Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 76

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Tak neříkej, že vám Argenti slouží a co, spolupracují. Nemluvě o tom,že postavit hrad, nádvoří, hradby a věci kolem něco stojí.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Oprav mě, pokud se mýlím ale nikde jsem nenapsal, že by nám Argenti sloužili. Ani náznakem. Psal jsem, že to bereme jako oboustranně výhodnou výpomoc, což je věc, která je logická v případech, kdy má jedna skupina k dispozici velkou členskou základnu a potřebuje zázemí, například pro své výpravy a na druhou stranu druhá skupina disponuje plochou a majetkem, v počtu členů však zaostává. A ano, stavba chce čas a materiál (Peníze ne, proč? Když máš vlastní řemeslníky a zdroje surovin, peníze nepotřebuješ, jen jídlo). Pokud by na ty peníze ale došlo, naše pokladnice disponuje minimálně pětimístnou sumou možnou k okamžitým platbám (v inRP i reálně v měšcích postav a guildbanky). Co se týče času stavby a tak - jednak tam hrajeme několik měsíců a jednak to není stavěné od základů, je to oprava dříve stavěných budov. V téhle kombinaci to můžeme brát, že hlavní budovy co měly prioritu jsou hotové, ty ostatní jsou dejme tomu rozestavěné, ale to už je maličkost. Kompletní příběh onoho území jsem sem nepsal, jelikož se mi to nezdá relevantní účelu tohoto vlákna.

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Relevantní to je, pokud se probírá místo a lore a mísí se to.
    Quote Originally Posted by Draik
    Argentská NPC považujeme/RPíme jako obroustraně výhodnou výpomoc na NAŠEM území, kteří nám asistují při ochraně a udržování oblasti výměnou za umožnění pobytu a poskytnutí zázemí.
    Poskytnutí území je základ vazalského vztahu, který tam připouštíš. Aneb definice středověku a feudálního systému. Člověk - panovník - vlastní všechnu půdu, kterou však propůjčí, za to mu musí jeho vazalové poskytnou pomoc v obraně a řekněme i udržovat tohle území. (Podstata klientelismu je, když vazal má povinnost i starat se o podané a svěřenou půdu).
    Last edited by Jesper_Czd; 04-07-2015 at 23:39.

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top