Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200

    Eventový diskusní stůl

    Založil jsem nové téma pro obecné otevřené veřejné diskuze ohledně pořádání eventů, případnou koordinaci ale i otázky k nim a prostě všemu, co se kolem nich točí.


    První téma k hovoru bych rád nadhodil pokus o nějakou koordinaci a najití pořádku v jejich pořádání. Hlavně v rámci jednotlivých frakcí by to bylo dobré (ne, že bych chtěl diskriminovat hráče, co hrají jak na Ali tak Hordě, ale takových tu myslím si tolik není). Neříkám nalinkovat konkrétní program na rok dopředu, to vůbec ne, ale pokusit se navzájem trochu sladit, aby se nám eventy nepřekrývali a nebyla naopak moc velká hluchá místa. Je zbytečné, aby se hráči museli rozhodovat, na který event půjdou, protože dvou autorům se překrývají termíny. Jsou tu hráči, co tvoří eventy pravidelně a někteří ve stejný den a často i čas, což je taková jistota a opěrný bod, od kterého se můžeme odpíchnout. Ale je potřeba se vzájemně respektovat a ne si škodit, ať úmyslně či neúmyslně, protože to ničemu nepomůže.

    Také by asi nebylo od věci domluvit se, co je nejsměrodatnější v zapisování termínů (vlákno Časy pořádání eventů, vestavěný RP Kalendář nebo lokální vlákna jednotlivých uskupení hráčů. Abychom se nedostali do situace, že jeden to má tady a druhý tady a nevěděli jeden o druhém.

    Prostě pokusme se tu naši malou komunitu nějak sladit a utužit, místo aby se zbytečně tvořili třecí plochy.
    Last edited by Draik; 05-02-2015 at 17:04.

  2. #2
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Co se týče směrodatnosti zadávání eventů, navrhoval bych určitě veřejné obecné plochy. Z těch je nejpřehlednější RP kalendář a zdá se jako logická volba a časem bych se určitě přiklonil k němu. Jeho používání není vůbec těžké. Vondra už ho tu popisoval. Stačí kliknout v malé liště nahoře na kalendář a vpravo nad tabulkou dnů a tlačítkem "Přidat novou událost" se přepnout v motivu kalendáře na RP Eventy. Tam se dá zadat konkrétní den i čas a dokonce formou odkazu, kde můžete mít event šířeji rozepsaný. Dle mého velmi užitečný nástroj. Nicméně hodně lidí na něj není zvyklá a je potřeba se "naučit na něj chodit". Proto bych zatím navrhoval vlákno Časy pořádání eventů, na které jsme zvyklí všichni. S tím, že nově zadávané eventy budeme psát i do kalendáře a postupně si to zažijeme jako zvyk a pak časem už nám bude stačit jen ten. Co myslíte?

    No a co se týče eventů, já je pravidelně pořádám v úterý od 20:30. Tím si ten termín nechci nijak bukovat, jen konstatuji skutečnost a pokud by s tím nikdo neměl problém, rád bych v tomto dni i čase pokračoval ale jsem otevřen diskuzi

  3. #3
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    nejčastěji Bratislava
    Posts
    158
    Myslím, že by pomohl nějaký permaodkaz na kalendář a připisování odkazů na kalendář i do eventů ve vlákně: časy pořádaní eventů. Popřípadě i zvýraznění kalendáře na samotném fórku. Proti pravidelnosti eventů v týdnu nic nemám, nápad s diskusí se mi moc líbí

  4. #4
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    59
    Nějak nemohu ten RP kalendář najít, ačkoli jsem si všiml nového odkazu v záhlaví fora "Kalendář".
    Jinak mě vyhovuje nejvíce pro orientaci kalendář, příp. stručné "časy pořádání eventů".

  5. #5
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    Jo, to je ono Seraphe. jak jsem psal, zapneš si tenhle kalendář v záhlaví a pak tam vpravo nad možností přidat novou událost si přepneš "motiv" na RP kalendář. To motiv je trochu zavádějící, mě osobně to připomíná spíše vzhled to slovo ale je to jednoduchý

    Jinak jak psal Jesper o dávání odkazů na kalendář do Časů pořádání eventů tak to je dobrý nápad, to pomůže si na kalendář navykat.

  6. #6
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    199
    Seraphovi jsem o motivu už řekla, ale je fajn, že to tu vidí i jiní.
    Bohužel, pokud si vyberete v kalendáři GMT odpovídající Praze, ukazuje to o hodinu méně = letní čas.
    Tímto se případně omlouvám za chaos: měla jsem na mysli čas zimní a 20-22 ne 19-21.

  7. #7
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Divoký Západ
    Posts
    81
    Já bych byl rád, kdyby se do časů pořádání eventů napsalo jen to důležité a odkaz na kalendář, kde to může být rozvedeno dále v podobě obrázků, textů k eventu a podobně. Tak jak to bylo zezačátku (krom toho kalendáře samozřejmě). Přijde mi to jako nejlogičtější řešení.
    Pravděpodobně to ale zůstane jen mým zbožným přáním.

    Ukázka z minulosti, kdy byl odkaz na kalendář nahrazen odkazem na topic.
    Jak jsem řekl, žádné zbytečné informace a obrázky, které z krátké informativní zprávy udělají reklamu.
    Last edited by Anttio; 07-02-2015 at 20:27.

  8. #8
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    No, zase aby to nebylo úplně stručné. Napsat krátký příspěvek o čem to vlastně bude by to asi chtělo, ale obrázky bych tam asi taky nedával a dal je až do kalendáře, popřípadě do vlákna serie jinde a nechal vlákno Časy pořádání eventů jen jako stručnou a přehlednou vývěsku.

  9. #9
    Registered Users
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Divoký Západ
    Posts
    81
    Nebo tak.

  10. #10
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    200
    S pravidelnými eventy se přesouvám z úterků na sobotu, stejný čas 20:30. To jen kdyby to tu někdo sledoval

 

 

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top