Welcome to the Lineage2.cz :: Forum.
Results 1 to 10 of 28

Threaded View

  1. #24
    Registered Users
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Šalingrad
    Posts
    55
    Nikdo vás neporovnává, Delxi, píšu jen, jak to bylo. Pokud to tak vyznělo, tak se omlouvám. Jde jen o to, že Martinus k RP nikdy takový přístup neměl. To nijak nesouvisí s tím, jestli byl lepší nebo horší admin a jestli byl či nebyl pro tento server přínosem, zkrátka a dobře se o nás jen nijak zvlášť nezajímal ani když říkal, že bude. Ani v případě, kdy na něj někdo apeloval. A to šlo prosím třeba o věci, které by mu nemusely zabrat tolik času.

    Nepsala jsem nic o tom, že byl špatný jako admin, že pro tento server nic neudělal. To bych si ani netroufala tvrdit. Vím, že toho udělal hodně. Napsala jsem jen to, co se týkalo nás na základě osobních zkušeností. A tak to taky je. Nesnažím se porovnávat komunity(já taky nejsem čistý rper). Ale jednou "dal slovo" a nesplnil ho. Vše by bylo v pořádku, kdyby před spojováním na začátku netvrdil to, co tvrdil, nepřislíbil, a pak to velmi snadno hodil za hlavu a nestaral se o to.

    Neznám ani tebe, ani jeho, vidím jen to, co se děje kolem a to je jediné, podle čeho mohu "soudit", ale osobně si cením toho, že to zkrátka neodděluješ.
    Slýchávala jsem od různých devů a GMek dost urážek na rpery.

    Já chápu, že prioritou bylo něco jiného, ale... no, to by lépe popsala (nejen) RP GMka, která tady předtím byla a snažila se s tím něco udělat. Mluvit za ně raději nechci. To už je teď stejně jedno.

    A jak jsem psala, to nebyla žádná výčitka, to bylo popsání toho, jak k tomu všemu vlastně došlo.
    A tobě rozhodně nevyčítám, že nemáš ohledně RP přehled, to je pochopitelné .

    Myslím, že tohle už vybočuje od tématu, za to se omlouvám, nechci tu vířit negativní vlny, to nebylo mým záměrem. Nedívám se na to s nějakým rozhořčením, píšu to věcně. Měli bychom se soustředit hlavně na ta pravidla.

    K tomu, co napsal Draik ohledně těch GMek 2x2 na každé straně frakce, to se mi zdá rozumné a docela sympatické.

    A ještě věc, no, úplně nesouvisí s pravidly, ale spadá do RP...
    Myslíš, že by někdy v budoucnu(nemyslím zrovna teď hned, je mi jasné, že toho máte hrozně moc, všechny ty opravy a tak..) bylo možné zprovoznit zase spawny? Věřím, že i ty by zase nazpět natáhly dost hráčů, ačkoliv se to nemusí zdát.
    Last edited by Blanch; 14-01-2015 at 20:12.

 

 

Similar Threads

  1. [Info] Nová Facebook stránka
    By Martinus in forum Info & News
    Replies: 0
    Last Post: 06-06-2012, 15:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •  
Back to top