneckonců i vědomostí. Stručně řečeno, highborne je vyšší zkušenostní level. Tak jako tak by bylo vhodné mít široké znalosti minimálně o nelfech. Celkově highborne se bere jako vyjimka - něco co se vymyká běžným standardům. Což kromě kladu obohacení světa sebou nese i negativa. Krom toho, že by je měli hrát z principu spíše ti zkušení hráči co v tom umí chodit je tu i fakt, že když každý bude hrát vyjimku, tak se ta stane standardem a vlastně to změní svět, jeho reálie a existenční poměr postavy. Když z modelově 20 elfů bude 10 highbornů (řekněme mágů) a ze zbytku skutečných nelfů bude dalších pět mágů (protože je to relativně nová kombinace a je to cool .) ) tak v průměru to bude znamenat, že mág je u nelfů nejčastější životní styl/povolání a že highborni tvoří polovinu rasy ... což je pochopitelně oboje absurdní

    Neříkám, že vyjimky se mají globálně zakazovat, určitě ne. Osobně jsem pro vyjimky, ale v rozumné formě a rozumné míře .)

  8. #38
    Registered Users
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Lokalita, blbecku.
    Posts
    880
    Ano, jasné, pak máš všude lovce démonů a půlelfy a půldraky a ano, i půldraenei. Každý chce být elfí mák, protože je to strašlivě hustokrutopřísně kůl. Nebo jsou všichni trpaslíci šamani, i když jen část z nich ví, co je to vlastně Wildhammer . Nebo moje oblíbené, svatá kráva na svaté krávě, i když Sunwalkeři nejsou něco co by bylo široce rozšířené po celé kraví kultuře . Kdyby to jenom lidi chápali.

  9. #39
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    O trpasličích šamanech co neví co je to Wildhammer mi vůbec nemluv. Když přišel cata na ofik, tak jsem tam potkal jednoho anglicky erpícího trpa šamana, tak se ho ptám whispem: Wildhammer? A on: No thanks, i dont enjoy pvp, but good luck. Nebo nějak hodně podobně.

  10. #40
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    140
    Nelfí mágové jsou proti mojí víře. Jsem poctivej druid, jak se na elfa sluší. Rozhodně nemám v plánu předstírat, že je mi X tisíc, něco takovýho neni pro člověka ani představitelný. Možná maj některý lidi rádi "cool" výjimky, já do určitý míry taky, ale nejsem extrémista. Postava má bejt zajímavá charakterem, ne tim, že o ní napíšu jak je děsně extra.

 

 
Page 4 of 8 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top