Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 6 of 6

Hybrid View

  1. #1
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Tak ono tá dlhovekosť by mala byť aj s arkánnou Studňou.
    Ano, pochopitelně, že ano, nicméně osobně si myslím, že v případě i světelné studny to bude mít větší "grády", abych tak laicky řekla . Uhasit žízeň po magii, rozproudit magii v těle, to pochopitelně, jen jak už jsi psal v předešlém příspěvku, světelná magie léčí a očišťuje, což musí mít za následek silnější vliv než běžná arkána. Co se týče celkové regenerace těla například. Samozřejmě ne nějak extrémně, ale rozdíl tam bude. Je to jen můj názor, alespoň to tak vnímám já.

    Co se týče těch krystalů ve městě, Adeane, já osobně rpím, že tam zkrátka nejsou. Protože proč? Protože už k tomu není důvod. Mám dokonce dojem, že to se ještě na wotlku řešilo. Jestli se vyměňovaly za jiné, i to je možné, přiznávám, že už si to teď tolik nevybavuji. Ale jsem toho názoru, že rpit to teď už by nemělo moc smysl vzhledem k tomu, že už se to děje pár let v rp . Jako v případě Studny bych z toho udělala axiom.

    Za Natiela dokonce měl být ke Studni z města přístup.

    Ale tohle jsou spíš už vedlejší věci, velký přínos bych v tom viděla pro paladiny, kteří používají světlo. Doteď se spíše rpilo, že kdo jej umí používat, v něj zkrátka musí věřit(a to je také spíše případ kněží). Hodně elfů během válek na světlo přestalo věřit, protože v nejtěžších chvílích jim nepomohlo. Zklamalo je. Takže ne každý paladin by toho měl být v takovém případě schopen.
    Last edited by Blanch; 25-01-2015 at 00:15.

 

 

Similar Threads

  1. Sin´dorei
    By Liris in forum Horda
    Replies: 7
    Last Post: 11-01-2015, 16:02
  2. Historie Kal‘dorei
    By Shedreka in forum Lore Warcraftu
    Replies: 8
    Last Post: 01-09-2014, 12:27
  3. Sin'dorei v základu
    By Kailra in forum Quel´thalas
    Replies: 3
    Last Post: 31-01-2014, 23:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top